Yeni bir yetenek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA

Re: Yeni bir yetenek

Mesaj gönderen Seven »

turkoxHAMSTER yazdı: 26 Ağu 2017 13:14
Seven yazdı: 26 Ağu 2017 10:33 LoLde Urgot şampiyonundaki gibi yetenekler gelmesin. :') zamanı geri alıyor yer değiştiriyor kendi çapında bişeler yapan şampiyon. :')
Ekko olmasın :) Urgot nedir yav :D
yok urgottada var o yetenek oynamanı tavsiye ederim. :')
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
jupiterli
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen jupiterli »

Seven yazdı: 26 Ağu 2017 10:33 LoLde Urgot şampiyonundaki gibi yetenekler gelmesin. :') zamanı geri alıyor yer değiştiriyor kendi çapında bişeler yapan şampiyon. :')
dediğin karakter Ekko
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

jupiterli yazdı: 26 Ağu 2017 13:42
dediğin karakter Ekko
urgot hero tanıtımını izleyin hiç kullanmadınız mı urgotu ultisi yer değiştiriyo
En son Seven tarafından 26 Ağu 2017 13:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Seven yazdı: 26 Ağu 2017 13:47
dediğin karakter Ekko
urgot hero tanıtımını izleyin hiç kullanmadınız mı urgotu ultisi yer değiştiriyo
4 yıl profesyonelliğe yakın oynadım lolü hocam :) Urgot rework almadan önce ultisi yer değiştiriyordu. Zaman ile alakalı bir durum yok. Zamanı geriye saran champ Ekko'dur. Keza Urgot'un ultisi değişti.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

turkoxHAMSTER yazdı: 26 Ağu 2017 14:28
Seven yazdı: 26 Ağu 2017 13:47
dediğin karakter Ekko
4 yıl profesyonelliğe yakın oynadım lolü hocam :) Urgot rework almadan önce ultisi yer değiştiriyordu. Zaman ile alakalı bir durum yok. Zamanı geriye saran champ Ekko'dur. Keza Urgot'un ultisi değişti.
Valla hocam ulti değişmiş olabilirde 1 yıldır urgot oynamıyorum. Güncelleme gelince oyunda neler değiştiğine bakmadan oyuna giriyorum. Oyun içinde öğrenmek daha iyi ilk başta okuyunca tadı kaçıyor. Şuan sitesine girdim urgotun ulti halen aynı demekki orayı değiştirmemişler. Bir ara 1v1 atarız. Bayram sonu müsait olursan.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Dediğim gibi Urgot un zamani geri alması gibi bir durumu yok. Eskiden ultisi seçtiği kişi ile kendisinin yerini değiştiriyordu. Artik o da degisti. Arkadaşın konuda bahsettiği yeni yetenek ile alakası yok. Bahsedilen yetenek Ekko'nun ultisi. Lol u bıraktım fakat istersen atabiliriz :) Ligim dia4 idi biraktigimda bu arada :)
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

Lahza yazdı: 26 Ağu 2017 13:26
pankuscagiz yazdı: 26 Ağu 2017 11:17 onun yerine takım arkadaşını yanına çekme yani ışınlama falan gelse daha mobilitesi yükselir. aynen diğer arkadaşlara katılıyorum 5 saniye çok fazla, biraz suyu çıkar gibi O:-)
Knight online diyorsun yani :D güzel olabilir aslında ama ikv de nasıl olur test edilmesi gerek :)
aynı haritada olduğumuz müddetçe takım arkadaşımız bizi yanına çekebilse harika olurdu bence güzel olurdu yani görevlerde kasılırken grup bölgelerinde vs
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:
Kullanıcı avatarı
Beykozlu0894
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: WTF TURKUAZ

Mesaj gönderen Beykozlu0894 »

Urgot eskiden yer değiştiriyordu şimdi ise yanına cekiyor .konu açan arkadaşın bahsettiği zamanı geri alma olayı ekkoda var
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Alınmayın ama saçma bir yetenek. Oyuncular tarafından aşırı küfür yiyen bir başka sebep olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lahza »

Retaliation yazdı: 26 Ağu 2017 19:12 Alınmayın ama saçma bir yetenek. Oyuncular tarafından aşırı küfür yiyen bir başka sebep olur.
Tam öleceği sırada zamanı geri alması istihbarat komutan arzuhalci civarında adam kesmek için bekleyen tayfayı aşırı sinirlendirir doğru 😁