ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Mesaj gönderen roselen »

BuShiDoka yazdı: 25 Eki 2017 17:49 Akşamları girip bende pul kasıcam canımı çektirdin be mübarek 😊
Tavsiye ederim hem eğlenceli hem karlı :yum:
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

roselen yazdı: 25 Eki 2017 18:05
BuShiDoka yazdı: 25 Eki 2017 17:49 Akşamları girip bende pul kasıcam canımı çektirdin be mübarek 😊
Tavsiye ederim hem eğlenceli hem karlı :yum:
Görücez bakalım gece başlıcam 😊
Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Bugün bir süredir boşladığım savaşçı karakterim Zeljko ile karşınızdayım . Büyücümle para kasmaya ve ya şifacımla bölge atıp dizmeye bir süre ara verip biraz da savaşçıma ilgi göstermeye karar verdim çünkü savaşçı oynamak konusunda heyecanlıydım . Böyle oluncada 49 lvl olmasına rağmen hala Labirent görevleri duran karakterimle Arzuhalci'nin gel git görevlerini yapmaya başladım . Neyse ki deparım vardı ve bunu daha çekilebilir hale getiriyordu

Resim

Labirent'in ilk görevlerini hızlı bir şekilde yapmaya başladım . Bugünlük amacım Philethos'u kesip Meran görevlerinide yaptıktan sonra karakterimle Migrat bölgesine girmekti .

Resim

Ve kitabe görevine geldi sıra . Yolu hatırlamadığım için Labirent'in içindeki elmas madeninde bekleyen bir arkadaşa sordum fakat çok odaklanmış olacak ki bana cevap vermedi :grin: Hal böyle olunca hatırladığım kadarıyla yola devam ettim ve bir süre bakındıktan sonra Kitabe'yi bulup girdikten sonra deparlayarak görevi tamamladım . Kafamda nasıl bir yer ettiyse bu görev hala akrepler tarafından öldürülme korkusu vardı içimde ':)

Resim

Ve ardından sıra geldi Philethos görevlerine . Önce salonu keşif görevini yaptım ve bir süre salonu bulmak için uğraştım . Neyse ki tank oynadığım ve son seviye olduğum için deparlayıp istediğim yoldan gidebiliyordum bu bayağı zaman kazandırıyordu bana . Belki de tank oynamayı sevmemin sebeplerinden biri de buydu :) Salonu keşif görevinden sonra Arzuhalci'ye gittim ve Philethosu yere yıkma görevini aldım . Birinden yardım istesem mi diye düşündüm çünkü karakterim neredeyse tamamen boştu hala 1 lvl kıyafetleriyle duruyordu >:) Fakat keşif görevinde bunu düşünüp Philethos'u kesip kesemeyeceğime bakmak için yanına gidip bir süre vurmuştum ve kesebileceğimi anladım . O yüzden direkt olarak Labirent'in yolunu tutup Philethos'un yanına vardım :grin:

Resim

Ve hızlı bir şekilde kesime başladım . Neyse ki kanatmam vardı ki bu kesimi daha kolay hale getiriyordu .
Bir kaç dakika geçtikten sonra ağır ağır da olsa Philethos'u yere yıkmayı başardım ve Islık Çalan'ımı almak için Arzuhalci'nin yolunu tuttum >:)

Resim

Not olarak : Tank karakterimin görevlerini halledip sığınak ve migrat eksiklerini tamamladıktan sonra ana hesabıma taşımayı planlıyorum çünkü o hesapta hem Ayı var hem de yakın zaman da plus almayı düşünüyorum . Böylelikle Çemberlitaş'a girersem işimin daha kolay olacağı görüşündeyim . Şimdilik görevleri yapmaya devam edip karakterimin eksiklerini tamamlamaya çalışacağım :yum:

Sabah sabah güzel gelir ':)

Resim

Resim

Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Şu sıralar okumaktan en çok keyif aldığım günlük. Altıncı sayfadayım, geriden geliyorum. O:-)
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Plafect00 yazdı: 26 Eki 2017 11:50 Şu sıralar okumaktan en çok keyif aldığım günlük. Altıncı sayfadayım, geriden geliyorum. O:-)
Teşekkür ederim umarım devamını da beğenirsin :)
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Biraz da büyücümde oynamayı karar verip Sivri Ada'da aktif oldum ve her zaman ki mekanıma geçiş yaptım :D Yine ilk başlarda çok uğraştırıp hiç bir şey atmamasına rağmen bir süre sonra 1 adet pul attı ve arkası da hızlı bir şekilde gelmeye başladı . Aldığım pulları kasama attıkça büyük bir haz duyuyordum ama şimdilik herhangi bir alıcı çıkmamıştı :grin:

Resim

Resim

Fazla pul atmadığı için ve ben bütün köyü turladığım için arada madenlere de denk geliyordum ve tam o sırada bir arkadaşla Yonca madeninin orada karşı karşıya gelip ikimizde yolumuzu değiştirdik . Kısaca o bana ben ise ona bıraktım madeni ':) Kendisi bana bıraktığını söyledi bense artırıcım olmadığını onun çekmesinin daha iyi olacağını belirttim , ardından o madeni çekti ve bir süre karşılıklı oturduktan sonra ben slotlara o ise madenlerine geri döndü :relaxed:

Resim

Bir süre sonra 1 adet daha pul düşürmeyi başardım ve onu da kasama attım . Fakat hiç bir madenin safını düşüremiyordum artırıcı gerçekten çok önemliydi . Ve ben uzun süredir Loncam olmasına rağmen Loncasız takılıyorum çünkü eski loncamdan kimse aktif değil ve her gün tek başımayım . Hem tek başına oynamak sıkıcı olabiliyor bazen hem de insan sohbet etmeyi birlikte bir şeyler yapmayı özlüyor . O yüzden en kısa sürede kendime yeni ve aktif bir lonca bulmaya çalışacağım . Umarım güzel ve birlikteliğe önem veren bir lonca bulup oyuna daha leziz bir tat katabilirim >:)

Resim

Ve oyundan çıkış yapmadan bir Pul daha düşürerek onu da kasama koydum ve satılmak üzere beklemeye hazır bıraktım . Maden arayışlarım sonuçsuz kalsa da iyi Pul depolamıştım bugün ileride alıcısı çıktığında iyi para edecekti yavrucuklar ':)

Resim

Ve güzel bir şarkı olmazsa olmaz :yum:

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Büyücü karakterimle Ada'da pul kasarken bir arkadaş y2'ye m1 + para vereceğini klana yazdı ben de fırsattan istifade savaş 3'e geçmesini ve orada alışverişi yapabileceğimizi söyledim . M1 üstüne 3 m para alarak alışverişi gerçekleştirdim . Durduğum yerden kara girmek en sevdiğim işlerden biriydi :yum:

Resim

Ardından savaşçı karakterimle biraz oynamaya karar verdim ve tam o sırada bir arkadaş Kitabe görevi olduğunu yardım edip edemeyeceğimi sordu . Kendisine yardım etmeyi kabul ettim ve beni takip etmesini ama karakterimin içinde daha henüz hiç eşya olmadığını bu yüzden slotları kesemeyeceğimi söyledim . Kitabeye kadar başarılı bir şekilde vardık fakat içeri girince arkadaş biraz acele edince örümcekler ona vurmaya başladı ve büyücü karakteri olduğu için kolay bir şekilde öldü . Kendisine yardımcı olamadığım için üzgün olduğumu belirttim , o da sorun olmadığı yönünde teşekkür etti ve ben de kitabeden çıkarak savaşçımla biraz dolanmaya başladım

Resim

Sıkıldım bir süre sonra ve tekrar büyücüme geçmeye karar verdim Ada'da slotları turlamaya devam ediyordum ve bir süre sonra 1 adet daha Pul düşürdüm . Boş günüm olduğu için bütün gün evdeydim ve boş geçirmek istemiyordum o yüzden slotları uzunca bir süre turladım ve biraz sıkılmaya başlamıştım . Hal böyle olunca dev komodonun orada ki slota koyup , yaratıklar çıktıkça kesiyor , ölü oldukları sürede ise dizi izliyordum ( Mr. Robot ) ':)

Resim

Tam o sırada madende çıktı ve onu çektikten sonra bir baktım Alexandrite madeni çıkmış . Kısa bir süre şaşkınlık yaşadım çünkü genelde başıma gelen bir olay değildi saf maden çıkması >:) Ardından kasama koydum ve dizim bittikten sonra turlamaya devam ettim

Resim

Bir süre daha uğraştım ve Pul düşürmeyi başardım . Ardından o taraftaki slotun daha fazla Pul atmayacağını düşünerek diğer taraflara doğru yöneldim ve Fareköy girişteki slottanda bir adet daha pul düşürmeyi başardım :grin: Gerçekten artık bu işlerin nasıl işlediğini az çok anlıyor gibiydim çünkü bu Komodo slotlarının baş belası olmuştum >:)

Resim

Resim

Bu sabahlıkta böyle :P

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

Selamlar

Büyücü karakterimle Ada'da slotları turlamaya başladım her zaman olduğu gibi . Sürüngen pulu depoluyordum çünkü plussuz en iyi para kasma yöntemlerinden biri buydu . Met 2 3 üretebilmek için 250 m civarı bir paraya daha ihtiyacım vardı ve yavaş yavaş o miktara ulaşmaya çalışıyordum.Uğraştıktan bir süre sonra Pul attı :grinning:

Resim

Ardından y2 ve m1 takaslamak isteyen bir arkadaş vardı ve kendisiyle savaş 3'te buluşarak alışverişi gerçekleştirdik . M1'ime karşılık o da Y2 verdi ve bende tekrar Komodo slotlarına geri döndüm .Fakat uzun bir süre Pul düşüremeyince sıkıldım ve Kenan'a giden bir grupla konuştum ve bölgeye girmek adına Mısır Çarşısına doğru yol aldım . Hızlı bir şekilde çarşıya vardıktan sonra Kenan'a girdik ve şaşırtıcı bir durumdu çünkü afk savaşçılar yoktu sonunda ve tam 5 y2 çok seri bir şekilde ilerliyorduk :')

Resim

Resim

Fakat yolda beklenmedik olaylar oldu ve aynı internete bağlanan iki arkadaş oyundan düştü . Hal böyle olunca bizde 4 kişi kaldık fakat oldukça seri bir şekilde ilerliyorduk ve Kenan'ı yere serebileceğimizn farkındaydık . Hızlı bir şekilde Kenan'a gittik ve kesime başladık . Kısa sürdü fakat 4'ümüzde hiç bir şey alamadık . Hal böyle olunca boynumuz bükük bir şekilde bölgeden çıktık >:)

Resim

Ve adaya geri döndüm pul kasabilmek için . Slotlar beni özlemiş olacak ki gider gitmez kestiklerimden biri Pul attı bende hal böyle olunca daha zorlamamaya karar verip yorulduğum için oyundan çıkışımı gerçekleştirdim . Şimdi sırada pullara alıcı bulmak ve kendime yeni bir lonca bulmak var . Fakat sunucu şu sıralar biraz boş :( Umarım eski günlere kavuşur ve yine hem ticaret hem de oyun hareketlenir :yum:

Resim

Akşamın son şarkısı ':)

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

Bu günlük devam eder çok güzel eğlenceli geçiyor günlüğün azmin hırslandırıyor insani 😊
Resim
Kullanıcı avatarı
roselen
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen roselen »

BuShiDoka yazdı: 28 Eki 2017 00:11 Bu günlük devam eder çok güzel eğlenceli geçiyor günlüğün azmin hırslandırıyor insani 😊
Eyvallah , teşekkür ettim ':)
Resim

Resim

Resim