VEFA/BİVEFA(EMİNÖNÜ)

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

VEFA/BİVEFA(EMİNÖNÜ)

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Öncelikle iyi geceler diyerek başlamak istiyorum çünkü saat 01:35 uyku tutmadı :)

Uzun bir aradan sonra madem yeniden başlıyorum o zaman neden bir günlükte ben yazmıyorum ki dedim kendime. Aslında vampir günlüklerini izlemeye başladığım yıllardan (6 yıl önce)beri günlük tutma hevesim vardı ancak malüm bizim milletimizde özel hayat biraz sınırlı kalıyor :) neyse konumuz bu değil zate n :D

Yaklaşık 2009 dan beri dönem dönem başladığım ancak sonu hep hüsranla biten elimde avucumda birşey kalmadan bıraktığım bir oyundu aslında İstanbul Kıyamet Vakti.

Çok değerli arkadaşımın (siz arkadaşım dediğime bakmayın dostum, sırdaşım, beraber büyüdüğüm insan) ricası üzerine başlamıştım ve görüyorumki halada bırakabilmiş değilim :)
Her seferinde birbirimiz tekrardan ikna etmek için bi yol bulup ve hemencecik ikna olup başladığımız bir oyun bu bizim için.
Oyunun kendi benliğimizle alakalı olmasından mı bilmem ama benim diyen birinin kolay kolay temelli bırakabileceğini düşünmemekteyim. En azından forumdan takip ediyordur :)

Biraz giriş kısmını uzatmış olabilirim bu konuda affınıza sığınıyorum :) Gelelim Günlük kısmına ;

Finallerin bitmesi , memleketlere dönmemiz ve yapacak bir şeylerin olamaması sebebiyle içimden sunuculara bi bakınmak geldi ve farkettimki oyun eskisindende durgun bir hale gelmiş. Gördüğüm ve izlemlediğim kadarıyla oyuna ilk başladığım sunucum olan EMİNÖNÜ sunucusu diğerlerine göre daha iyi durumda.
Hem maziyi canlandırmak, hemde yapacak bir şeyimin olmaması sebebiyle yeni bir karakter açıp vakit geçirmek istedim :) ilk günlerde ciddi değildim ancak oyuna yeniden başlamama sebep olan bir şeyle ilk defa bu kadar yakından tanışma fırsatım olmuştu. İlk gördüğümden beri beni kendine çeken hep heves ettiğim ancak hiç kavuşamadığım bir şeydi.

"LATİF"

Sizcede çok iyi değil mi :) Biliyorum belki bazı değerli arkadaşlar dicekler ki "Bu devirde LATİF üretilir mi :) "
Bence üretilir. Seviyorsan üretirsin :))
Seviyem küçük ama hedefim büyüktü yapmalıydım ve kararlıydım. Üstelik oyun piyasası eskisi kadar pahalı değildi :) 10 m cik kadimden ne olurduki 50m di bi zamanlar :)) 25-30 seviyeler arasına gelmiştimki , o seviyelerin gözde silahlarından olan kütük yaran aklımı çelmiş ve etrafta elimdeki 900 binle kütük yaran aramaya kotulmuştum :)
Aslında LATİF için bana büyük katkı sağlamıştı diyebilirim. Kendisine teşekkürü borç bildiğim
HoRReNeuS 'a (isim hatası yapmış olabilirim o yüzden özür de dilemek istiyorum ) insanlığın ölmediğinin ilk kanıtını gösterdiği için günlüğümde ismini paylaşmak istedim. Bir kaç isim daha paylaşacağım :) nickname hatalarıyla :)))
Ücretini teklif etmeme rağmen kabul etmeyip (sanırsam seviyem düşük olduğu için benim daha çok ihtiyacım olduğunu düşündü) bana şimal meteor kütük yaranı hediye etmesiyle LATİF için adım atmış oldum. Ardından ucuza başka kütük yaranlarda bulup birazda ticaret yaparak paramı biriktirdim. Ve hep istediğim ama hiç sahip olamadığım o item LATİF
2. Haftanın sonunda 49 seviye olarak benimdi ve elimdeydi artık :)

Belki aranızda " hani arkadaşın nerde o niye başlamadı" diyenler olabilir. :) ikinci haftanın sonunda yani bugün oda tamamiyle ikna olup eskiden oynadığı farklı bi sunucuda olan kullanıcısını buraya taşımaya karar verdi :))

Bu günlük biraz sade oldu ama devamında inşallah çok güzel bir günlük çıkacağına inanıyorum.
Ayrıca beni hiç tanımamasına rağmen bu 2 hafta boyunca desteklerini esirgemeyen görevlerimde büyük katkı sağlayan değerli dostlar edinmiş olmam sevinç verici :) kendilerinede buradan teşekür etmek istiyorum ;

admygr , IııJETAYııI , SONVAKİT,

Hayırlı geceler sağlıcaklı ve takipte kalın. Ahdelvefa
En son UNiVERSUM tarafından 21 Tem 2018 03:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Konu sahibinin isteği üzerine başlık değiştirilmiştir.
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: GÜNLÜK~Ahdelvefa(EMİNÖNÜ)

Görüş ve önerilerde bulunursanız çok sevinirim ve böylelikle ortaya daha iyi bir günlük çıkartmanın ilk adımlarını atmış olacağım:) ilk giriş biraz resimsiz oldu farkındayım :) :)

Resim
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Sanırım gecenin verdiği dalgınlık ve gafletle yanlış bölüme açmışım günlüğümü :) Saygı değer forum yetkililerinden gereken yere taşınmasını rica eder haylı geceler dilerim :) 03:25
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Selam AHDElVEFA;

Talebiniz üzerine konunuz ilgili alana taşınmıştır. Hızlı ve güzel bir başlangıç yapmışsınız, günlüğünüz hayırlı olsun. Takipteyiz. :)

İyi eğlenceler.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Serinplay yazdı:Günlüğün hayırlı olsun.Daimi olması dileğiyle. ;)
Teşekkür ederim inşallah daimi olacaktır :)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Günlüğünüzün hayırlı olmasını diler,devamını sabırsızlıkla bekleriz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Retaliation yazdı:Günlüğünüzün hayırlı olmasını diler,devamını sabırsızlıkla bekleriz. :)
Teşekkür ederim :)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Exile

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Günlüğünüz hayırlı olsun. Umarım daimi olur.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Selamlar Günlüğünüz Hayırlı Olması dileğiyle iyi oyunlar
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba günlük ,

Bu sabah erkenden yeni yükseltilmiş latifime bakmak için oyuna girdim :)

Resim
sizcede çok iyi değilmi :)
saat çok erken olduğu için biraz maden toplamaya karar verdim. Dükkandan 1 günlük hediye olan artırıcı paketimi alıp toplama işlemlerine koyuldum .
Resim

Derken uzun süre boyunca yapmadığım bir şey aklıma geldi ve sabahın erken saatleri mis gibi deniz havası almaya galataya geçtim :) hoş etrafta simit atacak pek martı göremedim.
Resim
Kalkıyor kalkıyor son biletler... Kabataş yolcusu kalmasın :)
Resim
Ardından maden toplamaya devam ettim ve yok beni kızgın kuma getirdi. Eskisi gibi değildim artık daha çevik daha güçlü ve kendinden emin..
Ben güçlüydüm ancak benden daha tecrübesiz olan yeni teşkilat neferlerini de düşünmem gerekirdi. Bundan dolayı kızgın kumun adamlarını sırasıyla öldürüp yeni neferlere yol açmalıydım.
Resim

Sadece 2 adet saf krop , yanında da bir kaç tane saf demir vs. toplamıştım.
Karşıdan bana doğru bir Nefer geliyordu, yeniydi ve görevi olduğunu söyledi.

PHİLOTHEOS

Hemen yola koyuldum bir kez yenmiştim neden bir daha olmasın ?
Resim

Söylediğim gibi yine yenecektim, yenmeliydim ve yendimde :)
Resim

Unuttuğum birşey vardı bu kez yaverleri üzerime gelmeye başladılar. Kaçabileceğimi zannettim ama yanılıyordum.
Vurmayın dedikçe sanki dahada sert vuruyorlardı. Elim ayağım bağlanmış bir yere kımıldayamaz haldeydim.
Vurmayın..
Resim
Birgün tekrardan görüşeceğiz... Phi..

Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

VEFA(savaşçı) Eminönü