Yatırım Tavsiyesi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Yatırım Tavsiyesi

Mesaj gönderen movie »

TOLGARDA yazdı: 25 Kas 2017 09:07
movie yazdı: 20 Kas 2017 23:22
muhammetali395 yazdı: 20 Kas 2017 23:10 Elinde nakit kesinlikle olsun kondirt sayısını artır Eminönü madenleri topla tamamsın
Ne eminönü ne yeraltı ne meteor hiçbir bölgenin hiçbir madeni değerlenmeyecek.
Belki sadece hol madenleri değerlenir o da mevcut tılsım sisteminde gerekli olduğu için.
Yeni gelecek item materyal vs üretiminde eski madenler istenmeyecek. Boşa stok yapıyorsunuz.
Katılmıyorum. insanların diğer bölgeleri boşaltmaması için bir sebebi olması gerekiyor. Bunu göz önünde bulundurarak Eminönü madenlerinin yeni reçetelerde gerekli olabileceğini düşünüyorum. Tıpkı bazı çt itemlerinde saf gümüş gibi şeyler gerekmesi gibi.
Gerekli açıklamayı yaptım.
Göster
movie yazdı: 21 Kas 2017 16:05
muhammetali395 yazdı: 21 Kas 2017 07:59
Leqendyyy yazdı: 21 Kas 2017 07:27 Bazı arkadaşlarla gerçekten aynı görüşteyim.Hol madenleri dışında çok bir şeyin fiyat değişimine uğrayacağını sanmıyorum. Fakat oyuna yeni reçete gelirse, kesinlikle gano ve menekşenin fiyatı artar. Mümkün olduğunca nakit paran olsun.
Eminönü madenleri topla mutlaka. Arkadaşın biri gerek yok boşa stok falan demiş ama maksat eminönü madenlerini satmak değil,yeni güncellemede hangi iksir lazım olursa onu üretmek. Çünkü tavan yapıcak iksir fiyatları belkide. Bkz. Shen Kara İksir . Benim görüşlerim bu yönde iyi forumlar dilerim :D
Arkadaşın dediği gibi eminönü madenlerinden kastım 2009dan beri oynuyorum fiyatı düşmeyen her yeni yerde lazım olan eminönü meteor madenleri var ayrıca bunları elindeki nakitle al demedim topla dedim nakitle kondrit alacak çünkü kondrit ikv'nin jokeri her zaman bir yerde kondrit kullanmaya mecburuz.
movie yazdı: 20 Kas 2017 23:22
muhammetali395 yazdı: 20 Kas 2017 23:10 Elinde nakit kesinlikle olsun kondirt sayısını artır Eminönü madenleri topla tamamsın
Ne eminönü ne yeraltı ne meteor hiçbir bölgenin hiçbir madeni değerlenmeyecek.
Belki sadece hol madenleri değerlenir o da mevcut tılsım sisteminde gerekli olduğu için.
Yeni gelecek item materyal vs üretiminde eski madenler istenmeyecek. Boşa stok yapıyorsunuz.
Bunu daha ayrıntılı açıklayayım da zarar etmeyin.
Bu oyuna 5 senedir güncelleme gelmiyor. Bu süre zarfında mevcut madenler aşırı derecede stok edildi. Öyle çılgın arkadaşlar vardır ki her saf madenden belki de binlerce stokladılar. Bu ise madenlerin tekelleşmesine yol açar. Bu yönetimin istemeyeceği bir şeydir. Dolayısıyla yeni gelecek reçetelerde eski madenler istenmeyecek. Bunu bir önceki güncellemede görmüş olmanız gerekirdi. Tılsım reçetelerinde eski madenlerden isteyebilir miydi? İsterdi tabi ki ama yönetim bu şekilde düşünmedi ki bence iyi de yaptı. Aynı düşünceyle yeni gelecek reçetelerde yeni madenler ve materyaller gerekli olacak.
Yapacağınız en mantıklı şey hol madenleri stoklamaktır. Ondan da emin değilim. Çünkü ortamda çok fazla tılsım var. Ayrıca kondrit gibi akçe ile alınabilen yeni materyal gelmezse kondritler daha çok pahalılaşabilir. Çünkü yeni üretimlerde de kondrit isteyecektir.
Tabi şöyle de bir şey var güncelleme ile birlikte eski oyuncular oyuna dönerse çemberlitaş itemlerinin üretimi kısmen de olsa artabilir. Bu anlamda ganoderma, yonca gibi madenlerin fiyatı artabilir ama çok fazla artış beklemeyin. 1-2 m oynar sadece. Bu dalgalanma ise bir süre sonra söner ve eski haline döner maden fiyatları.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

SalurBeyi yazdı: 25 Kas 2017 10:11 Ben olsam tüm tılsımları elde eder, geri kalanı nakit olarak saklardım. Maden ve fazladan tılsım olarak elimde tutmazdım.
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Galahar
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Galahar »

Ne tılsım ne maden ne item şuan için hiçbiri nakit paranın yerini tutamaz yeni güncelleme de ne geleceğini hiç kimse bilmiyor yeni tılsımlar gelirse veya tılsım özellikleri güncellenirse piyasa çok karışır artı olarakta yansıyabilir eksi olarakta madenler içinde aynı şey geçerli seviye artışı gelirse birçok yeni madenle beraber gelir kondrit dışı elde maden tutmak tamamen deli saçması birşey trailer sonrası herşey daha netleşir şuan için sadece nakit para tut
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Dolar al karde$ , dolares uçacak
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
MOTUN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MOTUN »

MobilSorun78 yazdı: 03 Ara 2017 18:06 Dolar al karde$ , dolares uçacak
Litecoin al, asıl o uçacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

bence pırasaya yatırım yapın kışın iyi gelir
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Oyunu boşverin,eşe dosta yatırım yapın.Ömür dediğin bir çırpıda geçiyor.