OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

Giden gidene ah küsen küsene
Oysa can verirdim kıymet bilene
Dost diye sarıldım yüze gülene
Kalbimi kırdılar anlayamadım.
:comet: :comet: :comet: :comet: :comet: :comet:

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Günlüğümde birkaç değişiklik yapmak istedim bunlardan ilki geçtiğimiz günlerde günlüğümün konu başlığını düzenleyip oynadığım diğer ana karakterimide ekleme gereği duydum. Ana karakterlerim ile birlikte oyun içinde benim nickime benzer karakterler açılmış. Lütfen itibar etmeyiniz. Kimsenin malında gözümüz yok çok şükür. Günlüğümün konu başlığında bulunan nickler haricinde buna benzer nicklerle yapılan alışverişlerde sorumlu değilim. Bunlar haricinde gelişmekte olan 4 şifacım 3 büyücüm 3 savaşçım olmakla birlikte hepsinin ismi değişiktir. Önümüzdeki günlerde bunlarıda açıklayacağım şuan nicklerini ben bile unuttum. :') Hiçbir zaman bu yan karakterlerim ile alışveriş yapmam ana karakterlerim ile isim benzerliği olan başka karakterle alışveriş yapmayınız.

2 gündür 1. Sayfadan sonuncu sayfaya kadar ileti bildirimi yapıp birkaç iletiyi sildirerek günlüğüm sade ve akıcı bir şekilde oldu.

Bu işlemi hızlandıran forum gönüllü ekibine teşekkür ederim. Benim attığım alıntılı içerikleri silmeleri de hoşuma gitti. Daha doğrusu alıntı mesajlarının bazı kısımlarının düzenlenmesi ve bazı iletilerin silinmesi çok iyi oldu.

Toplamda 77 sayfa olan günlüğüm 63 sayfaya düşürülerek 140'a yakın ileti silinmiştir. :+1:

Peki bundan sonra günlüğüm nasıl olacak?
Baştan sona yapmış olduğum bu işlem ile birlikte tüm günlük sayfam moderasyona uğradı. Öncelikli olarak yaptığım bu işlemin ardından sıradaki işim.

Forumun yenilenmesi ile birlikte atmış olduğum bazı günlerdeki iletilerde resim sağda, solda ve ortada durması için kodlar yazmıştım. O yazılan kodlar yüzünden sanırım resim göstermiyor ve link olarak paylaşılmış konumunda kalmış.

İşimin az olduğu bir zamanda sıra onları güncelleyip en kısa zamanda oyun içi paylaşım yapmayı düşünüyorum. Bu arada Kayseri'de sayılı günüm kaldı. Birazda olsa birşeyler yapıp kaldığı yerde noktalayıp geldiğimde tekrar burada olacağım inşallah.

Birde el emeklerimi paylaşacağım okuduğum ünide yapacak birşey bulamıyorum gitmeden malzeme alıp öğrenci evinde tamamladıklarımı sunmaya çalışacağım böylece günlüğüm aktif konumda kalacaktır.

Cümleten Hayırlı Cumalar dilerim.

Gönüllü forum ekibine teşekkür ederim.
Şimdiden Allah'a emanet olun.

İyi Forumlar....
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün 30 dk kadar oyuna zaman ayırdım bu süreç içinde dostlarımla vedalaştım. Ocak ayına kadar oyuna giremeyeceğim. Bu sene hayatımın dönüm noktası olacak ve DGS ile birlikte uzmanlık alabileceğim bir üni tercihi yapmak istiyorum. Hayırlısı bakalım. Malum üniversite açılıyor. Birkaç ay buralara veda ediyorum döndüğümde Selami Keleynak umarım burada olur. :') :')

Bilmeden oyun içinde kırılan, darılan ve üzülen arkadaşlarda bu yazıyı okuyor ise kusuruma bakmasınlar.
Hakkım varsa herkese helaldir. Neyin ne olup ne olmayacağı belli değil. Sizlerden de helal eden varsa Allah razı olsun.
Oyun dünyasında herkese bol şans diliyorum.

Resim

Forumda tanıştığım bir arkadaşı bugün oyunda olduğum zaman dilimi içinde onuda oyunda gördüm. 1 foto alalım dedim. Arkadaşta benim gibi foto çekinmeyi seviyor herhalde poz ala ala bir hal olduk.

Resim

Takım elbiseleri giyindik.

Resim

Fotoğraf çekinme müsameresi sonrasında ise kenana şifacı aradıklarını söyledi bende 1 tur kenan atmak için şifacı karakterime geçtim.

Motordan İbni kolye parcelus yüzük verdi çift efsunlu...

Resim

Kenana vardığımızda ise yine motordaki takılar gibi çantamda 2 adet takı duruyordu ve 2 side birbirinden güzide itemler.

Resim

Centrion Kolye, Funditores Kolye.

Resim

Bugün tek turda olsa motor ve kenanda çifte gittiğimi söyledim. Chat ekranında ise tatlı bir dille espiri geldi. :')

Resim

Bu güzel müziği sizlere armağan ediyorum.

ALLAH'a Emanet Olun..!

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Kim sevmez fotoğraf çekilmeyi :) ara vereceğinizi bileydim daha fazla fotoğraf çekilirdim.

Hayatınızda başarılar dilerim güzel insan herşey düşündüğünüz gibi olması dileğiyle :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

SPIEGLEIN yazdı: 12 Eyl 2017 07:38 Kim sevmez fotoğraf çekilmeyi :) ara vereceğinizi bileydim daha fazla fotoğraf çekilirdim.

Hayatınızda başarılar dilerim güzel insan herşey düşündüğünüz gibi olması dileğiyle :blush:

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Cuma gününe kadar oyuna girmeyi düşünüyorum ama bakalım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Seven yazdı: 12 Eyl 2017 09:18
SPIEGLEIN yazdı: 12 Eyl 2017 07:38 Kim sevmez fotoğraf çekilmeyi :) ara vereceğinizi bileydim daha fazla fotoğraf çekilirdim.

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Cuma gününe kadar oyuna girmeyi düşünüyorum ama bakalım.
Biraz daha fotoğraf çekilmeye ne dersin :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

SPIEGLEIN yazdı: 12 Eyl 2017 12:58
Seven yazdı: 12 Eyl 2017 09:18

Biraz daha fotoğraf çekilmeye ne dersin :)
O zaman CAMON..! :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Dün gece oyuna girdim. Dostlarımla biraz muhabbet ettim. Oyundan çıkacağım zaman paranın boş yere çantamda yatması beni huzursuz etti. Ocak ayına kadar olmadığımı dile getirerek paraya ihtiyacı olan dostuma 250m kadar bir para verdim bir kaç meblağda bende kaldı. Şuan benim işime yaramayacağı görüşüne dayanarak yeni eklenti benim olmayacağım bir zamana geleceğini düşünerek ben gelene kadar yeni eklenti ile birlikte işe yarar bir tılsım alması hem onun hemde benim işime yarayacaktır.

Kendisine keyifli oyunlar diliyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Uzun bir 3 aylık yaz tatilinin ardında okuduğum yere gittim bayrak tepesi yapmışlar bugün oraya çıktım. Daha sonra kayseriye tekrar döndüm. Haftaya tekrar gideceğim. Bayrak tepesini yaparken adamlar kale yapmış içinde şehit olan askerlerimizin ve polislerimizin resimleri vardı. İçeriye girdiğimizde İstiklal Marşı ve Mustafa Kemal Atatürkü görüyoruz. Gayet güzel görünüyordu.

Nerde olursam olayım fotoğraf çekinip atmayı çok seviyorum. Güzel gördüğüm yerde ve uygun bir anı yakaladığımda çekinirim. Arkadaşlarım 1 poz yeter diyor ama gözüme gün ışığı düşüyor. Yinede bekliyolar. :') :')

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Allahım şükürler olsun derbinin adamı Aykut Kocaman bu yarışta bizimde olduğumuzu gösterdi. Zorlu bir mücadele ile penaltılarla golü bulduk.

Yeni T-shirt hayırlı olsun. Tarih tekerrür etti 9 kişiyle galibiyet keyfi...

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim