Merhaba oyuna 0 bilgi ile başlayacağım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
RedBeard28
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Merhaba oyuna 0 bilgi ile başlayacağım

Mesaj gönderen RedBeard28 »

Merhaba , bundan 6-7 sene kadar önce çok az bir süre bu oyunu oynamıştım.Şimdi ise bu oyuna başlama kararı aldım.Bir kaç arkadaşım ile beraber başlamayı düşünüyoruz.Yeni başlayacağımız ve oyun bilgimiz 0 olacağı için foruma kaydoldum ve yeni bir server olup olmadığını veyahut en kalabalık server hakkında bilgi isteyecektim bana bu konularda yardımcı olabilir misiniz ? Oyuna başlamak doğru bir karar mı?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
Kullanıcı avatarı
Joller
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Merhaba oyuna 0 bilgi ile başlayacağım

Mesaj gönderen Joller »

Merhaba kardeşim.İlk olarak şunu söyleyeyim en kalabalık sunucu Eminönüdür.Bizde sıfırdan başlayacağız ve 4 kişiyiz bir kişilik eksiğimiz var istersen buyur bize katıl Eminönünde sıfırdan başlayacağız.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Eminönü en aktif ve kalabalık sunucu.Orayı tercih edebilirsiniz arkadaşlarınızla.
Oyuna başlamaya değer mi sorunsalı karışık.Güncelleme geleceği yok oyuna.Joller kardeşimizin dediği gibi bir ekiple başlarsanız büyük keyif alırsınız , hızlı gelişirsiniz.
Ben o şekilde geliştim mesela oyunda.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
RedBeard28
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Joller yazdı:Merhaba kardeşim.İlk olarak şunu söyleyeyim en kalabalık sunucu Eminönüdür.Bizde sıfırdan başlayacağız ve 4 kişiyiz bir kişilik eksiğimiz var istersen buyur bize katıl Eminönünde sıfırdan başlayacağız.
Benimle bir kişi daha almayı düşünürseniz ekibe neden olmasın :)
RedBeard28
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

FiratCakiroglu yazdı:Eminönü en aktif ve kalabalık sunucu.Orayı tercih edebilirsiniz arkadaşlarınızla.
Oyuna başlamaya değer mi sorunsalı karışık.Güncelleme geleceği yok oyuna.Joller kardeşimizin dediği gibi bir ekiple başlarsanız büyük keyif alırsınız , hızlı gelişirsiniz.
Ben o şekilde geliştim mesela oyunda.
Anladım,teşekkür ederim.Bilmiyorum eğlenmek için oynayacağım zaten.Oyun içi npc'leri özleyişim yüzünden de olabilir biraz.Umarım oyun için de karşılaşırız.Tekrar teşekkürler :)
RedBeard28
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Serinplay yazdı:En kalabalık sunucu Eminönü'ne başlayabilirsiniz.

Bazı görevler için yüksek seviye oyunculardan yardım istemeyi unutmayınız.

Görev listesini takip edin.

İhtiyacınız olan bilgiler :

Açıklamalı görev listesi (Videolu) : viewtopic.php?f=51&t=48689

Tüm madenlerin yerleri : http://s14.directupload.net/images/130325/uv2pq9in.swf

Toplanabilen malzemeler : viewtopic.php?f=46&t=13687

Grup Bölgeleri : Oyunda mevcut 3 grup bölgesi vardır. Sığınaklar (Kenan) , Miğrat (Junon) , Çemberlitaş (X , Gaffar)

Bu bölgelerdeki Şef düşmanlardan şahaeser eşyalar düşer.Her bölgede oyuncuların sınıflarına göre rolleri değişir.

Büyücü : En pahalı sınıf. Kenan ve junon'a grup bulabilse de çemberlitaş için 350m lik [Meteorit 1] tılsımı gerekir.
Tank Savaşçı (Çemberlitaş Rehber Videoları) : viewtopic.php?f=15&t=138031
Şifacı (Çemberlitaş Rehber Videoları) : viewtopic.php?f=17&t=138473
Detaylı bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum.Ve size bir soru daha yöneltiyorum oyuna hangi karakter ile başlamalıyım?
Kullanıcı avatarı
Fabre
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Fabre »

RedBeard28 yazdı:
Serinplay yazdı:En kalabalık sunucu Eminönü'ne başlayabilirsiniz.

Bazı görevler için yüksek seviye oyunculardan yardım istemeyi unutmayınız.

Görev listesini takip edin.

İhtiyacınız olan bilgiler :

Açıklamalı görev listesi (Videolu) : viewtopic.php?f=51&t=48689

Tüm madenlerin yerleri : http://s14.directupload.net/images/130325/uv2pq9in.swf

Toplanabilen malzemeler : viewtopic.php?f=46&t=13687

Grup Bölgeleri : Oyunda mevcut 3 grup bölgesi vardır. Sığınaklar (Kenan) , Miğrat (Junon) , Çemberlitaş (X , Gaffar)

Bu bölgelerdeki Şef düşmanlardan şahaeser eşyalar düşer.Her bölgede oyuncuların sınıflarına göre rolleri değişir.

Büyücü : En pahalı sınıf. Kenan ve junon'a grup bulabilse de çemberlitaş için 350m lik [Meteorit 1] tılsımı gerekir.
Tank Savaşçı (Çemberlitaş Rehber Videoları) : viewtopic.php?f=15&t=138031
Şifacı (Çemberlitaş Rehber Videoları) : viewtopic.php?f=17&t=138473
Detaylı bilgiler için teşekkürlerimi sunuyorum.Ve size bir soru daha yöneltiyorum oyuna hangi karakter ile başlamalıyım?
Kardeşim ben amelelik yaparım, oyuna fazlasıyla para yatırırım , bilgisayarda günlerce sabahlayabilirim, 1 saat deli gibi uğraşırım itemi başkası alır diyorsan eğer BÜYÜCÜ.

Ben koşturmayı seviyorum, tek olayım, hata yaparsam grubun tepkisi bende olsun, koşturmayı büyü bozmayı severim dersen SAVAŞÇI.

Her türlü görev grubuna rahatça girebileyim, her türlü grup bölgesinde bana ihtiyaçları olsun. Oyuna fazla para yatırmama gerek kalmasın, tılsımım olmasada olur , bütün grup uğraşsın dursun itemi ben alayım çıkayım dersen eğer tabii ki ŞİFACI :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Joller
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Joller »

RedBeard28 yazdı:
Joller yazdı:Merhaba kardeşim.İlk olarak şunu söyleyeyim en kalabalık sunucu Eminönüdür.Bizde sıfırdan başlayacağız ve 4 kişiyiz bir kişilik eksiğimiz var istersen buyur bize katıl Eminönünde sıfırdan başlayacağız.
Benimle bir kişi daha almayı düşünürseniz ekibe neden olmasın :)
2 kişilik boş yer var istersen özelden tel no ve isim verin whatsapp grubunda ayrıntılı konuşalım.
Resim
Kullanıcı avatarı
TheWesTSooN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TheWesTSooN »

Selamlar
Ben oyuna başlamanı tavsiye etmiyorum. Çünkü oyunu oynayıp belli bir süre sonra herşeyi elde edince oyundan sıkılacaksınız. Yaklaşık 4 yıldır ufak bir hatanın bile düzeltilmediği bir oyunu oynayıp vakit kaybetmeyin derim. Oyun içinde de çok fazla küfürbaz hırsız vb. gereksiz insan var zaten. Yani başlamanı kesinlikle tavsiye etmem.
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Kesinlikle oyunu kendin öğrenmeye çalış.Sakın ola ki "Şu görev gereksiz onu yapma" diyenleri dinleme.Grubuna alarak birilerine karakterini kastırma.Kendin kas zaten sadece görev yaparak neredeyse 49 lvl oluyorsun oyunda.Oyunu ne kadar ince ayrıntısına kadar incelersen o kadar zevk alırsın.Yaptığın bütün görevleri oku ve hikayenin baş karakterinin sen olduğunu bil.İlk karakterin kesinlikle şifacı olmasın.Oyunu büyücü ya da savaşçı ile öğren daha sonra şifacı kasarsın.Bu oyuna ilk başlayanların ilk açtığı karakter %90 oranında savaşçıdır.Oyunu kavradıktan sonra her türlü sınıftan karakterin olacak zaten.