TILSIM SUNUCUSU GERİYE DÖNÜŞ SEFERBERLİĞİ

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: TILSIM SUNUCUSU GERİYE DÖNÜŞ SEFERBERLİĞİ

Mesaj gönderen cepni »

SERDARBEY yazdı: 08 Eyl 2017 00:49
Iktsuarpok yazdı: 08 Eyl 2017 00:07 Yıllar sonra oyuna döndüm kimse kalmadı mı cidden?
Ben varım esadullah var sariyerli var tolga var ama eminonu sunucudayiz
Bende bende
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ATT

Mesaj gönderen Rudboy »

Doylaion yazdı: 06 Eyl 2017 22:16 Eminönü sunucusuna taşıdığıma o kadar pişmanım ki geri döneceğim bende yakında tılsıma o kadar boş yazışmalar varki çoluk cocuk dolmuş küfürler bir yandan hırsızlık olayları bir yandan eski tılsım için ben de varım
Vallahi aynı dertten muzdaripim. Hergün Lodos Sancakta illaki birileri küfür ediyor. 1 gün küfürsüz geçtiğini görmedim şu sunucunun. Tılsımda da vardı ama 2 3 kişiydi onlarda ara sıra ediyordu :) Eminönüde mert midir yakup mudur bi kurtoğlu var abi adam hergün mü söver yahu.
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen BANAGOREASKYOK »

ula biz sunucu boşalmasın diye okadar ugraştık oyunu bıraktınız alayınız şimdi kalkmış yenılık gelecegını duydunuz dıye hadıyın Tılsıma biz geldik kikikiki öle bir dünya o sunucuda artık taş çatlasın 15 - 20 kişi bile olmaz. Oyunu tiribe girip bırakmadan önce düşüncektiniz ;) aralıksız devam :')
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: ATT

Mesaj gönderen Rudboy »

BANAGOREASKYOK yazdı: 14 Eyl 2017 05:53 ula biz sunucu boşalmasın diye okadar ugraştık oyunu bıraktınız alayınız şimdi kalkmış yenılık gelecegını duydunuz dıye hadıyın Tılsıma biz geldik kikikiki öle bir dünya o sunucuda artık taş çatlasın 15 - 20 kişi bile olmaz. Oyunu tiribe girip bırakmadan önce düşüncektiniz ;) aralıksız devam :')
Nerden biliyorsun dostum tribe girip bıraktığımızı ? Kimisi zorunlu durumlardan bıraktı. Örneğin Askere gittiğim için bıraktım ki hala tılsımda çarlarım mevcut. Genelleme yapmazsan sevinirim. Tılsımın İlk günü vardık sonuna kadarda oluruz dert etme.
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen BANAGOREASKYOK »

Rudboy yazdı: 14 Eyl 2017 15:26
BANAGOREASKYOK yazdı: 14 Eyl 2017 05:53 ula biz sunucu boşalmasın diye okadar ugraştık oyunu bıraktınız alayınız şimdi kalkmış yenılık gelecegını duydunuz dıye hadıyın Tılsıma biz geldik kikikiki öle bir dünya o sunucuda artık taş çatlasın 15 - 20 kişi bile olmaz. Oyunu tiribe girip bırakmadan önce düşüncektiniz ;) aralıksız devam :')
Nerden biliyorsun dostum tribe girip bıraktığımızı ? Kimisi zorunlu durumlardan bıraktı. Örneğin Askere gittiğim için bıraktım ki hala tılsımda çarlarım mevcut. Genelleme yapmazsan sevinirim. Tılsımın İlk günü vardık sonuna kadarda oluruz dert etme.
şuan halen bir trip içerisindesin, mesele tılsımda çarın olması ise gireyim çarlara bekle komutanda ;)
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

her nekadar sunucuda oynıcak adam kalmadı ve baska sunucuda oynuyorsak tılsımın yerı bır baskadır.. tılsım herzaman bir başka olmuştur bizim için fakat yakında dönmeyi düşünüyoruz.
Resim
mertyonel
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mertyonel »

Nedenben yazdı: 18 Eyl 2017 23:24 her nekadar sunucuda oynıcak adam kalmadı ve baska sunucuda oynuyorsak tılsımın yerı bır baskadır.. tılsım herzaman bir başka olmuştur bizim için fakat yakında dönmeyi düşünüyoruz.

sunucunun çivisi çıkmış anka sunucusu daha dolu :D
KEMALIZM / Mertking
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

mertyonel yazdı: 19 Eyl 2017 03:22
Nedenben yazdı: 18 Eyl 2017 23:24 her nekadar sunucuda oynıcak adam kalmadı ve baska sunucuda oynuyorsak tılsımın yerı bır baskadır.. tılsım herzaman bir başka olmuştur bizim için fakat yakında dönmeyi düşünüyoruz.

sunucunun çivisi çıkmış anka sunucusu daha dolu :D
fark edermı canım ben herzaman demişim. tilkinin dönüp dolaşıcagı yer yine kürkcü dükkanı .. tılsım herzaman benim için vazgeçilmez olmuşdur öylede kalıcak :)
Resim
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Selamün aleykümmmm,
Nasılsınız Eski dostlar uzun yıllar oldu görüşmeyeli umarım her şey gönlünüzce olmuştur,Oyuna yenilik gelecek felan demişler az bakındım forumda da hatta bu eski kullanıcı şifresini de zor hatırladım neyse görüşmek üzere eski dostlar saglıcakjla kalın....

Dreamtr
Abdullah SUCU
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
mertyonel
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mertyonel »

dreamtr yazdı: 26 Eyl 2017 06:06 Selamün aleykümmmm,
Nasılsınız Eski dostlar uzun yıllar oldu görüşmeyeli umarım her şey gönlünüzce olmuştur,Oyuna yenilik gelecek felan demişler az bakındım forumda da hatta bu eski kullanıcı şifresini de zor hatırladım neyse görüşmek üzere eski dostlar saglıcakjla kalın....

Dreamtr
Abdullah SUCU
Selam Apo Dayı
Nasılsın iyisindir inşallah, yenilik gelecek diye söylüyorlar ama bakalım ne kadar doğru :D
tılsım sunucusu bomboş, yaz ayı bitti seninde oyuna geri dönüş vaktin geldi , oyuna gelirsen eğer beyazköşk sunucusunda aktif olarak oynamaktayız, Barış ve Ben yolun düşerse bekleriz :grinning:
kalın sağlıcakla
KEMALIZM / MERTKİNG
KEMALIZM / Mertking