Büyü Bozma (III) Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MrSeKizGenN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Sağlam Dostlar

Büyü Bozma (III) Hk.

Mesaj gönderen MrSeKizGenN »

Merhabalar;

Her Oyuncunu Sorumu olan Bir Tılsımın Nasıl Elde Edilebilecegini Anlatacagım Zira Hala Bb3 Uretmek Icin Calisanlar Var .

Şimdi Büyü Bozma (III) Reçetesi 900 M , Büyü Bozma (II) Reçetesi 500 M idi sanırsam Simdi Bir Oyuncu Gidipte Bb3 receteleri icn 1.5 t Veremez ki Zaten toplam uretim 2 T gbi Bi Fiyata Geliyor oyuzden Onerim Hem Sorunsuz Alisveris ile Elde EdileBilmesi bb3 Materyallerini Ve 9 Adet Bb1 ile Bb3 U Takas Yapa bilirsiniz Ustune +30 40 M Gbi Bi nakit verebilirseniz Rahatlkla Elde Edebilirsiniz Hem Baskasina Materyalleri verip Acaba Calacakmi Hissine Kapilmadan Elde Edersiniz uretimini Yapan Var Ise ondaki Bb 3 u Alip Materyalleri Kendisne Verin Zaten Ayni dakikada Kendine Uretecektir Sorunsuz bb3 Elinizde Olur

Iyi Oyunlar Dilerim .
Kimseyi Hafife Alma , Hiç Birisi O Güzel Resimdekiler Gibi Gerçek Değil .
Resim
Günlüğümden Beni Takip Edebilirsiniz .
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Büyü Bozma (III) Hk.

Mesaj gönderen asgsdga »

yani malzemeleri verip üstüne 30 40 m üretim parası verip üretebiliyoruz. valla kaç senedir düşünüyodum o yüzden üretmemiştim. çook saol hemen ürettiricem şimdi.
ha bi de o kadar malzemeyi tek seferde nası vercem onu da söylesen. çünkü çalabilir yani güvenmiyorum o kadar bb3 malzemesi topladım çok üzülürüm çalarlarsa
Kullanıcı avatarı
MrSeKizGenN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Sağlam Dostlar

Mesaj gönderen MrSeKizGenN »

once mayeryalleri alsverise katicaksn oda bb3 katick sonra bb3 alnca 9 bb1 i vericksn
Kimseyi Hafife Alma , Hiç Birisi O Güzel Resimdekiler Gibi Gerçek Değil .
Resim
Günlüğümden Beni Takip Edebilirsiniz .
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

Merhaba

Amaç ne kardeşim :) bu kadar kasmanıza gerek yok ki kefiller güvenilir kişiler bunlar için var.

İyi forumlar