OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıMABELııMATİZıI ] [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA

Re: OoNİKOLAxTESLAoO Günlüğü [ IıFOLLOWıIıMEıI ]

Mesaj gönderen Seven »

THECOMMENCEMENT yazdı: 30 May 2017 12:50 Hayırlı olsun kanka silah parlatman Güle Güle kullan :grin:
Teşekkür ederim dostum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sevgili günlüğüm ve değerli takipçi dostlarım;

Bugün oyunda çok güzel vakit geçirdim bunları anlatacağım ama öncelikle dün parlatmış olduğum asa ile bir fotoğraf çekindim.

Resim

Güne ilk olarak ticaret ile başladım. Kasada yer kaplayan materyallere alıcı çıktığı zaman ucuzdan da olsa satıyorum.

Resim

Dün düşürmüş olduğum salgıya alıcı buldum ve elden çıkardım.

Resim

Yeşil hidraya yardım çağrılıyorlardı bende yardıma gittim. Görev grubuna aldılar. :')

Resim
Resim

Hazır gelmişken Kadim Hidrayıda keselim dediler gittik kadim hidranın yanına. Olacaklardan haberimiz yoktu ama eğlenceli bir kesim oldu. :')

Resim

Çevirerek kesim yaparken çeviren adam öldü. Sonra deprem oldu bu sefer tek kişi hayatta kaldı çevirmeye başladı. İlk vuran ben olduğum için canlanmadım kadim menzilden de çıkmadı. Topkapı aracılığı ile herkes tekrardan geldi ve 15 canda olan kadimi fizik atarak 9 cana getirdiler. Tabi benim gruptaki arkadaşlar topkapıdan gelirken başka grup kurmuş ama ne fayda onlar gelene kadar deprem oldu bitti konslayıp kestiler.

2. Resimdeki sohbet penceresinde eğlenceli dakikalar oldu. :')

Resim
Resim

Bir kez daha kesmeye çalıştık. Bu sefer destek grubuna geçtim. Başarılı bir kesim oldu. ;)

Resim

Daha sonra kendimi holün derinliklerine attım. Akreplerle uğraşmaya devam ettim. Tabi bu uğraşmam uzun sürmedi.
Ocağın girişinde
Peptit Kolorotoksinimi aldım.

Resim

Akrepleri keserken gene ayaklarımın altındaki hüsran torbasıyla karşılaştım.

Resim

Yönümü örümceklere çevirdim. Dün bu taktiği yapıp iyi bir sonuç almıştım. Bugünde aynı taktiği yaptım yine olumlu bir sonuç aldım. Bu geliştirdiğim taktik ile birlikte Örümcek Salgısını elde ettim. :') :')

Resim

Örümceklerde gezerken yol üzerinde bir arz arkadaşa düşen Peptit Kolorotoksini sattım.

Resim

Günü sonlandırmak için ocağa dönüş yaparken kestiğim yaratıklardan düşen çöp eşyaları aldım. Torbadaki sarı bir iteme bakmadan aldım. Keşke torbadaki iteme önceden baksaydım.

Bu arada alıcısı varsa satışa açıktır.

Fevzi Bey Modeli Shen Kuo İcadı Latex Pantolon

Resim

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Şiir yazarken çoğunlukla duygusal mesajlar verilir ama bazen bazı şeyleri sorgulamak için de şiir yazılır...

HAYAT

Çocuk kadar masum bir başlangıçtı hayat.
Devamı başlangıcı kadar masum olmayan...
Hayallerimizin peşinde koşarken
Bize oyunlar oynayan hayat.

Oyunu bozan neydi peki?
Büyümek mi, masumiyeti kaybetmek mi?
Sevmeyi öğrenmek, üzülmeyi bilmek,
Belki de göz yaşı dökebilmek...

Mutlu olmayı bilmek neydi hayat?
Gülmeyi de unutsak, sevmeyi de unutsak,
Derdimize derman birisi olacak.
Arkamızı dönüp baktığımızda ise mutluluğu sorgulasak.

OoNİKOLAxTESLAoO
IıFOLLOWıIıMEıI
IıMABELııMATİZıI
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün reel hayatımda biraz işlerim vardı işlerim bitince oyuna girebildim. Oyuna gireceğim vakit iftara yakın olduğu için iftardan sonra oyuna girdim. Birazda olsa güzel vakit geçirdim. ;) ;)

Allah herkesin tuttuğu orucu kabul etsin.

Arz karakterim ile eminönüne normal yoldan çıkmaya çalıştım. 3. denememde başarılı oldum. Bu işi sevdim baya eğlenceli oluyormuş.

Resim

Sadece ben eğlenmedim sohbet paneline bakarsak lodoslarda baya eğlenmiş gibi görünüyor. :') :')

Resim

Hol bölgesinde mataryel arayışına koyuldum ama bugün hiç birşey düşmedi. Oyunu alta aldığımda karekterim ölmüş ve değişik bir vaziyete bürünmüştü.

Resim

Üstün Kayseri satış zekasını kullanarak Örümcek Salgısını 5m'den sattım. Ayrıntıları sohbet penceresinden okuyabilirsiniz. ;) ;)

Resim

Bugün gecemize bir YILDIZ parlasın....

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Sahur vakti oyuna gireyim dedim. Biraz satış yapmak istedim sanırım bereketli bir satış yaptım.

Geçen gün düşürmüş olduğum
''Fevzi Bey Modeli Shen Kuo İcadı Latex Pantolonu'' 29 m'den satmış bulunmaktayım. Anlaşmaya çalıştık ayrıntıları sohbet penceresinden okuyabilirsiniz...

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün sahur zamanı savaşçıma girdim. Çok saf maden çıktı bunların hepsinin fotoğrafını çekip paylaşmak istemedim. 3 veya 4 resimle yetindim. Değerli maden olsa çek çek paylaş :')

Öncelikli işim demir madenlerini satmak oldu.

Resim

Resim
Resim
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

Bugün oyunda çok sıkıldım ne yapacağımı bilemedim oradan oraya koştum durdum. İlk önce maden çekmeye başladım daha sonra görevlere yardımcı olmaya çalıştım. En sonunda aradığım eğlenceyi Çemberlitaş bölgesinde buldum.

Resim
Resim
Resim

Uzun zaman sonra çemberlitaş bölgesine dönüş yaptım. İlk girişimde Mevlana Pantolon düştü. Gaffar ve studan madalyamı aldım.

Resim
Resim
Resim

Bu müziği bugün radyoda dinledim hoşuma gitti. Hem hareketli hem güzel. ;) ;) ;) ;)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
vorssanter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen vorssanter »

Selam Aleyküm çok zaman oldu oyunu bırakalı günlüğüne bakarken isimlere dikkat ettim de tanıdık geldi. Mesela şizofrenn. Bayan şifacı olacak öğretmen mesleğiydi yanlış hatırlamıyorsam burası beyazköşkmü yoksa isim benzerligimi acaba? Ayrıca özlemişim buraları da zaman çabuk geçiyor...
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı

Mesaj gönderen Seven »

vorssanter yazdı: 03 Haz 2017 23:17 Selam Aleyküm çok zaman oldu oyunu bırakalı günlüğüne bakarken isimlere dikkat ettim de tanıdık geldi. Mesela şizofrenn. Bayan şifacı olacak öğretmen mesleğiydi yanlış hatırlamıyorsam burası beyazköşkmü yoksa isim benzerligimi acaba? Ayrıca özlemişim buraları da zaman çabuk geçiyor...
Aleyküm selam.

Şizofrenn nickli birini tanıyorum. Ayrıca bulunduğum sunucu Eminönü

Tekrardan başlamak istersen kapım her zaman açık yardımcı olurum...

Günlüğüme baktığınız için teşekkür ederim.

İyi forumlar.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
vorssanter
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen vorssanter »

Seven yazdı: 04 Haz 2017 12:17
vorssanter yazdı: 03 Haz 2017 23:17 Selam Aleyküm çok zaman oldu oyunu bırakalı günlüğüne bakarken isimlere dikkat ettim de tanıdık geldi. Mesela şizofrenn. Bayan şifacı olacak öğretmen mesleğiydi yanlış hatırlamıyorsam burası beyazköşkmü yoksa isim benzerligimi acaba? Ayrıca özlemişim buraları da zaman çabuk geçiyor...
Aleyküm selam.

Şizofrenn nickli birini tanıyorum. Ayrıca bulunduğum sunucu Eminönü

Tekrardan başlamak istersen kapım her zaman açık yardımcı olurum...

Günlüğüme baktığınız için teşekkür ederim.

İyi forumlar.
Öncelikle Rica ederim çok güzel ve akıcı bir günlük... Bende tutmuştum birara günlük sizde buyurun. viewtopic.php?f=137&t=116425

Eminonun yeri ayrıdır bende uzun sure oynadım e.ö'de 49 level gelince bıraktmıştım. İsimler belki ondan tanıdık geldi. Eminönünü ikvnin en sağlam sunucusudur. (Hâlâ öyle mi bilemeyeceğim tabi) Siz de hatırlarsınız Kalabalıktan oyuna giremediğimiz zamanlar olurdu.Pusuu'lar Themurolar, esrefpasalilar Daha birçokları hepsi hatırımda Bu münasebetle tüm eö halkına selamlar...
İkv yi özlüyorum her ne kadar beklentilerimiz karşılanmasada ve biz surekli bu durumu tenkit etsekte nedendir bilinmez bu oyundaki cazibeyi başka hiçbir oyunda bulamadım... Galiba sizin gibi yardımsever samimi arkadaşlar sayesinde...
Yardımseverliğiniz çok önemli şöyle dönüp baktığımda hatırda kalanlar samimi yardımsever oyuncular hep... İş güçten oyuna zaman kalmıyor. Zaten dönmeyide düşünmüyorum bi yerden sonra kesin bir şekilde bırakmak gerekiyor mecburen.
Cenab-ı Hakka emanet olun saygı ve sevgilerimle...