İkV son durak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
spinoza45
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

İkV son durak

Mesaj gönderen spinoza45 »

evet arkadaşlar vatani görevini yapmak üzere gideçeim ikv ömrümün son 3 günü 2007nin haziranında rastladım bu oyuna 13 yaşında bir çoçuktum ama bir bakmışım yaşım 23 olmuş iyisiyle kötüsüyle 10 yıl geçti gitti ara verdiim dönemler oldu oyundan ayrılmadıım zamanlar oldu hatta gece babamı uyutup sonra pcyi açıp oynadıım ve yakalanıp dayak yediim zamanlar oldu babamın yoğun baskısına rağmen bırakmadım bağımlılık yaptı vazgeçemedim ama artık vazgeçme zamanı hep askere gidince bırakırım dedim zamanlar geldi çattı #bittisanmasonuyokki :) $365 FaSTxNeFeR---CEZOO
Lebellion
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Re: İkV son durak

Mesaj gönderen Lebellion »

Hayırlı tezkereler kardeşim neredeyse aynı duyguları paylaşıyoruz çocukluğumuz bu oyunla geçti oyunu ara sıra bıraksakta tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı misali geri oyuna başlıyosun. Askerliğin biter bitmez geri başlaman dileği ile ':) Tekrardan hayırlı tezkereler.
Bayterapi96
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bayterapi96 »

Hayatta başarılar diliyorum kardeşim .
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Öncelikle başarılar ve hayırlı tezkereler dilerim. Ayrıca dediğin gibi dönüp dolaşıp hepimizin geldiği yer yine ikv'dir.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Hayırlı tezkereler dilerim.İKV her ne kadar biz oyuncular kesimince -yani çoğu- "Güncelleme Gelmiyor!" diye eleştirilse de hepimiz birkaç ay bıraktıktan sonra geri dönüyoruz. :)
Resim
Bayterapi96
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Bayterapi96 »

Retaliation yazdı: 01 May 2017 10:46 Hayırlı tezkereler dilerim.İKV her ne kadar biz oyuncular kesimince -yani çoğu- "Güncelleme Gelmiyor!" diye eleştirilse de hepimiz birkaç ay bıraktıktan sonra geri dönüyoruz. :)

Vallaha oyunu bıraktıktan 1 2 gön öncesinde çarımın soyulması soğuttuğu için benim geri dönmem imkansız olur :D
Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kralmusti »

Bayterapi96 yazdı: 01 May 2017 12:00
Retaliation yazdı: 01 May 2017 10:46 Hayırlı tezkereler dilerim.İKV her ne kadar biz oyuncular kesimince -yani çoğu- "Güncelleme Gelmiyor!" diye eleştirilse de hepimiz birkaç ay bıraktıktan sonra geri dönüyoruz. :)

Vallaha oyunu bıraktıktan 1 2 gön öncesinde çarımın soyulması soğuttuğu için benim geri dönmem imkansız olur :D

Çarının soyulmasına üzüldüm bir yandanda sevindim aslında neden diyeceksin yüksek düzeyde bağımlılık yapan bu oyundan kurtulduğun için geri dönme bende bıraktım kafam rahat
spinoza45
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen spinoza45 »

yazan arkadaşlar saolun hepiniz adamsınız şafak karanlık :upside_down_face: :upside_down_face:
Kullanıcı avatarı
Eniyisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Eniyisi »

Hesabımı soyulduktan 7-8 ay sonra tekrar başlamıştım. Hayırlı tezkereler
Saçmalıklardan sıkılmış birisi
Tablet - Psychoshow - Eniyisi
Kullanıcı avatarı