liderxBeRoN'dan sevgiler :)

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
xWAVEx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

liderxBeRoN'dan sevgiler :)

Mesaj gönderen xWAVEx »

Merhabalar, yanlış hatırlamıyorsam 2006 senesinde 9-10 yaşımda oynamaya başlamıştım bu oyunu, yeni alınan bilgisayarımda Mynet'te pişti oynarken reklamlarına denk gelip indirmiştim. Oyunu öğrenmem haftalar hatta aylar almıştı, 5 levelda iri fare diye normal fare öldürmeye çalışıp haftalarca seviye atlayamadığımı bilirim. Ailemden beni sahura kaldırmalarını söyleyip oruç tutmayıp gecenin bir yarısı gizli gizli İstanbul Kıyamet Vakti oynardım, eşiyle çocuğuyla bu oyunu oynayan onlarca insan tanıdım, hırsızlık dediğimiz olayı yapan 2-3 adam vardı onlarda sunucuda meşhurdu zaten, çok net söylüyorum daha oyunda yeni tanıştığın bir adama itemini verip ertesi gün alabilirdin. Bu oyun üzerine onlarca oyun oynadım hiçbiri İstanbul Kıyamet Vakti kadar zevk vermedi, veremezde... Gerçek paranın seni üstün kıldığı tek şey yazdığın turuncu mesajın herkes tarafından görülmesiydi :) Aah ahh, o bilgisayara pek alışamadığım zamanlar 1 GBlık gelen Meteor Bölgesi'ni 1 haftada zar zor indirmiştim :) Neyse, bir kaç hafta evvel eski gmail hesabımı buldum ve o hesaptan YouTube'a 10 yaşında attığım İstanbul Kıyamet Vakti videolarına denk geldim burada sizlerle paylaşmak istedim, dile kolay 10 koca sene, yazarken bile tüylerim ürperiyor. Hala ukteyse bir kaç eski oyuncunun içinde İKV o heyecanı iliklerine kadar yaşayan herkese selam olsun, iyi seyirler.

En son ABERTHOL tarafından 08 Eki 2017 01:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Video linki düzeltildi.
liderxBeRoN
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Merkez Tehlike

Re: liderxBeRoN'dan sevgiler :)

Mesaj gönderen 92Gner »

Sessizbüyücü benim charimdi görünce duygulandım ya valla 😊
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

senı hatırlıyorum 39dan 49 un sanki derındeki sır zamanlarıda bır sefer görmusdum kikimokoxtwo ıle sohbet edıyordun sanırım :D
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
kursatkaragoz29
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kursatkaragoz29 »

Benden genç ama benden yaşlı bir beta mı görüyorum :) ... duygulandım :)
Kullanıcı avatarı
Eskitoprak
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Dört Yapraklı Lonca

Mesaj gönderen Eskitoprak »

Beni de tribe soktun kardeşim, senin nickini hatırlıyorum, oyunu bırakalı baya uzun zaman oldu, Bekodogi ben. :)
İkv Eski Oyuncusu
Kuklacı Sunucusu Oyuncusu
Efsanevi Arz'ın Çocukları Büyücüsü

Kuklacının Tek , İKİZ büyücüsü

Bekodogi

Er Meydanı Gösterisi

http://www.mynet.com/tv/ikv-bekodogi-vid-2365044/
Kullanıcı avatarı
xWAVEx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xWAVEx »

92Gner yazdı: 14 Eki 2017 12:18 Sessizbüyücü benim charimdi görünce duygulandım ya valla 😊
Senin karakteri net hatırlarım dostum selamlar :)
senı hatırlıyorum 39dan 49 un sanki derındeki sır zamanlarıda bır sefer görmusdum kikimokoxtwo ıle sohbet edıyordun sanırım :D
39. seviyeden sonra çok oynamadım 42-43'e kadar kasıp bıraktım ama doğru olabilir :)
Beni de tribe soktun kardeşim, senin nickini hatırlıyorum, oyunu bırakalı baya uzun zaman oldu, Bekodogi ben. :)
Senin karakteri de çok iyi hatırlıyorum, duygulandım vallahi
liderxBeRoN
Kullanıcı avatarı
Yaslikurt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Osmanlı Hanedanlığı

Mesaj gönderen Yaslikurt »

selam dostlar

Konu madem eskilerden açılmış

En son Naveran tarafından 21 Ara 2017 22:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Video linki düzeltildi
Anahtar olmuş her bakışta kara-para; pençe,
Hançer saplanmış bu kalbe, fayda etmez akçe.