Retaliation-YollugTigin-IıIıIYaMaNIıIıI Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
NaSaReDDiT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: YaMaN-Retaliation Günlüğü

Mesaj gönderen NaSaReDDiT »

Retaliation yazdı: 10 Eki 2017 22:19
Merhabalar;

Geçenlerde Nasareddinttt dostuma verdiğim sözden ötürü dün oyuna girdim. Plusum bitmişti ancak günlüğünden ismini bakarak fısılda kanalından yazmaya çalıştım. Ancak ne yazık ki oyunda değildi. Buradan bu yazıyı okuyorsa,
kendisini iki gündür oyunda bekliyorum. :) Her neyse, o gelmeyince ben de attım kendimi savaşın ortasına. Aslında savaşın ortasında kaldım desem daha doğru olacaktır. Velhasıl, bu faslı kısa keserek hemen gelişme bölümüne geçmeyi arz ederim. :)

Meteor Bölgesi, Arz Kalesi'nden başlayan hareketlilik, her iki tarafın da yoğun baskılarından ötürü, bir o tarafta bir bu tarafta olaylar gelişiyordu. Yeri geliyor biz ağırlığımızı koyuyoruz; yeri geliyor Lodoslar ağırlığını koyuyordu. Yalnız bayadır oyuna girmiyorum. Girince de klan kanalını pek hoş bulmadım. O yetişkin kitlesini yitirmiş gibiydi. :thinking_face:

Resim
*
Resim

Ardından Meteor Bölgesi'nden, Nasareddittt'i bulmak için Eminönü'ne geçtim. Ancak yine sonuç hüsrandı. O esnada Savaş 3'ten düşüp Eminönü sancakta oyuna girdiğimde baskına uğradığımızı fark ettim. Savunmaya çalışan klandaşlarım hemen beni gruplarına davet ederek beraber çarpışmayı istediler. Seve seve kabul ettik ve yerine getirdik.

Resim

Ardından Murat'la beraber büyük bir risk alarak Meteor Bölgesi girişinden içeri girerek kratere doğru yürüdük. Dört kişiyi def etsek de sonra OkO'ya tutulmuş birkaç kişinin bizi fark edip ihbar etmesiyle üzerimizden kamyon geçmiş gibi olması bir oldu. :)

Resim

Son olarak da şöyle bir foto paylaşmak istedim. Malumunuz bugün oyundaki panolar güncellendi. İçerisinde bir ipucu gizli. Sanırım son sağlam medeniyet parçası olarak, yıllar sonra ilk defa karşıya geçmeyi başaracağız. Hepimiz için hayırlısı.

Resim

Bugünlük de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Üzgünüm bir kaç gündür oyuna giremiyorum yarın eğer oyundaysan yanına gelebilirim iyi oyunlar :)
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!

https://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

NaSaReDDiT yazdı: 11 Eki 2017 15:58
Merhabalar;

Geçenlerde Nasareddinttt dostuma verdiğim sözden ötürü dün oyuna girdim. Plusum bitmişti ancak günlüğünden ismini bakarak fısılda kanalından yazmaya çalıştım. Ancak ne yazık ki oyunda değildi. Buradan bu yazıyı okuyorsa,
kendisini iki gündür oyunda bekliyorum. :) Her neyse, o gelmeyince ben de attım kendimi savaşın ortasına. Aslında savaşın ortasında kaldım desem daha doğru olacaktır. Velhasıl, bu faslı kısa keserek hemen gelişme bölümüne geçmeyi arz ederim. :)

Meteor Bölgesi, Arz Kalesi'nden başlayan hareketlilik, her iki tarafın da yoğun baskılarından ötürü, bir o tarafta bir bu tarafta olaylar gelişiyordu. Yeri geliyor biz ağırlığımızı koyuyoruz; yeri geliyor Lodoslar ağırlığını koyuyordu. Yalnız bayadır oyuna girmiyorum. Girince de klan kanalını pek hoş bulmadım. O yetişkin kitlesini yitirmiş gibiydi. :thinking_face:

Resim
*
Resim

Ardından Meteor Bölgesi'nden, Nasareddittt'i bulmak için Eminönü'ne geçtim. Ancak yine sonuç hüsrandı. O esnada Savaş 3'ten düşüp Eminönü sancakta oyuna girdiğimde baskına uğradığımızı fark ettim. Savunmaya çalışan klandaşlarım hemen beni gruplarına davet ederek beraber çarpışmayı istediler. Seve seve kabul ettik ve yerine getirdik.

Resim

Ardından Murat'la beraber büyük bir risk alarak Meteor Bölgesi girişinden içeri girerek kratere doğru yürüdük. Dört kişiyi def etsek de sonra OkO'ya tutulmuş birkaç kişinin bizi fark edip ihbar etmesiyle üzerimizden kamyon geçmiş gibi olması bir oldu. :)

Resim

Son olarak da şöyle bir foto paylaşmak istedim. Malumunuz bugün oyundaki panolar güncellendi. İçerisinde bir ipucu gizli. Sanırım son sağlam medeniyet parçası olarak, yıllar sonra ilk defa karşıya geçmeyi başaracağız. Hepimiz için hayırlısı.

Resim

Üzgünüm bir kaç gündür oyuna giremiyorum yarın eğer oyundaysan yanına gelebilirim iyi oyunlar :)
16.00-19.00 aralığında oyunda olacağım.
Resim
Kullanıcı avatarı
NaSaReDDiT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen NaSaReDDiT »

Retaliation yazdı: 11 Eki 2017 16:01
NaSaReDDiT yazdı: 11 Eki 2017 15:58
Merhabalar;

Şuan oyunda sizi bekliyorum.

Resim
*
Resim

Resim

Resim

Resim

16.00-19.00 aralığında oyunda olacağım.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!

https://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Bana özelden ulaşabilirmisin ?
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

92Gner yazdı: 14 Eki 2017 20:45 Bana özelden ulaşabilirmisin ?
Tabi ki. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Merhabalar;

Uzun bir aradan sonra tekrardan selamlar... Dostlar, malumunuz üniversite öğrencisiyim. Oyuna bu denli vakit ayıramadığım gibi bir de yeni bir işe girip çalışmaya başladım. İş, okul, sosyal hayat derken buralar biraz pasif kalıyor. Gerçi forum anlamında çok iyi ancak oyun anlamında zayıf kalıyor. Bundan mütevellit buralara da mürekkebimizi akıtamıyoruz. Her neyse, üç gün önce Çemberlitaş'a giren lonca arkadaşlarım tarafından davet edilince, ders öncesi hızlı bir tura eşlik ettim. Paylaşıma aşağıda devam edeceğiz. ;)

Yeni loncadaşımız 92Gner - BuShiDoka, Hakan Ağabeyin de bize eşlik ettiği turda içeri girdiğimizde garip bir olay nüksetti. Karaktere bakıyorum gözler fal taşı, çantaya bakıyorum her şey normal. Karakterin elindeki asa gözükmüyor! Bu birkaç saniyelik krizin ardından, asayı çıkar-tak yaparak sorunu hallettik.

Resim

Stuart Amca'yı alalım mı, almayalım mı tartışması yapıldıktan sonra, sol taraftan Semiha'ya doğru yol almaya başladık. Şahsen o gün benim için çok iyi oldu. :)

Resim

Bu sefer Semiha'ya varınca da yeni bir tartışma çatışması çıktı ortaya ancak bu daha da kısa sürdü ve çizgi halinde Semiha'ya toplu saldırarak kendisini içeriye yolladık.

Resim

Semiha'yı, içeride ayırarak bir başına bıraktık ve kudretimizin son damlasına kadar meteorit büyülerimizi pürüzsüz genç vücuduna gönderdik. Keşke farklı bir yerde tanışsaydık Semiha. :yum: Pantolon veya zırh vermesen de kalbimde yerin var. :)

Resim

Lonca olarak ve bir kişi de dışarıdan aldığımız bu turda bir gariplik daha yaşadık. Gaffar son nefesini verirken deprem açıldı. Deprem açılmadan evvel de, bendeniz Reta'nın naaşı yerde yatıyordu. Bahadır beni kaldırdıktan sonra tüm grup öldü ve nasıl olduysa sağ kaldım. Odada tek ayakta kalan olduğum için sohbetten bastım kahkahayı. >:) >:)

Resim

Tabi bu gülme anımız, çantayı açınca durdu. ':(

Resim

Bugün de böylece bitmiş oldu. Esen kalmanız dileğiyle, selametle!
Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

Allah ayırmasın bizi kardeşim 😊
Birşey düşmesede çok güzeldi eğlendik daha kim bilir neler yapicaz o deprem olayına gelince öldük fakat mükemmel bir son oldu var gücümüzle saldırdık :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Retaliation yazdı: 22 Eki 2017 15:15
Merhabalar;
Yeni loncadaşımız 92Gner - BuShiDoka, Hakan Ağabeyin de bize eşlik ettiği turda içeri girdiğimizde garip bir olay nüksetti. Karaktere bakıyorum gözler fal taşı, çantaya bakıyorum her şey normal. Karakterin elindeki asa gözükmüyor! Bu birkaç saniyelik krizin ardından, asayı çıkar-tak yaparak sorunu hallettik.
Resim
Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

FiratCakiroglu yazdı: 22 Eki 2017 18:27
Merhabalar;
Resim
Resim
:grin: :grin:

BuShiDoka yazdı: 22 Eki 2017 18:23 Allah ayırmasın bizi kardeşim 😊
Birşey düşmesede çok güzeldi eğlendik daha kim bilir neler yapicaz o deprem olayına gelince öldük fakat mükemmel bir son oldu var gücümüzle saldırdık :)
İnşallah ağabey, daha nice anılara. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
BuShiDoka
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ÖD TENGRi YASAR

Mesaj gönderen BuShiDoka »

Retaliation yazdı: 22 Eki 2017 18:32
FiratCakiroglu yazdı: 22 Eki 2017 18:27
Merhabalar;
Resim
Resim
:grin: :grin:

BuShiDoka yazdı: 22 Eki 2017 18:23 Allah ayırmasın bizi kardeşim 😊
İnşallah ağabey, daha nice anılara. :)
İnşallah 😊
Resim