TEAM LONCASI İLETİŞİM SAYFASI

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MasumprenS
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Klan: Lodos
Lonca: ---
İletişim:

Re: >>> TEAM LONCASI İLETİŞİM SAYFASı <<<

Mesaj gönderen MasumprenS »

AmartiS yazdı:Yeni Lonca sayfanız hayırlı olsun..

Umarım Tartışmasız bir konu olur.

Sağol umut teşekkür ederiz :)
Ki, kalbin kemiği yoktu, siz onu da kırdınız...

İKV Macerası 27 Aralık 2006 [Başlangıç]

"MasumprenS"
Kullanıcı avatarı
TeamxAspirin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen TeamxAspirin »

MasumprenS yazdı:
TeamxAspirin yazdı:
MasumprenS yazdı:
TeamxAspirin yazdı:ben kendi avatarımdan memnunum valla kırmızı gözlük en sevdiğim :D
İmzanda yakıyor ha... :)
daha cok güze sözler var :D
Avatarı çaldın imza yazmaya korkuyorum onuda çalacan die neyse :)

yok sende kalsın :D bayatlamıs imzalar istemem ben :D
Hiç Bir Ordu , Yeri Gelmiş Bir Düşüncenin önünde duramaz !
Kullanıcı avatarı
MasumprenS
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
İletişim:

Rejmayn yazdı:
Başvuru Koşulları :

1- En az 16 yaşını tamamlamış olmak,
2- Referans olarak en az bir lonca üyesini gösterebilmek,
3- Sunucu içerisinde en üst seviyeye ulaşmış en az bir karakteri bulunmak ve o karakterin tüm özelliklerini iyi derecede bilmek,
4- Daha önce herhangi bir sebepten dolayı uzaklaştırma (ban) cezası almamış olmak,
5- Sunucuda minimum günlük ortalama 3 saat online süresi olmak.
6-Başka bir lonca üyesi olmamak,

Lonca Kuralları :

1- Loncamızın genel yapısına aykırı olarak; oyun içerisinde genel toplum ahlakına aykırı,rahatsız edici,küçük düşürücü, kaba,müstehcen,nefret dolu,ırkçıl ve/veya etnik-siyasi içerikli mesajlar yazmak ve bu yönde davranışlar sergilemek suretiyle oyuncuları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.
2- Oyunun işleyişine yönelik suç teşkil edecek dolandırıcılık, hesap bilgilerini ele geçirme, materyal hırsızlığı gibi suçlardan şikayet edilen ve bu suçu delil ile ispatlanan üyeler anında loncadan men edilerek, cezai işlem görmesi için gerekli mercilere bildirimi yapılır.
3- Üyeler tarafından lonca faaliyetleri gizli tutulmalıdır.
4- Birlik ve beraberliğin sağlanması adına Liderin vereceği direktlifler ışığında bir lonca üyesi diğer lonca üyelerine görevlerin bitirilmesi, materyal paylaşımı ve üretim konusunda yardımcı olmak zorundadır.
5- Üyeler arasında çıkabilecek her tür anlaşmazlık durumunda Lidere başvurulmalıdır. Lider tarafından sorunlar çözüme kavuşturulmaya çalışılıp, maksimum düzeyde dayanışma sağlanacaktır.
6- Üyelere, niteliklerine uygun olmayan görevler verilmez. Bir görevi kabul eden üye, kendine düşen çalışmayı layıkıyla ve profesyonelliğin gereklerine uygun biçimde yapmayı ahlaki açıdan üstlenmiş olup, aksi durumda Liderin vereceği cezayı da kabullenmiş olacaktır.
7- Haber vermeksizin sunucu içerisinde faaliyete katılmayan ve 20 (gün) gün boyunca online olmayan üyelerin Lider tarafından Lonca içerisindeki kayıtları silinecektir

Bu bölümler RoA Loncasından alıntı gıbı geldı bana bıras deısdırılmıs fakat
Kurallar Lonca Yönetiminde Bulunan Kişiler Tarafından Oluşturulmuştur Alıntı Filan Değildir!
Ayrıca biraz araştırma yaptıysan çoğu kurallar ortak olarak hemen hemen her lonca sayfasında bulunmaktadır...

"MasumprenS"
Kullanıcı avatarı
kayserilim
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: zemheri

Mesaj gönderen kayserilim »

Yeni lonca sayfanız hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim..
BirzamanlaR Alyy Karargahxalyy
'ʂմղմƈմ :[/color]:[/color] ҬἿĿṨἿṂ'
'ḰĿᾋƝ :[/color]:[/color] ƛƦȤ '
'ĿὋƝƇᾋ:[/color]:[/color]ZeMHeRi'
Resim
Kullanıcı avatarı
Rejmayn
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Rejmayn »

» 1. Loncamızın genel yapısına aykırı olarak; oyun içerisinde genel toplum ahlakına aykırı,rahatsız edici,küçük düşürücü, kaba,müstehcen,nefret dolu,ırkçıl ve/veya etnik-siyasi içerikli mesajlar yazmak ve bu yönde davranışlar sergilemek suretiyle oyuncuları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

» 2. Oyunun işleyişine yönelik suç teşkil edecek dolandırıcılık, hesap bilgilerini ele geçirme, materyal hırsızlığı gibi suçlardan şikayet edilen ve bu suçu delil ile ispatlanan üyeler anında loncadan men edilerek, cezai işlem görmesi için gerekli mercilere bildirimi yapılır.

» 3. Üyeler tarafından lonca faaliyetleri gizli tutulmalıdır. Herhangi bir şekilde dışarıdan bir oyuncuya bilgi veren üyeye Sunucu Lideri tarafından ceza verilir.

» 4. Birlik ve beraberliğin sağlanması adına Sunucu Liderinin vereceği direktlifler ışığında bir lonca üyesi diğer lonca üyelerine görevlerin bitirilmesi, materyal paylaşımı ve üretim konusunda yardımcı olmak zorundadır.

» 5. Üyeler arasında çıkabilecek her tür anlaşmazlık durumunda yönetime başvurulmalıdır. Yönetim tarafından sorunlar çözüme kavuşturulmaya çalışılıp, maksimum düzeyde dayanışma sağlanacaktır.

» 6. Üyelere, niteliklerine uygun olmayan görevler verilmez. Bir görevi kabul eden üye, kendine düşen çalışmayı layıkıyla ve profesyonelliğin gereklerine uygun biçimde yapmayı ahlaki açıdan üstlenmiş olup, aksi durumda Sunucu Liderinin vereceği cezayı da kabullenmiş olacaktır.

» 7. Haber vermeksizin sunucu içerisinde peşpeşe 3 (üç) faaliyete katılmayan ve 30 (otuz) gün boyunca online olmayan üyelerin Sunucu Liderleri tarafından teşkilat içerisinden kayıtları silinecektir.

Arkadaşım bunu anadoluakincilari.comdan aldım 1-2-6-7(30 20 olmus) aslında hepsı aynı yanı coqu sadece onlar yonetım demıs sız lıder onlar sunucu lıderı demısd sız sadece lıder alıntı olduqu bellı azı yerlerın hatta coqunun cunqu sızın yonetım RoA'nın yonetımıyle aynımı da aynı cumlelerı aynı vırgulunden tutun / ısaretıne akdar aynı yapsın.Bence alıntı.
Adı:Buse
Soyadı:Çalık
Karakterleri:Rejmeyn, Rejhealt, Rejsihir
Klanı:Arzın Çocukları
Loncası ve yetkisi:Rej Loncası ve Lonca 2. Başkanı
Kullanıcı avatarı
Kayzer
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Kayzer »

Rejmayn yazdı:» 1. Loncamızın genel yapısına aykırı olarak; oyun içerisinde genel toplum ahlakına aykırı,rahatsız edici,küçük düşürücü, kaba,müstehcen,nefret dolu,ırkçıl ve/veya etnik-siyasi içerikli mesajlar yazmak ve bu yönde davranışlar sergilemek suretiyle oyuncuları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

» 2. Oyunun işleyişine yönelik suç teşkil edecek dolandırıcılık, hesap bilgilerini ele geçirme, materyal hırsızlığı gibi suçlardan şikayet edilen ve bu suçu delil ile ispatlanan üyeler anında loncadan men edilerek, cezai işlem görmesi için gerekli mercilere bildirimi yapılır.

» 3. Üyeler tarafından lonca faaliyetleri gizli tutulmalıdır. Herhangi bir şekilde dışarıdan bir oyuncuya bilgi veren üyeye Sunucu Lideri tarafından ceza verilir.

» 4. Birlik ve beraberliğin sağlanması adına Sunucu Liderinin vereceği direktlifler ışığında bir lonca üyesi diğer lonca üyelerine görevlerin bitirilmesi, materyal paylaşımı ve üretim konusunda yardımcı olmak zorundadır.

» 5. Üyeler arasında çıkabilecek her tür anlaşmazlık durumunda yönetime başvurulmalıdır. Yönetim tarafından sorunlar çözüme kavuşturulmaya çalışılıp, maksimum düzeyde dayanışma sağlanacaktır.

» 6. Üyelere, niteliklerine uygun olmayan görevler verilmez. Bir görevi kabul eden üye, kendine düşen çalışmayı layıkıyla ve profesyonelliğin gereklerine uygun biçimde yapmayı ahlaki açıdan üstlenmiş olup, aksi durumda Sunucu Liderinin vereceği cezayı da kabullenmiş olacaktır.

» 7. Haber vermeksizin sunucu içerisinde peşpeşe 3 (üç) faaliyete katılmayan ve 30 (otuz) gün boyunca online olmayan üyelerin Sunucu Liderleri tarafından teşkilat içerisinden kayıtları silinecektir.

Arkadaşım bunu anadoluakincilari.comdan aldım 1-2-6-7(30 20 olmus) aslında hepsı aynı yanı coqu sadece onlar yonetım demıs sız lıder onlar sunucu lıderı demısd sız sadece lıder alıntı olduqu bellı azı yerlerın hatta coqunun cunqu sızın yonetım RoA'nın yonetımıyle aynımı da aynı cumlelerı aynı vırgulunden tutun / ısaretıne akdar aynı yapsın.Bence alıntı.
Öncelikle Türkçemizin Doğru kullanımına dikkat edelim.
RoA Loncasıyla Kuralların Birebir olduğunu Söylemişsin . bu kurallar MasumprenS'inde Açıkladığı Gibi her loncada benzer veya birebir kurallar olabilir bunun nedeni güdülen amacın aynı olması bu kuralları benzer yapabilir diye düşünüyorum. Bu kurallar Lonca Yöneticileri - Yetkilileri Tarafından Oluşturulmuştur.Bu konudaki tutumunuzu gözden geçirmenizi öneririz. Teşekkürler . . .
HİPHOPSTYLE
Kullanıcı avatarı
MasumprenS
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
İletişim:

Kayzer yazdı:
Rejmayn yazdı:» 1. Loncamızın genel yapısına aykırı olarak; oyun içerisinde genel toplum ahlakına aykırı,rahatsız edici,küçük düşürücü, kaba,müstehcen,nefret dolu,ırkçıl ve/veya etnik-siyasi içerikli mesajlar yazmak ve bu yönde davranışlar sergilemek suretiyle oyuncuları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

Öncelikle Türkçemizin Doğru kullanımına dikkat edelim.
RoA Loncasıyla Kuralların Birebir olduğunu Söylemişsin . bu kurallar MasumprenS'inde Açıkladığı Gibi her loncada benzer veya birebir kurallar olabilir bunun nedeni güdülen amacın aynı olması bu kuralları benzer yapabilir diye düşünüyorum. Bu kurallar Lonca Yöneticileri - Yetkilileri Tarafından Oluşturulmuştur.Bu konudaki tutumunuzu gözden geçirmenizi öneririz. Teşekkürler . . .
Murat gerekli açıklamayı yapmışsın zaten!
Ama anlamadığım nokta 1 yıldır var olan loncamızda bu kurallar alıntı değildi de şimdi dikkat çekmeye başladık diye alıntımı denilmeye başlandı ? merak ettim doğrusu!

Neyse uzatmanın anlamı yok hangi kuralları hangi gün ve saatte oluşturduğumuz dakikası dakikasına elimizde mevcut kayıtlarla bulunmaktadır! Bu konu kapandı !

"MasumprenS"
Kullanıcı avatarı
hilalxxfenomen
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Z Y N

Mesaj gönderen hilalxxfenomen »

Arkadaşlar Zaten Loncaların Açılma Amaçları Belli ki Yani; Team Loncasıda Sunucumuzun Köklü V Kaliteli Bireylernden Oluşan Amaçları Birlik Beraberlik Ve Düzeni Sağlamak Adına Aynı Yolda Devam Eden Arkadaşlarımızdan Oluşmakta

Zaten Bu Amaçla Kurulmuş Tüm Loncaların Kuralları Birbirine Benzerki
Resim

xXFENOMENXx
Kullanıcı avatarı
MasumprenS
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
İletişim:

hilalxxfenomen yazdı:Arkadaşlar Zaten Loncaların Açılma Amaçları Belli ki Yani; Team Loncasıda Sunucumuzun Köklü V Kaliteli Bireylernden Oluşan Amaçları Birlik Beraberlik Ve Düzeni Sağlamak Adına Aynı Yolda Devam Eden Arkadaşlarımızdan Oluşmakta

Zaten Bu Amaçla Kurulmuş Tüm Loncaların Kuralları Birbirine Benzerki
Yok benzeyemez imkansız bu arkadaşa göre değişik olacak :)

"MasumprenS"
Kullanıcı avatarı
mrgizemli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Z Y N

Mesaj gönderen mrgizemli »

rej işte :D