17.06.2017 Ölüm Oyunu [Video]

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

17.06.2017 Ölüm Oyunu [Video]

Mesaj gönderen SeRRuh »

Resim
Lonca nedir? Başta Lodos arkadaşlar akabinde etkinlik yöneten diğer arkadaşların okuyup bilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Resim
Geçen yine Ölüm Oyunu etkinliğine katıldık, yine sıkıntı yaşadık. Birilerinin bilgilenmeye ihtiyaç duyduğunu düşünerek bu konuyu açmış bulunuyorum. Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor. Söz konusu savaş ise kimse sizden emir almayacaktır. Bunu idrak etmenizi canı gönülden temenni ediyorum. Kime saldırmamız gerektiğini, tıpkı sizler gibi paşa keyfimizin kararıyla seçiyoruz. Bizler nasıl size müdahale etmiyorsak, sizler de bizlere karşı aynı hassasiyeti göstermelisiniz. Lonca olarak bir araya gelemiyorsanız, bu sizlerin problemi. Etkinlik salonunda sayıca az kalıyorsanız, sayıca fazla olsanız da işe yaramıyorsa yine sizin probleminizdir. Eğlenmek için girdiğimiz şu oyunda sizin hırsınıza alet olmak istemiyoruz.

Sevgili AFRASİYAB, Oyun içerisinde etkinlik yönetirken bazı konularda hassas olmanız gerekmektedir. Bir tarafı memnun etmek isterken diğer tarafı mağdur edeceğinizi bilmelisiniz. Bir loncadan öncelikle kendilerini öldürmesini bekleyemezsiniz. Durum ve şartlar neyi gerektirirse onu yapıyoruz zaten. Savaşın diye son uyarılarını yaparken biz rakibimizin kutuptan çıkmasını bekliyorduk. Buna rağmen lonca olarak bir birimize saldırmamızı beklemek saçmalıktır. Etkinlik kurallarını da gayet iyi biliyoruz. Öncelik kendi lonca arkadaşlarınız yazmıyor bundan da eminiz. İttifak kurulması yasaktır da yazmıyor. Aynı durum şifacı karşılaşması için de geçerlidir. Gereksiz ve sebepsiz oyundan düşürdüğün BAMBAMM isimli karakterde bu hafta ben oynuyordum. Bir önceki etkinlikte de düşürülmüştüm. Artık bir art niyet aramaya başladık. Yanıldığımızı düşünmek istiyoruz.
Ek olarak;
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Re: 17.06.2017 Ölüm Oyunu [Video]

Mesaj gönderen SeRRuh »

LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Bir çok kez Lodosların ( İsmi lazım olmayan Loncalar ) Gruplaşmasına şahit olduk... İlğinç olan UTOPİA
olarak birlik ve beraberlik içerinde hareket etmemiz ne zamandan beri HİLE oluyor ? UTOPİA olarak bizler yapınca HİLE , tebessüm ettirdi. :')

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Şahsen birlik olarak katılıp başkalarının ölüm oyununa son veren çok ekip gördüm. Ancak bunu başka birileri yapınca neden müsaade edilmiyor veya farklı yorumlanıyor.
Umarım hakkınız yenmez.
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

TOLGA yazdı: 21 Haz 2017 20:00 Şahsen birlik olarak katılıp başkalarının ölüm oyununa son veren çok ekip gördüm. Ancak bunu başka birileri yapınca neden müsaade edilmiyor veya farklı yorumlanıyor.
Umarım hakkınız yenmez.
Bu senin, benim ve herkesin bildiği bir gerçek. Eğer tanıdığın var ise ittifak kurarsın ve beraber oynarsın. Eğer çevren yoksa karşında aynı loncadan 50 kişi de olabilir. Madem 75 kişinin arasından çıkabilecek yiğit arıyorlar aradıkları kişi bir grup loncanın arasından da çıksın. Oyunun mantığı ile ters düşüyor Ölüm Oyunu etkinlikleri keza 2 savaşçıya karşı ne kadar tecrübeli olursan ol ne kadar iyi itemin,tılsımın olursa olsun kazanma ihtimalin yüzde 1, o da şans dediğimiz durum. Olurda şans eseri hasarı düşük bir savaşçı kazanırsa " 75 kişi arasından sağ çıkmayı başarmış, kılıç ustası bilmem ne ustası sensei felan fıstık. " Halbuki herif kaçarak kazanıyor. Neyse sorun değil bu tür şeyler. Bizlere de uğraşacak şey lazım oluyor malum monoton bir oyun oldu... :)