İKV İtiraf

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Caugar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Anka

Re: İKV İtiraf

Mesaj gönderen Caugar »

Element direnç alanı tılsımını işportaya satıp, ondan sonra da desteğe yanlışlıkla işportaya sattım deyip tılsımı geri alırdım. Baya ekmeğini yedim gm arkadaşların sayesinde sağolsunlar. Tabi mevzuya uyanmışlar o kadar da demiştim arkadaşlara özel mesajda bu konuyu konuşmayın diye. :grinning:
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Semiha kesiminde ‘ikimizi birden alt etmelisiniz’ kelimesini yıllardır ‘ikimizi birden alt edemezsiniz’ sanıyordum :/
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Caugar yazdı: 13 Eki 2017 07:55 Element direnç alanı tılsımını işportaya satıp, ondan sonra da desteğe yanlışlıkla işportaya sattım deyip tılsımı geri alırdım. Baya ekmeğini yedim gm arkadaşların sayesinde sağolsunlar. Tabi mevzuya uyanmışlar o kadar da demiştim arkadaşlara özel mesajda bu konuyu konuşmayın diye. :grinning:
Yalnız değilmişim :grin:
HAYATResimDIR
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Reich

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Oyuna ilk başladığımda slot kese kese 100 k yapmıştım oyunun en zenginiyim sanıodum :') tabi menekşenin 40 m olduğunu öğrenince hayallerim suya düşmüştü :') :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ahsu6344
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ahsu6344 »

1.cisi çemberlitaş yeni gelmişti.x e gidiyoz ve 1 saaate erg yongasına ulaştık kestik bi ara öldüm.girişten girecegime cıkıştan dışarı cıkmıştım.''abi ne yaptın sen iyimisin dediler'' evet iyiyim dedim sadece yolları karıstırdım ':)

2 cisi o kadar hızlı satış yapıyordum ki yanlışlıkla ganoyu da satmışım sonradan farkettim :$ :$

3 cüsü migrat yeni gelmişti.girdik 4.5 saaate junona ulaştık sonra kesemeden cıktık :face_with_rolling_eyes:

4 cüsü adada geziyorum abi dedi junon görevi var gidelim mi tmm dedim.sonra grup toparlana kadar can sıkıntısından dişi komoduyu kesem dedim.dişi komodoyu kestim.grupta ki genc haykırdı ''abi dişi komoduyo kestin holeyyy sevindi'' dedim niye sevindin 1 tane büyü kesebiliyor zaten'' BU ARADA DİŞİ GÖREVİ OLDUGUNU BİLMİYORDUM :-. :thinking: :face_with_rolling_eyes: :smirk: 8)
Resim

İntikamxxx --Asiasi--İntikamxşifa--İntikamxasiasi

YERYÜZÜNDE İNTİKAM OLDUGU SÜRECE ASİLER ÖLMEZ
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

İNSAN KENDİNİ BÖYLE ELE VERİR Mİ :) CESARET SÜPER
AFRASiYAB yazdı: 29 Eyl 2017 21:14
Caugar yazdı: 29 Eyl 2017 20:59 En büyük kp üreticisiyim yakalayabilecek babayiğit çıkmadı.
Bak bunu söylediğin iyi oldu. :relaxed:
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Caugar yazdı: 13 Eki 2017 07:55 Element direnç alanı tılsımını işportaya satıp, ondan sonra da desteğe yanlışlıkla işportaya sattım deyip tılsımı geri alırdım. Baya ekmeğini yedim gm arkadaşların sayesinde sağolsunlar. Tabi mevzuya uyanmışlar o kadar da demiştim arkadaşlara özel mesajda bu konuyu konuşmayın diye. :grinning:
Ahauahauhauahahaha
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Elwing

Mesaj gönderen Elwing »

Merhaba Caugar,

Tılsımlar çıktığından beri Element Direnç Alanı Tılsımı toplamda 4 defa iade edilmiştir. ilk 2 tanesi Npc' ye satılan olarak 2 tanesi ise silinen eşya olarak. Fiziksel Direnç Tılsımı ise hiç iade edilmemiştir.

Bu Npc'ye satılan ilk tılsımın iadesinden sonra aynı tılsım başka bir oyuncuya aktarılmış ve silinerek tekrar iade istenmiştir. 2. iadeden sonra oyuncu tekrar başvurmuş ve bunun tespiti üzerine ilgili tılsım tekrar, yani 3. kez iade edilmemiştir. Yani bu tılsım üzerinden sizin tabirinizle 'ekmek yeme' gibi bir olay asla gerçekleşmemiş, hatta tılsım sahibi oyuncu 300 milyon zarara girmiştir. Sobee'nin yarattığı dünyada Sobee' den birşey saklayamazsınız. Lütfen bu tarz asılsız iletiler yazmadan önce her şeyin takip edildiğini ve er geç tespit edilebileceğini unutmayın. ;)
Kullanıcı avatarı
KRoNicK
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen KRoNicK »

Elwing yazdı: 13 Eki 2017 23:07
Merhaba Caugar,

Tılsımlar çıktığından beri Element Direnç Alanı Tılsımı toplamda 4 defa iade edilmiştir. ilk 2 tanesi Npc' ye satılan olarak 2 tanesi ise silinen eşya olarak. Fiziksel Direnç Tılsımı ise hiç iade edilmemiştir.

Bu Npc'ye satılan ilk tılsımın iadesinden sonra aynı tılsım başka bir oyuncuya aktarılmış ve silinerek tekrar iade istenmiştir. 2. iadeden sonra oyuncu tekrar başvurmuş ve bunun tespiti üzerine ilgili tılsım tekrar, yani 3. kez iade edilmemiştir. Yani bu tılsım üzerinden sizin tabirinizle 'ekmek yeme' gibi bir olay asla gerçekleşmemiş, hatta tılsım sahibi oyuncu 300 milyon zarara girmiştir. Sobee'nin yarattığı dünyada Sobee' den birşey saklayamazsınız. Lütfen bu tarz asılsız iletiler yazmadan önce her şeyin takip edildiğini ve er geç tespit edilebileceğini unutmayın. ;)
Booommmm :') :') :')
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Elwing yazdı: 13 Eki 2017 23:07
Merhaba Caugar,

İşte geldi gönlümün efendisi :)

Sobee çalışanlarına teşekkürler 😇😇😇
Resim