Akçe Satış İşlemi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Akçe Satış İşlemi

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Akçe ile kazanılan para sayesinde eski oyun üretkenliği de kalmayacak ama. Herkes sattığı akçeler ile kısa yoldan eksiklerini tamamlayıp, üretmeden çalışmadan yükselecekler oyunda.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Serrakura »

FiratCakiroglu yazdı: 25 Eki 2017 06:54 Akçe ile kazanılan para sayesinde eski oyun üretkenliği de kalmayacak ama. Herkes sattığı akçeler ile kısa yoldan eksiklerini tamamlayıp, üretmeden çalışmadan yükselecekler oyunda.
Arkadaşım oynadığımız oyunun oyuncu kitlesi hiç yenilenmiyor hep aynı oyuncular yeni karakterler açıyor oyunu bırakıp tekrar başlıyor ve bu oyuncu kitlesi güncelleme beklerken yaşlandı çoğu çoluk çocuk sahibi oldu bir çoğu akşam mesai bitsinde iki saat ikv oynayalımda stress atalım diye bekliyor oyundaki işsiz yada öğrenci arkadaşlarımıza yetişmek için bir şekilde farklı yollara yönelebiliyor benim anlamadığım konu alan memnun satan memnun o akçe oyunun kasasına gidiyor bu alışveriş sistemini daha güvenli hale getirmeleri gerek diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
xMrSpyx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Winter ls Coming

Mesaj gönderen xMrSpyx »

Haklısınız sonuçta herkesin oyuna gerçek para yatırma şansı olamayabiliyor. Birde bi konuya daha değinmek istiyorum. İşportaya çöp eşyaları toplu olarak satabilsek ne güzel olur. Mesela diyelimdeki holdeyiz çantamız bankamız full doldu,
işportaya git tek tek sat tek tek onayla bankadan çantaya al tek tek onaylayarak sat. :grimacing: :grimacing: ama çantamızdan toplu halde seçebilsek ve tek bir tık ile satabilsek ne güzel olur. Bence yönetim bunu bi düşünmeli. Sonuçta oyuna o kadar insan para yatırıyor. Kutu alıyor, akçe alıyor vs vs.
Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

En güzeli ticaret sayfasinin açilması belli bir miktar akcenin belli bir miktar paraya dönüştürülmesi vesaire oyunda yokken eşyalarimizi koyup satabilceğimiz bir alan akçe satışının olabildiği şeyler en güzeli
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Direk akce yerine akce ile alinan urunlerin satilmasi daha mantikli.Sobee zaten boyle bi sistemin yararli olacagini bildigi icin kader muhurlerine getirmis.

Örn : Silah parlatma demirci rustemden 2000 akceye aliyorsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

BuShiDoka yazdı: 25 Eki 2017 11:40 En güzeli ticaret sayfasinin açilması belli bir miktar akcenin belli bir miktar paraya dönüştürülmesi vesaire oyunda yokken eşyalarimizi koyup satabilceğimiz bir alan akçe satışının olabildiği şeyler en güzeli
fikir güzel ama oluru var mı olur mu bilemiyorum umarım dikkate alırlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Neden böyle bir konu açıldı, anlam veremedim. :unamused:
Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

Zaman ve güncelleme bunları göstericek ya devam ya tamam diyeceğiz .
besiktasask yazdı: 25 Eki 2017 16:14
BuShiDoka yazdı: 25 Eki 2017 11:40 En güzeli ticaret sayfasinin açilması belli bir miktar akcenin belli bir miktar paraya dönüştürülmesi vesaire oyunda yokken eşyalarimizi koyup satabilceğimiz bir alan akçe satışının olabildiği şeyler en güzeli
fikir güzel ama oluru var mı olur mu bilemiyorum umarım dikkate alırlar
Resim
Kullanıcı avatarı
maskoff
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maskoff »

Akçe bonosu gelsin ticarete konsun çok daha mantıklı alan memnun satan memnun
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Serrakura yazdı: 25 Eki 2017 09:03
FiratCakiroglu yazdı: 25 Eki 2017 06:54 Akçe ile kazanılan para sayesinde eski oyun üretkenliği de kalmayacak ama. Herkes sattığı akçeler ile kısa yoldan eksiklerini tamamlayıp, üretmeden çalışmadan yükselecekler oyunda.
Arkadaşım oynadığımız oyunun oyuncu kitlesi hiç yenilenmiyor hep aynı oyuncular yeni karakterler açıyor oyunu bırakıp tekrar başlıyor ve bu oyuncu kitlesi güncelleme beklerken yaşlandı çoğu çoluk çocuk sahibi oldu bir çoğu akşam mesai bitsinde iki saat ikv oynayalımda stress atalım diye bekliyor oyundaki işsiz yada öğrenci arkadaşlarımıza yetişmek için bir şekilde farklı yollara yönelebiliyor benim anlamadığım konu alan memnun satan memnun o akçe oyunun kasasına gidiyor bu alışveriş sistemini daha güvenli hale getirmeleri gerek diye düşünüyorum
Katılıyorum kardeş sana bırak millet ne yapacaksa yapsın yasaklamayla çözüm mü sağlanıyor sadece yavaşlatıyor durumu sonuç değişmiyor ama.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".