farkında mısınız?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Leqendyyy
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Instructive

Re: farkında mısınız?

Mesaj gönderen Leqendyyy »

Parlementxx yazdı: 23 Kas 2017 09:34
Leqendyyy yazdı: 23 Kas 2017 09:05 Biz bunların farkındayız da, senin zevk için oynadığın oyunun birilerinin ekmek teknesi olduğunun farkında mısın ?
Ekmek teknesi ? Birileri ? Bahsettigin kisiler Asosyallikte dibe vurmus kendini ' Asosyal degilim nasil olsa oyundan para kazaniyom yha' diye avutan kisiler kardesim
Ya sen neyden bahsediyorsun ? Konu hakkında bilgin yok bari susta çaktırma.Nihat Özpay'dan bahsediyoruz.
Aç youtube dan izle adam kaç sene okumuş şimdi tasarım yapıyor. Mevlüt Dinç, oyunun başrolü. Adam TEDTalks'ta konuşma yapıyor.Ben bu kişilerden bahsediyorum.Yıllarca böyle oyunlar yapmak için hayal kurmuşlar.Böyle oyunlar yapalım,hem insanlar eğlensin hem biz para kazanalım demişler.Siz para sömüren oyun görmemişsiniz.Zorunda mısın oynamaya ?.Oyunda 500 akçe 5 TL'ydi zamanında.Bak adamlar fiyatını artırdı.İsteyen oynuyor şimdi istemeyen gidiyor.
Resim

R A M M S T E İ N N N
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Çok abartmışsın çt paketi ile dediklerinin çoğunu alabiliyorsun 3 aylık plus kasa +5 lonca lisansı 35 tl sanki adamlar hayır kurumu mmorpg oyunlarının çoğu böyle.
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Serrakura »

farkında mısınız?

bir savascı bir ay gibi bir sürede maden topladığını düşünelim ne kadar para kazanabılır günge 1 gano çekse 150 m para yapar bunun çeri çöpü diğer safları yoncaları alexleri ayda 300 m yapar 300 m para ile 5500 ökse otu alabılırız bu okse otları ile silahta parlatırız lisansda alırız oyunun para üzerine kurulması normal ama güvenli ticaret ortamının olmaması anormal
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Leqendyyy yazdı: 23 Kas 2017 09:50
Parlementxx yazdı: 23 Kas 2017 09:34
Leqendyyy yazdı: 23 Kas 2017 09:05 Biz bunların farkındayız da, senin zevk için oynadığın oyunun birilerinin ekmek teknesi olduğunun farkında mısın ?
Ekmek teknesi ? Birileri ? Bahsettigin kisiler Asosyallikte dibe vurmus kendini ' Asosyal degilim nasil olsa oyundan para kazaniyom yha' diye avutan kisiler kardesim
Ya sen neyden bahsediyorsun ? Konu hakkında bilgin yok bari susta çaktırma.Nihat Özpay'dan bahsediyoruz.
Aç youtube dan izle adam kaç sene okumuş şimdi tasarım yapıyor. Mevlüt Dinç, oyunun başrolü. Adam TEDTalks'ta konuşma yapıyor.Ben bu kişilerden bahsediyorum.Yıllarca böyle oyunlar yapmak için hayal kurmuşlar.Böyle oyunlar yapalım,hem insanlar eğlensin hem biz para kazanalım demişler.Siz para sömüren oyun görmemişsiniz.Zorunda mısın oynamaya ?.Oyunda 500 akçe 5 TL'ydi zamanında.Bak adamlar fiyatını artırdı.İsteyen oynuyor şimdi istemeyen gidiyor.
Ben oyunculardan bahsediyorsun saniyorum birileri yerine keske yetkililer yazsaydin
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Birileri gelmiş yine abartmışta abartmış, oyun free to play bir oyun lakin bütün MMORPG lerde olduğunun çok cüzi miktarı bizim oyunda pay to wine dönüşüyor, arkadaş kalkmış yok liste büyütücü yok şikayet hakkı, bunları almak zorunda değilsin arkadaşım, 1 karaktere şart olan çt kutudur, onunda içinde 3 aylık plus paket var 35 TL, silah parlatma dediğin şey 1 kere yapılıyor 20 TL, insanlar sırf güzel gözüküyor diye 1 karaktere 50 tane silah parlatmış, sen parlatma madem zoruna gidiyor 1 tane parlat onla oyna, elinizi vicdanınıza koyup birilerinin de bu işten ekmek yediğini, kimsenin kimseye karşılıksız birşeyler vermeyeceğini anlayın. TL ile almak istemeyen bir çok kişi oyun parasıyla alıyor zaten, ben beceriksizim oyun parasıda kasamam, TL de vermek istemiyorum diyorsan o senin problemin güzel kardeşim..
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Lahza yazdı: 23 Kas 2017 11:07 Birileri gelmiş yine abartmışta abartmış, oyun free to play bir oyun lakin bütün MMORPG lerde olduğunun çok cüzi miktarı bizim oyunda pay to wine dönüşüyor, arkadaş kalkmış yok liste büyütücü yok şikayet hakkı, bunları almak zorunda değilsin arkadaşım, 1 karaktere şart olan çt kutudur, onunda içinde 3 aylık plus paket var 35 TL, silah parlatma dediğin şey 1 kere yapılıyor 20 TL, insanlar sırf güzel gözüküyor diye 1 karaktere 50 tane silah parlatmış, sen parlatma madem zoruna gidiyor 1 tane parlat onla oyna, elinizi vicdanınıza koyup birilerinin de bu işten ekmek yediğini, kimsenin kimseye karşılıksız birşeyler vermeyeceğini anlayın. TL ile almak istemeyen bir çok kişi oyun parasıyla alıyor zaten, ben beceriksizim oyun parasıda kasamam, TL de vermek istemiyorum diyorsan o senin problemin güzel kardeşim..

Ne kadar üzücü bir şey anlamayan arkadaşlara bazı şeyleri anlatmaya çalışmak. :thinking_face: :unamused:

Sizleri başka MMORPG oynamaya davet ediyorum bakalım oradada böyle ağlayabilecekmisiniz ?
Oyun gereğinden fazla ucuz ve siz buna rağmen şikayet edip duruyorsunuz.

Herşey ayağınıza gelsin para yatırmayın keyif alın herkesten güçlü olun herşeye sahip olun oyunda bunu istiyorsanız gidin kendi oyununuzu yapın kafanızdaki gibi şekillendirin içerikleri ve insanlarda gelsin oynasın.
Resim
MOTUN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MOTUN »

Belirtmiş olduğun ürünleri almak zorunda değilsin. Onları almadan da oynayan var. Bu oyuna P2W diyorsan, bir süre WoW oynamanı tavsiye ediyorum. O zaman karar ver P2W mi değil mi. Plus paketi dert ediyorsan almadan da oynayabiliyorsun. Plus paket için günlük cebinden çıkacak para 0,4 TL.
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Ayrıca şu arkadaşın dediklerini kendim test ettim. Oyuna hiç para vermeden başarılı olmayı. Bir süre para kastım kastığım para ile Tarsh solucan ve shen setler dizdim. Full dizili ve tılsım olan kişileri bu itemler ve biraz oyunculuk ile alt edebildim. Haa siz oturduğumuz yerden GM olalım diyorsunuz... Yok ya, zor iş.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Burada sadece lonca sistemine katılabilirim, bana göre büyük saçmalıktır.
kedi
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Oyunda bir şeyi beceremeyince ben( temsili). Bir şeyler yazıp anlatmaya çalışmayın arkadaş anlamayacaktır.