Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Yeni Eklenti Paketini Kimler Yapıyor?

Mesaj gönderen Auril »

Adrianalima yazdı: 29 Eyl 2017 04:08 bazen bu saatte oyuna girip ikv de geçen 8 senemi düşünüyorum gençliğimin ikv ile bittiği aklıma geliyor sonra da, sonrası yok be reis...@Gorgar Resim
icelim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Auril yazdı: 02 Eki 2017 00:19
Adrianalima yazdı: 29 Eyl 2017 04:08 bazen bu saatte oyuna girip ikv de geçen 8 senemi düşünüyorum gençliğimin ikv ile bittiği aklıma geliyor sonra da, sonrası yok be reis...@Gorgar Resim
icelim
Gelecek güncellemeyemi içiyoruz :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

SPIEGLEIN yazdı: 02 Eki 2017 12:46
Auril yazdı: 02 Eki 2017 00:19
icelim
Gelecek güncellemeyemi içiyoruz :)
yok be reis dertlendim ona :D
WeDneS
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kudret Loncası
İletişim:

Mesaj gönderen WeDneS »

Parlementxx yazdı: 13 Eyl 2017 23:19
WeDneS yazdı: 13 Eyl 2017 21:43 Yıllardır güncelleme bekliyoruz. Bu tanıtım neden ? Bonoları daha önce getirip onca hırsızlığın önüne çok kolay geçebilirdiniz. Senelerdir bir bonoyu çözemediniz mi ? Çalınan onca eşyaların sorumluluğu suçlusu masum oyuncular.
Bizi çok üzdünüz ve çok geç kaldınız. Diğer oyunlara yapılan yatırımların yarısı buraya yapılsa bu oyun patlardı. :relaxed:
Kader mühürleride saglam oyun oyuncu cekecektirde tek hatalari gaza gelip acik betaya gecmeleri.
Oyunu bizzat inceledim ikv nin yanından geçemez. Piyasada o kadar ileri seviyede oyunlar varki kader mühürlerine oyun demek bile gelmiyor içimden.
WeDneS - Savaşçı
SagopaKajmeR - Büyücü
Ercan - Şifacı

Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

WeDneS yazdı: 03 Eki 2017 20:27 Oyunu bizzat inceledim ikv nin yanından geçemez. Piyasada o kadar ileri seviyede oyunlar varki kader mühürlerine oyun demek bile gelmiyor içimden.
Kader mühürlerini test sürecinde oynama fırsatım olmuştu, hayatımda bu kadar oynaması zor bir oyun görmedim, bir sürü oyun denedim, hiç birinde ilk oynadığım oyunda bu kadar çok zorlanmadım. Nasıl zorlaştırabiliriz diye çaba sarf edilmiş sanırım, birde İKV gibi olması beklentisi vardı tamamen hayal kırıklığıydı, keşke yapılmasaydı.
#kadermühürlerikaldırılsın
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Şu güncelleme geldiği zaman ne yapacağız çok merak ediyorum Haziranda haberi aldık git gide 1 ağustostan beri Forum genel etkileşime Her gün Gücelleme konuları acılıyor :)
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

BeLmanDo yazdı: 03 Eki 2017 23:30 Şu güncelleme geldiği zaman ne yapacağız çok merak ediyorum Haziranda haberi aldık git gide 1 ağustostan beri Forum genel etkileşime Her gün Gücelleme konuları acılıyor :)
daha çok konu açılır bu neki :D
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

Çocukluğum,hatıralarım en güzel yaşlarımın geçtiği hiç bir zaman yeri dolmayacak bir oyundur İKV benim için.Son bir kaç senedir aktif olamasamda yenilik geleceğini duymak,muhabbet ettiğimiz abilerimiz,arkadaşlarımızın hala emek sarfettiğini görmek ve efsane kurucu kadronun dönmesi gerçekten güzel bir şey.Eklenti ile bazı sistemsel sorunlarda çözülürse bir 'Geri dönüş' olabilir.
Ufacık yatırımlarla başlayıp,el değiştirip daha sonra çürüme noktasına gelen oyunu ve oyuncuları canlandırmak çok güzel bir haber.Bir an önce eklentinin stabil bir şekilde gelmesi ile birlikte umarım eski günlerimize döner,saatlerimizi,keyfimizi doyasıya çıkarıp eğleniriz.

Dişiniz ve tırnağınızla destek almadan çalışıp geliştirmek için uğraştığınızı biliyoruz ve kolaylıklar diliyoruz..
XXCEZAXX
Kullanıcı avatarı
TabipYarbay
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen TabipYarbay »

en son 2sene önce bırakmadan hergün forumda güncelleme ile ilgili onlarca konu forumun 1numaralı gündem maddesiydi moderetorlerden birisi gelip kopyala yapistir hazır cevaplar verilerdi :) ilgili ekip 7/24 çalışıyorlar en kısa zamanda bilgi verilecektir diye senelerce milleti oyalandirdilar goruyorumki hâlâ aynı tasaynı hamam ve oyuna devam eden arkadaslara kolay gelsin diyorum :grin:
Carpie Diem
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

TabipYarbay yazdı: 05 Eki 2017 22:21 en son 2sene önce bırakmadan hergün forumda güncelleme ile ilgili onlarca konu forumun 1numaralı gündem maddesiydi moderetorlerden birisi gelip kopyala yapistir hazır cevaplar verilerdi :) ilgili ekip 7/24 çalışıyorlar en kısa zamanda bilgi verilecektir diye senelerce milleti oyalandirdilar goruyorumki hâlâ aynı tasaynı hamam ve oyuna devam eden arkadaslara kolay gelsin diyorum :grin:
O açıklamalarla bunu aynı görüyorsan sana da kolay gelsin hocam :)