bu cezayı neye göre kesiyorsunuz

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
TONYALI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

bu cezayı neye göre kesiyorsunuz

Mesaj gönderen TONYALI »

insanları hayvanlardan ayıran bir özellik vardır sen insan olmicakmısın ..

dediğim bu kelimenin neresinde 3 gün susturma cezası yediğimi bana açıklarmısınız sayın yönetici

derhal bu oyunu kapatın zaten oyun iyice berabt bir şekilde oldu oyuncu kalmadı sizin gibi beceriksiz yöneticiler yüzünden sancak sunucusunda kaç kişi oynuyor toplasan 10 kişi yok nerde bu oyuncular diye hiç kendinize sordunuzmu sebebni araştırdınızmı neye göre susturma cezası veriyorsun lütfen açıklarmısınız amacınız burdan belli oluyor oyuncular bırakın bu oyunu sizleri istemiyoruz der gibisiniz oyunu bitirmek için elinden gelenini yapıyorsunuz 4 senedir oyunu berbat ettiniz ceza sistemini kim ayarliyor

ben TONYALIXSANCAK susturma aldığım haksızca cezanın kaldırılmasını istiyorum ve cezamın telafisini istiyorum her yazdığım yazıların bir kopyası mevcut geyik yapmayın araştırılmasını istiyorum cezanın sebebini keyfiye öle oyuncu susturulamaz
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Re: bu cezayı neye göre kesiyorsunuz

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Forum üzerinden aldığınız ceza/lar hakkında sizlere yardımcı olamıyoruz. Aldığınız ceza/lar hakkında İletişim Destek Formu Ceza İtiraz başlığı altında bildirimde bulunularak cezanızın tekrar incelenmesini sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli