Bir sorunum var

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
Yatcinizz
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kuva İ Milliye
İletişim:

Re: Bir sorunum var

Mesaj gönderen Yatcinizz »

yusfcuk95 yazdı: 08 Kas 2017 10:25
Yatcinizz yazdı: 08 Kas 2017 01:54
yusfcuk95 yazdı: 08 Kas 2017 01:03
Yatcinizz yazdı: 08 Kas 2017 00:57 Dostum ekran kartın varsa İkv launcher uygulamasını Ultraya ayarlayıp bilgisayarını yeniden başlatman lazım. Bende oyun bilgisayarı var aynı sorun bende de oluyor.
İkv için yeteceğini düşünüyorum ekran kartımın bakalım bi deniyeyim teşekkürler :)
Masaüstü sağ tıkla ekran kartına gel oralarda bulursun :relieved: Rica ederim
Hocam ilk oyunun ayarlarını yükseltin dediniz zannettim hepsi yüksekti zaten kapadım açtım olmadı,sonraki mesajınızda jeton düştü amd program şeysinden ikv launcheri high quality yaptım kapadım açtım pcyi sorun düzeldi.Fps 8 den 40 a 50 ye çıktı çok çok teşekkür ederim çok sağolun :blush:
Yardımcı olabildiysem ne mutlu :relieved: oyunda ses kullanmıyorsan f9 tuşu da fps arttırıyor haberin olsun :)
Paşaxömerfaruk
Kullanıcı avatarı
yusfcuk95
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen yusfcuk95 »

Yatcinizz yazdı: 08 Kas 2017 10:41
yusfcuk95 yazdı: 08 Kas 2017 10:25
Yatcinizz yazdı: 08 Kas 2017 01:54
yusfcuk95 yazdı: 08 Kas 2017 01:03
Yatcinizz yazdı: 08 Kas 2017 00:57 Dostum ekran kartın varsa İkv launcher uygulamasını Ultraya ayarlayıp bilgisayarını yeniden başlatman lazım. Bende oyun bilgisayarı var aynı sorun bende de oluyor.
İkv için yeteceğini düşünüyorum ekran kartımın bakalım bi deniyeyim teşekkürler :)
Masaüstü sağ tıkla ekran kartına gel oralarda bulursun :relieved: Rica ederim
Hocam ilk oyunun ayarlarını yükseltin dediniz zannettim hepsi yüksekti zaten kapadım açtım olmadı,sonraki mesajınızda jeton düştü amd program şeysinden ikv launcheri high quality yaptım kapadım açtım pcyi sorun düzeldi.Fps 8 den 40 a 50 ye çıktı çok çok teşekkür ederim çok sağolun :blush:
Yardımcı olabildiysem ne mutlu :relieved: oyunda ses kullanmıyorsan f9 tuşu da fps arttırıyor haberin olsun :)
Tamam onuda deniyeceğim pek ses kullanmam oyunda :D
Kedimiiiiiiğ çaldılar kedimiiiiieeeğ çaldılar kedimiiiiiiğ çaldılar
kutuya koydular
kutuyaaa koydular
kutuyaaaaaa koydular..
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Cpu-Z adlı programı indirip programdaki tüm sekmelerin fotoğrafını yollarsan güncel olmayan sürücü varsa sana link aracılığıyla iletirim. Biraz yardımı dokunur.
https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Oyunun bazı yerlerde optimize sorunları var. Her ne kadar eksi'de olsa bu tarz sorunları yönetimin çözmesi lazım.
Optimize yaması yapabilirler.
Bilgisayarın uzun süre açık kalınca bellekte depolanan öğeler şisince bilgisayarın kasacaktır. Arada bir reset atman yararına olacaktır.
Laptop kullanırken oyunun fpsni kitlemeniz yararınıza olacaktır. 62 kitliyordu galiba hangi tuşla kitlendiğini hatırlamadım. F tuşlarından biriydi oyun içinde bakarsınız.
Birde şu resimdeki yolları yapın. (Konuda yardım isterken işletim sistemi, anakart, işlemci, ekran kartı gibi donanımlarınızı belirtirseniz daha hızlı yardım edebilirim.)
Resim
Resim
Resim

Önerdiğim oyun ayarları.
Resim

Son olarak sürücü güncellemerini kontrol ediniz.