ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: ıTENGRİKUTLUGı & FıratÇakıroğlu & ıGÖKBÖRÜı Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen romendiyojen »

Üvey Evlat Geri döndüüüü
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Serrakura »

h.o kardeşim parlak gürz çok hoşuma gitti keşke benim olsaa :') :')
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

CHAPPIE yazdı: 30 Eyl 2017 23:23 Yaklaşıl altı yıldır (belki de daha fazla) kullandığım ATABÖRÜ ismi de bana aittir. Bir kaç kişi senle beni karıştırmıştı,hazır sen bunla ilgili yorum yapmışken ben de ekleyeyim dedim :upside_down_face: .
:+1:
romendiyojen yazdı: 30 Eyl 2017 23:24 Üvey Evlat Geri döndüüüü
Kısmen :upside_down_face:
Serrakura yazdı: 06 Eki 2017 11:08 h.o kardeşim parlak gürz çok hoşuma gitti keşke benim olsaa :') :')
İnşallah dostum , Allah sana da nasip etsin :slightly_smiling_face:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar ,

Öncelikle FıratÇakıroğlu adlı şifacı karakterimi rafa kaldırdığımı belirtmek isterim.Artık onu kullanmayacağım.Benim simge karakterim olup , kenarda duracak.Bu kararı vermemde artık oyuna o karakter ile doymam oldu.

Oyuna ıTENGRİKUTLUGı ve ıGÖKBÖRÜı karakterleri ile devam ediyorum.As karakter olarak ıGÖKBÖRÜı oldu.Güncelleme umarım harita üzerine olur da tek başımıza takılabiliriz.Tek temennim bu güncelleme adına :slightly_smiling_face:

Ayrıca oyunda gökbörü adlı karakterler çoğalmaya başladı ben bu isimle piyasaya çıktıktan sonra.Sanırım isim değiştirme yapacağım.Özgünlüğünü yitirdi sunucuda -_-

Diğer konumuz ticaret.1 2 gün evvel güzel bir ticaret yaptım.FıratÇakıroğlu'ndan vazgeçmem ile birlikte onda bulunan item ve tılsımlardan da vazgeçtim.Şansıma denk geldi , Hayyan Vahşi 5 parça set + 150m verip aşağıda da göreceğiniz Ofansif Dövüşme (III) tılsımını aldım.Şanslıymışım ki istediğim gibi ticaret gerçekleşti.

Resim

Elimdeki Gazap 1(III) ve Asit Bilgisi (II) tılsımlarını da nakit yapıp , Dikkat Dağıtma (III) alıp tılsım işini bitirmek.Umarım başarabilirim ;)

Görüşmek üzre.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar , şansı bir akşamı geride bıraktım bugün.Aylardır uğramadığım Hol bölgesine gitmek istedim savaşçı ile.Örümcekleri keserekten ilerledim.Ağır , sert derken 2 tane salgı almışım :relaxed:

Hiç böyle bir şey beklemiyordum.Tebessüm ettirdi :slightly_smiling_face:

Resim

Resim

Sonra etkinlik olduğunu öğrendim klan kanalında.Şifacıya geçip katılım gösterdim.Rakibi ezip , ödüllerimizi aldık.

Resim

Resim

Ortalama 150 milyon gibi bir para kasmam gerekiyor gelecek güncellemede iyi kötü işimi halletmem için.Bakalım nasıl yapıcaz bu işi.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

23 Şubat 2016 tarihinde başlamış olduğum günlük serüvenimin ilk konusuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çok güzel günleri geride bırakmışım.Günlük işi gerçekten çok güzel bir iş , herkesi bekleriz :)

Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

FiratCakiroglu yazdı: 15 Eki 2017 12:22
23 Şubat 2016 tarihinde başlamış olduğum günlük serüvenimin ilk konusuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çok güzel günleri geride bırakmışım.Günlük işi gerçekten çok güzel bir iş , herkesi bekleriz :)

Hey gidi günler. :relieved:
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen mahmutcaan »

FiratCakiroglu yazdı: 10 Eki 2017 16:33
Selamlar ,

Öncelikle FıratÇakıroğlu adlı şifacı karakterimi rafa kaldırdığımı belirtmek isterim.Artık onu kullanmayacağım.Benim simge karakterim olup , kenarda duracak.Bu kararı vermemde artık oyuna o karakter ile doymam oldu.

Oyuna ıTENGRİKUTLUGı ve ıGÖKBÖRÜı karakterleri ile devam ediyorum.As karakter olarak ıGÖKBÖRÜı oldu.Güncelleme umarım harita üzerine olur da tek başımıza takılabiliriz.Tek temennim bu güncelleme adına :slightly_smiling_face:

Ayrıca oyunda gökbörü adlı karakterler çoğalmaya başladı ben bu isimle piyasaya çıktıktan sonra.Sanırım isim değiştirme yapacağım.Özgünlüğünü yitirdi sunucuda -_-

Diğer konumuz ticaret.1 2 gün evvel güzel bir ticaret yaptım.FıratÇakıroğlu'ndan vazgeçmem ile birlikte onda bulunan item ve tılsımlardan da vazgeçtim.Şansıma denk geldi , Hayyan Vahşi 5 parça set + 150m verip aşağıda da göreceğiniz Ofansif Dövüşme (III) tılsımını aldım.Şanslıymışım ki istediğim gibi ticaret gerçekleşti.

Resim

Elimdeki Gazap 1(III) ve Asit Bilgisi (II) tılsımlarını da nakit yapıp , Dikkat Dağıtma (III) alıp tılsım işini bitirmek.Umarım başarabilirim ;)

Görüşmek üzre.
Efsanevi şifacıyı özleyeceğiz efsane olma sırası savaşçıya gelmiş :relaxed:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Plafect00 yazdı: 19 Eki 2017 10:48
FiratCakiroglu yazdı: 15 Eki 2017 12:22

Hey gidi günler. :relieved:
Hey gidi heyyy...
mahmutcaan yazdı: 23 Eki 2017 20:35
FiratCakiroglu yazdı: 10 Eki 2017 16:33
Selamlar ,

Resim

Görüşmek üzre.
Efsanevi şifacıyı özleyeceğiz efsane olma sırası savaşçıya gelmiş :relaxed:
Gelen tepkilerden gördüğüm kadarıyla terletiyormuş savaşçı :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Selamlar , az evvel kısmen kendi adıma ölü bir ticaret gerçekleştirdim.

Elimde bulunan Gazap 1(III) tılsımını verip , artı ücret almadan Defansif Dövüşme 2(III) tılsımını takaslayıp , tılsım yerime yerleştirdim.

Resim

Ofansif + Defansif yetenekler ile gerçekten güçlü bir sınıf olunuyor , geçmiş zamanda test etmiştim.Şimdi güncellemeye kadar bu şekilde devam edeceğim.

Resim

Aslında hesabımda Ayı olsa , Süpürme Vuruş yerine Ayı'ya puan verip , kanatmasından faydalanabilirdim.Kanatma attıktan sonra Ofansif'e geçip kolayca kesebilirim rakibi.Pek bilgim yok ama bug galiba bu da :)

Belli olmaz bakmışsınız yarın Ayı sahibiyim :)

Son olarak Dikkat Dağıtma (III) tılsımını da edinip , tılsım işini bitiriyorum.Ofansif Dövüşme 2(III) + Defansif Dövüşme 2(III) + Ofansif Dövüşme (III) + Dikkat Dağıtma (III).Güzel bir kombin olabilir ;)

Uzun lafın kısası görüşmek üzre. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim