ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
romendiyojen
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Huzursuzluğum

Re: ıTENGRİKUTLUGı & FıratÇakıroğlu & ıGÖKBÖRÜı Günlüğü -[EMİNÖNÜ]-

Mesaj gönderen romendiyojen » 30 Eyl 2017 23:24

Üvey Evlat Geri döndüüüü
Resim
Resim
Resim
Resim
Veysel A.
Başlangıç:04 Aralık 2009 Kapanış:15 Eylül 2017

Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Serrakura » 06 Eki 2017 11:08

h.o kardeşim parlak gürz çok hoşuma gitti keşke benim olsaa :') :')

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu » 06 Eki 2017 20:38

CHAPPIE yazdı:
30 Eyl 2017 23:23
Yaklaşıl altı yıldır (belki de daha fazla) kullandığım ATABÖRÜ ismi de bana aittir. Bir kaç kişi senle beni karıştırmıştı,hazır sen bunla ilgili yorum yapmışken ben de ekleyeyim dedim :upside_down_face: .
:+1:
romendiyojen yazdı:
30 Eyl 2017 23:24
Üvey Evlat Geri döndüüüü
Kısmen :upside_down_face:
Serrakura yazdı:
06 Eki 2017 11:08
h.o kardeşim parlak gürz çok hoşuma gitti keşke benim olsaa :') :')
İnşallah dostum , Allah sana da nasip etsin :slightly_smiling_face:
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu » 10 Eki 2017 16:33

Selamlar ,

Öncelikle FıratÇakıroğlu adlı şifacı karakterimi rafa kaldırdığımı belirtmek isterim.Artık onu kullanmayacağım.Benim simge karakterim olup , kenarda duracak.Bu kararı vermemde artık oyuna o karakter ile doymam oldu.

Oyuna ıTENGRİKUTLUGı ve ıGÖKBÖRÜı karakterleri ile devam ediyorum.As karakter olarak ıGÖKBÖRÜı oldu.Güncelleme umarım harita üzerine olur da tek başımıza takılabiliriz.Tek temennim bu güncelleme adına :slightly_smiling_face:

Ayrıca oyunda gökbörü adlı karakterler çoğalmaya başladı ben bu isimle piyasaya çıktıktan sonra.Sanırım isim değiştirme yapacağım.Özgünlüğünü yitirdi sunucuda -_-

Diğer konumuz ticaret.1 2 gün evvel güzel bir ticaret yaptım.FıratÇakıroğlu'ndan vazgeçmem ile birlikte onda bulunan item ve tılsımlardan da vazgeçtim.Şansıma denk geldi , Hayyan Vahşi 5 parça set + 150m verip aşağıda da göreceğiniz Ofansif Dövüşme (III) tılsımını aldım.Şanslıymışım ki istediğim gibi ticaret gerçekleşti.

Resim

Elimdeki Gazap 1(III) ve Asit Bilgisi (II) tılsımlarını da nakit yapıp , Dikkat Dağıtma (III) alıp tılsım işini bitirmek.Umarım başarabilirim ;)

Görüşmek üzre.
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu » 14 Eki 2017 20:45

Selamlar , şansı bir akşamı geride bıraktım bugün.Aylardır uğramadığım Hol bölgesine gitmek istedim savaşçı ile.Örümcekleri keserekten ilerledim.Ağır , sert derken 2 tane salgı almışım :relaxed:

Hiç böyle bir şey beklemiyordum.Tebessüm ettirdi :slightly_smiling_face:

Resim

Resim

Sonra etkinlik olduğunu öğrendim klan kanalında.Şifacıya geçip katılım gösterdim.Rakibi ezip , ödüllerimizi aldık.

Resim

Resim

Ortalama 150 milyon gibi bir para kasmam gerekiyor gelecek güncellemede iyi kötü işimi halletmem için.Bakalım nasıl yapıcaz bu işi.
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu » 15 Eki 2017 12:22

23 Şubat 2016 tarihinde başlamış olduğum günlük serüvenimin ilk konusuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çok güzel günleri geride bırakmışım.Günlük işi gerçekten çok güzel bir iş , herkesi bekleriz :)

Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Plafect00
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen Plafect00 » 19 Eki 2017 10:48

FiratCakiroglu yazdı:
15 Eki 2017 12:22
23 Şubat 2016 tarihinde başlamış olduğum günlük serüvenimin ilk konusuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çok güzel günleri geride bırakmışım.Günlük işi gerçekten çok güzel bir iş , herkesi bekleriz :)

Hey gidi günler. :relieved:
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Ama şimdi görüyorum ki insanı ele geçirebilen daha tehlikeli bir güç varmış; para.

Fazıl SARRAFOĞLU

Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen mahmutcaan » 23 Eki 2017 20:35

FiratCakiroglu yazdı:
10 Eki 2017 16:33
Selamlar ,

Öncelikle FıratÇakıroğlu adlı şifacı karakterimi rafa kaldırdığımı belirtmek isterim.Artık onu kullanmayacağım.Benim simge karakterim olup , kenarda duracak.Bu kararı vermemde artık oyuna o karakter ile doymam oldu.

Oyuna ıTENGRİKUTLUGı ve ıGÖKBÖRÜı karakterleri ile devam ediyorum.As karakter olarak ıGÖKBÖRÜı oldu.Güncelleme umarım harita üzerine olur da tek başımıza takılabiliriz.Tek temennim bu güncelleme adına :slightly_smiling_face:

Ayrıca oyunda gökbörü adlı karakterler çoğalmaya başladı ben bu isimle piyasaya çıktıktan sonra.Sanırım isim değiştirme yapacağım.Özgünlüğünü yitirdi sunucuda -_-

Diğer konumuz ticaret.1 2 gün evvel güzel bir ticaret yaptım.FıratÇakıroğlu'ndan vazgeçmem ile birlikte onda bulunan item ve tılsımlardan da vazgeçtim.Şansıma denk geldi , Hayyan Vahşi 5 parça set + 150m verip aşağıda da göreceğiniz Ofansif Dövüşme (III) tılsımını aldım.Şanslıymışım ki istediğim gibi ticaret gerçekleşti.

Resim

Elimdeki Gazap 1(III) ve Asit Bilgisi (II) tılsımlarını da nakit yapıp , Dikkat Dağıtma (III) alıp tılsım işini bitirmek.Umarım başarabilirim ;)

Görüşmek üzre.
Efsanevi şifacıyı özleyeceğiz efsane olma sırası savaşçıya gelmiş :relaxed:

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu » 25 Eki 2017 21:05

Plafect00 yazdı:
19 Eki 2017 10:48
FiratCakiroglu yazdı:
15 Eki 2017 12:22

Hey gidi günler. :relieved:
Hey gidi heyyy...
mahmutcaan yazdı:
23 Eki 2017 20:35
FiratCakiroglu yazdı:
10 Eki 2017 16:33
Selamlar ,

Resim

Görüşmek üzre.
Efsanevi şifacıyı özleyeceğiz efsane olma sırası savaşçıya gelmiş :relaxed:
Gelen tepkilerden gördüğüm kadarıyla terletiyormuş savaşçı :)
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu » 25 Eki 2017 21:13

Selamlar , az evvel kısmen kendi adıma ölü bir ticaret gerçekleştirdim.

Elimde bulunan Gazap 1(III) tılsımını verip , artı ücret almadan Defansif Dövüşme 2(III) tılsımını takaslayıp , tılsım yerime yerleştirdim.

Resim

Ofansif + Defansif yetenekler ile gerçekten güçlü bir sınıf olunuyor , geçmiş zamanda test etmiştim.Şimdi güncellemeye kadar bu şekilde devam edeceğim.

Resim

Aslında hesabımda Ayı olsa , Süpürme Vuruş yerine Ayı'ya puan verip , kanatmasından faydalanabilirdim.Kanatma attıktan sonra Ofansif'e geçip kolayca kesebilirim rakibi.Pek bilgim yok ama bug galiba bu da :)

Belli olmaz bakmışsınız yarın Ayı sahibiyim :)

Son olarak Dikkat Dağıtma (III) tılsımını da edinip , tılsım işini bitiriyorum.Ofansif Dövüşme 2(III) + Defansif Dövüşme 2(III) + Ofansif Dövüşme (III) + Dikkat Dağıtma (III).Güzel bir kombin olabilir ;)

Uzun lafın kısası görüşmek üzre. :relaxed:
Resim
Resim
Resim
Resim

“Kıyamet Günlükleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir