IKV ÖLÜYOR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: IKV ÖLÜYOR

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Ölmez
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

IIXXASILBEYXXII yazdı: 04 Eyl 2017 22:24 Ölmez.
Açık ve net.
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA

Mesaj gönderen Seven »

Allah Rahmet eylesin. Bi kürekde biz atarız.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

İKV ölecek gibi olursa ck atarız,ölürse kaldırırız.
Kullanıcı avatarı
Whxper
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Sonsuzluk ve Birgün

Mesaj gönderen Whxper »

Allah aşkına Eminönü gibi bi sunucuda oynayanlar yazmasın şuraya dolu dolu diye. Zaten oyunun en kalabalık sunucusu Eminönü. Burada bu kalabalığın olması normal. Benim bahsettiğim diğer sunucular. Bomboş, kimsede çaba kalmadı.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Ya senin dediğin şeye benzemiyor mu hani köyden kente gelirler sonra köy çok boş kaldı demek gibi he?
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Rasenganm »

Bende oyunu güncelleme gelecek diye oynayanlardan değilim. Sohbet muhabbet eğlence için oynuyorum gayette eğleniyorum. Son 10 yılda ki online oyunların yaptığı herşeyi bu oyundan da bekliyorsunuz ek özellikler, ek bölgeler,itemler vs.
Evet bi online oyun sürekli gelişmelidir ama hepiniz bu oyunun işleyiş sistemini biliyorsunuz, yönetim vs. Keyif almaya bakın,
başka oynanacak böyle ortamlı bi oyun bulamayacaksınız. Kötülediğiniz için insanların aklına girip bırakmalarına sebep oluyorsunuz, oyun bomboş olduğunda pişman olacaksınız. Ki bu oyunda belirli bi kitle var asla bırakmayacak olan, bende onlardanım. Onlar sayesinde bomboş göremeyeceksiniz belki oyunu. İnanın günde 3 saat oynuyorsam 2 saat oturup grup sohbeti yapıyoruz kımıldamadan , 1 saatini de klan savaşlarına ayırıyoruz. Bu oyunu kimse "muhteşem savaşlar, muhteşem efektler grafikler ,inanılmaz eğlenceli aktiviteler" için oynamıyor sizde biliyorsunuz :d Bu oyun kalbimizde yer edindi, kötülemeyi falan bırakın artık rica ediyorum. Oyuncu sayısına gelince, eö sunucusu fazla kalabalık muhteşem bi lag var. Az önce eö ve meteorda savaşmaya çalışırken ekranı kaplayan kalabalık yüzünden savaşamadım :d Bölge vs bilmemne yerine bence lag düzelse çoğu kişi için yeterli olur :d
Resim
Kullanıcı avatarı
Whxper
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Whxper »

CHAPPIE yazdı: 04 Eyl 2017 23:37 Ya senin dediğin şeye benzemiyor mu hani köyden kente gelirler sonra köy çok boş kaldı demek gibi he?
Burada köy Eminönü oluyor galiba. Her şey 1 saniye geç geliyor da.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Rasenganm yazdı: 04 Eyl 2017 23:42 Bende oyunu güncelleme gelecek diye oynayanlardan değilim. Sohbet muhabbet eğlence için oynuyorum gayette eğleniyorum. Son 10 yılda ki online oyunların yaptığı herşeyi bu oyundan da bekliyorsunuz ek özellikler, ek bölgeler,itemler vs.
Evet bi online oyun sürekli gelişmelidir ama hepiniz bu oyunun işleyiş sistemini biliyorsunuz, yönetim vs. Keyif almaya bakın,
başka oynanacak böyle ortamlı bi oyun bulamayacaksınız. Kötülediğiniz için insanların aklına girip bırakmalarına sebep oluyorsunuz, oyun bomboş olduğunda pişman olacaksınız. Ki bu oyunda belirli bi kitle var asla bırakmayacak olan, bende onlardanım. Onlar sayesinde bomboş göremeyeceksiniz belki oyunu. İnanın günde 3 saat oynuyorsam 2 saat oturup grup sohbeti yapıyoruz kımıldamadan , 1 saatini de klan savaşlarına ayırıyoruz. Bu oyunu kimse "muhteşem savaşlar, muhteşem efektler grafikler ,inanılmaz eğlenceli aktiviteler" için oynamıyor sizde biliyorsunuz :d Bu oyun kalbimizde yer edindi, kötülemeyi falan bırakın artık rica ediyorum. Oyuncu sayısına gelince, eö sunucusu fazla kalabalık muhteşem bi lag var. Az önce eö ve meteorda savaşmaya çalışırken ekranı kaplayan kalabalık yüzünden savaşamadım :d Bölge vs bilmemne yerine bence lag düzelse çoğu kişi için yeterli olur :d
Kaçtane ortam gördün ki bir daha böyle ortam görmeyeceksiniz diyorsun? Senin dediğin ortam 2012 de bitti 30,40 larda gezen yaş kitlesi 15,20 lerde geziyor. Hiç sorma mükemmel bir ortam.
Birdahakine ama sız
Ve lakinsiz anlat ve bende sana hak veriyim oyunun son demleri görelim
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Whxper
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Whxper »

Beni kaybettiniz ikv ekibi. Beni kaybettiniz. Gerçekten inanmıştım bir şeylerin olacağına. Sığınak migrat çemberlitaş işleyişi üzerine büyük hol tılsımlarını ekleyerek mahvettiniz oyunu zaten. Ve gün geçtikçe size inanan insanların şevkini kırıyorsunuz emin olun. Hani 5 sene önce güncellemeyi yapıp bu bizi 5 sene idare eder mantığı nasıl bi mantıktır? Akıl sır erdiremiyorum ödevini son güne bırakan öğrenci misali.
Kilitli