İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Re: İKV bir kitap olsa ? Ne dersiniz :)

Mesaj gönderen BILGISEZGIN »

Serinplay yazdı: 24 Kas 2017 10:44
BILGISEZGIN yazdı: 22 Kas 2017 22:30 Aynen öyle,kardeşim onay gelsede gelmesede bu kitap şu anda yazılıyor ve raflarda yerini alıcak
Sobee'nin tüm haklarını elinde tuttuğu bir oyunun kitabını onay gelmeden nasıl yazıyorsun ? Üstelik hikayesini başkasının yazdığı bir oyunun kitabını yazıp altına yazar olarak kimin ismini kullanacaksın merak ettim.Hem oyunda veya tarihçede geçmeyen karakterlerin arka planlarını nasıl oluyorda en ufak detaya kadar yazacaksın ? Gerçek yazara saygısızlık olmaz mı bu ? Biraz trollük seziyorum.

Şimdi sana şöyle açıklayım,kitabın onayı gelir ise ana temadan esinlenerek yola çıkacağım,ama eğer onay gelmez ise (saygı duyarım) bir hikayeden yola çıkarak,misal BİLGİSEZGİN'in serüveni olarak yazacağım.Kesinlikle alaycı bir tavır yoktur konuda ben ciddiyim.
Saygılar
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

HeraCross yazdı: 24 Kas 2017 07:19
BILGISEZGIN yazdı: 24 Kas 2017 04:10
ABERTHOL yazdı: 24 Kas 2017 03:18
BILGISEZGIN yazdı: 24 Kas 2017 02:51 Yönetici arkadaşlar bir cevap verir ise sevinirim..

Selam BILGISEZGIN,

Bu hususta İletişim/Destek Formu > Soru-Cevap başlığı altında başvuru göndererek, doğrudan ilgili birim tarafından olumlu/olumsuz bir dönüş alabileceğinizi hatırlatalım.

İyi geceler dilerim.
Teşekkürler ABERTHOL,
İlgin ve alakan beni mutlu etti,hemen bir e-mail atıyorum umarım olumlu bir cevap gelir.

İyi geceler
Attığın maili ve aldığın cevabıda bu konu altında cevap olarak yazarsan biz meraklı insanlarıda sevindirirsin ':)
Bir e-mail attım dün gece,ama henüz bir cevap gelmedi.Gelse bile cevabı burda paylaşmam ne kadar doğru olur muamma.
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Aslında mantıklı bir fikir TTnetin böyle birşeyi değerlendirmesi lazım mağazalarına falan koysa oyun ürünleriyle birlikte satışını yapmış olsa çok güzel reklamı olur bence .
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

muhammetali395 yazdı: 24 Kas 2017 16:39 Aslında mantıklı bir fikir TTnetin böyle birşeyi değerlendirmesi lazım mağazalarına falan koysa oyun ürünleriyle birlikte satışını yapmış olsa çok güzel reklamı olur bence .
Aynen bende o şekilde düşündüm,ve teklifim bütün maliyeti kendim sırtlamak yani hiç bir şey talep etmiyorum..
Eğer gerçekleşirse çok büyük bir reklam olucak..
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

Maalesef destek ekibimizden bir cevap alamadım..
Kullanıcı avatarı
ABERTHOL
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen ABERTHOL »

BILGISEZGIN yazdı: 27 Kas 2017 06:03 Maalesef destek ekibimizden bir cevap alamadım..

Tekrardan selamlar BILGISEZGIN,

Başvurunuzu hangi başlık altında gönderdiğinizi özel mesaj ile belirtirseniz, gerekli kontrollerin yapılarak ne aşamada olduğunu ve akıbetini öğrenebiliriz. Zira size belirtmiş olduğum başlık altında bu yönde bir başvuru görülmemekte.

Bilginize sunarım.
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

ABERTHOL yazdı: 27 Kas 2017 19:38
BILGISEZGIN yazdı: 27 Kas 2017 06:03 Maalesef destek ekibimizden bir cevap alamadım..

Tekrardan selamlar BILGISEZGIN,

Başvurunuzu hangi başlık altında gönderdiğinizi özel mesaj ile belirtirseniz, gerekli kontrollerin yapılarak ne aşamada olduğunu ve akıbetini öğrenebiliriz. Zira size belirtmiş olduğum başlık altında bu yönde bir başvuru görülmemekte.

Bilginize sunarım.
Tekrardan selamlar ABERTHOL,
E-maili soru-cevap başlığının altında yolladım eğer gözükmüyor ise tekrardan yollayabilirim sorun olmaz.
Saygılar
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

alır okuruz ne diyelim :)
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
BILGISEZGIN
İskele Babası
İskele Babası

pankuscagiz yazdı: 27 Kas 2017 23:09 alır okuruz ne diyelim :)
Teşekkürler şimdiden böyle güzel olumlu cevaplar almak beni heyecanlandırıyor.
Sevgiler.
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

BILGISEZGIN yazdı: 28 Kas 2017 00:04
pankuscagiz yazdı: 27 Kas 2017 23:09 alır okuruz ne diyelim :)
Teşekkürler şimdiden böyle güzel olumlu cevaplar almak beni heyecanlandırıyor.
Sevgiler.
yalnız telifini sobee verir mi bilemiyorum. fakat hali hazırda yazılı olan hikayeleri düzenlemek ne kadar sürebilir. ben ve benim gibi oyuncuların bu kitaptan iki ya da üç tane alacağını düşünüyorum. ileride çocuklarımızla yakınlarımızla paylaşmak adına. gerçekten çok güzel olur. resimli bir ansiklopedi bile O:-) fikirler geliştirilebilir elbette, satarsın kitabı içine bir de ufak maket koyarsın bir de akçesini koyarsın yaparsın fiyatını 50 lira herkese makul gelir mis gibi :relaxed:
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush: