Eskıler Baslıgı Ama Eskilerr

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ODESSA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eskıler Baslıgı Ama Eskilerr

Mesaj gönderen ODESSA »

En ama en eskilerden olmakla birlikte şuan oyunda eskilerden kim var çok merak etmekteyim. Belki de şuan varlar ve oyuna geri dönmeliyim...
Savaşçım: İLYADA
Büyücüm: Odessa
Şifacım: Ilyadaxsifa
İLYADA
Odessa
İlyadaxsifa
Kullanıcı avatarı
shumpsss
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen shumpsss »

ODESSA yazdı: 06 Nis 2017 22:18 En ama en eskilerden olmakla birlikte şuan oyunda eskilerden kim var çok merak etmekteyim. Belki de şuan varlar ve oyuna geri dönmeliyim...
Savaşçım: İLYADA
Büyücüm: Odessa
Şifacım: Ilyadaxsifa
Hatırladım seni:)
Başlığı yıllar önce açmıştım tesadüfen gezerken foruma girmek geldi aklıma konuya katılan arkadaşları görünce mutlu oldum baya teşkilatı teşkilat yapan isimler buraya toplanmış hepsini hatırlamak tanımak ve o güzel günleri geçirdiğim için kendimi şanslı olarak düşünüyorum ve çok fazla özlüyorum o günleri.İçten içe herkesin o günleri özleyip öyle bi ortam olsa herkesin oyuna dönüceğine inanıyorum garip bi şekilde seneler bile geçse insan bu oyunu bırakamıyo gene girip bi bakıyo neler olmuş ne bitmiş diye bende arada giriyorum artık bi kaç bölge atıyorum eğlencesine eskilerden kim varsa oyundaki nickim şuan KYGO mesaj atabilirsiniz.
TTmShumpssss
Resim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
xxxAPACHixxx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xxxAPACHixxx »

Baska bir konuya daha yazdim ama acikcasi zaten forum da oyun da olmus. Ben de eski gunler icin bakmaya geldigim icin umursamadim ayni tarzda konuya tekrar yazmayi.

Babamin adi gecmis, hatirlayanlara cok tesekkurler. Musait olmadigim zamanlarda kripraz cekmek icin oynardi. O zamanlar ekranda rastgele cikmazdi topla yazisi, hizli olanin kaptigi donemlerdi. Tabi daha sonra mouse hareketi kaydedicilerle cekenlere kizip, hirslanarak benden almisti hesabi.

Sacma sapan kavga ettigim gunler geride kaldi. Cunku oynamiyorum oyunu, hehe. Umarim o zamanki tartismalar icin affetmissinizdir. Dadaskent sana hala kilim olm.
Kullanıcı avatarı
ALPAGO
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ALPAGO »

evet 29 ve 39 zamanında bende vardım hatırlıyan varmıdır bilmem.öyle bölgeden veya klandan fazla yazmaz kendi halinde bir oyuncuydum genelde şarapçının yanında otururdum.saygılar.
ALPAGO
Göktürkalptekin
Sıhhiye
Alptekin
ZoRRo
Zorba
Kızıltuğ