Meran sunucusu ve ben

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Lawyer
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Ephel Duath

Re: Meran sunucusu ve ben

Mesaj gönderen Lawyer »

Meranın asıl sorununu meranda oynayan arkadaşlar gayet iyi bilirler bence.
Edepli edebinden susar, edepsiz ben susturdum sanar.
(Mevlâna Celâleddin-i Rûmî)
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen besiktasask »

Lawyer yazdı: 25 Eki 2017 01:33 Meranın asıl sorununu meranda oynayan arkadaşlar gayet iyi bilirler bence.
Meranın asıl sorunu ? Bazı arkadaşlar GM ler bile sunucuya uzak derken Meran da bulunan oyuncular nasıl bir sorun teşkil edebilir ki ? zaten sunucuda oyuncu yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Sancak, Meran ve Tılsım bu 3'ü birleşse güzel olabilir.
kedi
Kullanıcı avatarı
mahmutcaan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen mahmutcaan »

Tertip yazdı: 24 Eki 2017 22:55 İKV reklam işini iyi yapamıyor. (Yapmıyor mu demeliydim?) Bak oynanmayacak durumda olan oyunların sürekli reklamları dönüyor. En azından merak edip bakıyorsun. Oyuncuyu oyuna çağırmakta bir başarıdır. Bana kalırsa bu iş güncellemeye değil, reklama bakar. Son zamanlarda meşhur oldu "youtuber" denen kişilere reklam amaçlı oyunlarını oynatmak. Ne var yani sizde yapsanız da İKV de nasiplense.. Çatışma oyunlarından bıktık ;)
Katılıyorum
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

tabi güncellemede gelsin diyoruz değil mi :) sadece düz reklamda olmaz :D
Tertip yazdı: 24 Eki 2017 22:55 İKV reklam işini iyi yapamıyor. (Yapmıyor mu demeliydim?) Bak oynanmayacak durumda olan oyunların sürekli reklamları dönüyor. En azından merak edip bakıyorsun. Oyuncuyu oyuna çağırmakta bir başarıdır. Bana kalırsa bu iş güncellemeye değil, reklama bakar. Son zamanlarda meşhur oldu "youtuber" denen kişilere reklam amaçlı oyunlarını oynatmak. Ne var yani sizde yapsanız da İKV de nasiplense.. Çatışma oyunlarından bıktık ;)
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

BayTerapi yazdı: 25 Eki 2017 02:05 Sancak, Meran ve Tılsım bu 3'ü birleşse güzel olabilir.
Kesinlikle birleşmesinden yanayım :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Subzero
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Mortal Kombat

Mesaj gönderen Subzero »

Merhaba arkadaşlar bende meran sunucusunun yılarca oynayan bir oyuncusuyum son bikaç aydır bende girmiyorum kimsenin olmamasındaki nedenleri az çok bilirim şunları maeddeler halinde sıralayacak olursa
1=Sunucu orta dereceli kalabalıkken bazı loncalar oyuncuların rahat kasmasını engelledikleri için oyuncular da bu durumdan bıktığı için sunucu değiştirdiler ben ve arkadaşlarımda o loncalara karşı gelmekten memnum olduğumu, olsa tekrar yapacağımı sölerim. Fakat bikaç kişiyle o zamanlar birsürü loncayla savaşamadık yani yetişemedik cünkü girdiğimiz her savaşta onlar oyundan çıkardı kendimi övmüş gibi oldum gerçek böyledi.
2= Oyuncuların başka sunucuda oynayan arkadaşlarının onları kendi sunucusuna çağırarak teşvik etmeside tabi en büyük etkenlerden biridir
Daha fazla uzatmaya gerek yok.
Bütün oyunculara selam olsun kalın sağlıcakla.
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Subzero
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Mortal Kombat

Mesaj gönderen Subzero »

Merhaba arkadaşlar unuttuğum şu maddeyide eklemek istedim
Meran sunucusu aslında kalabalık yarısından fazlası oyunu bıraktı.
Resim
Resim
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Merhaba Arkadaslar,
Bende yillarca meran sunucusunda oynadim.Sunucunun %60 lik kismi oyunu birakti.Birakmalarinin sebebi ya yenilik yok yada hayat meseleleri.%40 lik bir dilimi eminonu ve diger sunuculara gecti.Nerde o Kholpashalix Kardesx Beowulfx ler hepsi oyunu birakti coguylada sohbet ederkende sunlari soylerlerdi."Herkes Bir gün bunun oyun olduğunu anlayacak" derlerdi.Sahsen Ben meran sunucusundan ayrilmamin sebebi gb ve ticaret yoktu.Ama Kalbimde Meranin yeri daha farkli cunku mazim oradi gecti hey gidi gunler hey.
Tekrar Gorusmek Dilegiyle Vesselam.
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Subzero yazdı: 25 Eki 2017 07:08 Merhaba arkadaşlar bende meran sunucusunun yılarca oynayan bir oyuncusuyum son bikaç aydır bende girmiyorum kimsenin olmamasındaki nedenleri az çok bilirim şunları maeddeler halinde sıralayacak olursa
1=Sunucu orta dereceli kalabalıkken bazı loncalar oyuncuların rahat kasmasını engelledikleri için oyuncular da bu durumdan bıktığı için sunucu değiştirdiler ben ve arkadaşlarımda o loncalara karşı gelmekten memnum olduğumu, olsa tekrar yapacağımı sölerim. Fakat bikaç kişiyle o zamanlar birsürü loncayla savaşamadık yani yetişemedik cünkü girdiğimiz her savaşta onlar oyundan çıkardı kendimi övmüş gibi oldum gerçek böyledi.
2= Oyuncuların başka sunucuda oynayan arkadaşlarının onları kendi sunucusuna çağırarak teşvik etmeside tabi en büyük etkenlerden biridir
Daha fazla uzatmaya gerek yok.
Bütün oyunculara selam olsun kalın sağlıcakla.
a.selam birgün dönmeniz dileği ile
Resim