Konu İçeriği HK.

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
saygisiz
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk

Konu İçeriği HK.

Mesaj gönderen saygisiz » 02 Eki 2016 02:21

Merhaba,
forum.istanbuloyun.com adresi, yani bu sitede genel etkileşimde ufak bir konu açmayı düşünüyorum. Oyuna ara vermiş veya bırakmış biri olarak. Oyunun gidişatı ile ilgili, iletilerimin yakından takip edildiğimin hepimiz hemfikiriz. Takip söz konusu değildir demenizi önermem. Az önce forumun 3 farklı panelinde 3 ileti paylaştım, iletimden 10 ar saniye aralıkla 3 paneldeki konuya 2 yetkili arkadaşımız bizzat ziyaret etti. Daha önce açtığım konularda da aynı durum olmuştu. O kadar uzun bir şeyleri açıklayıp, aldırış etmeden kaldırmayacağınızı bilmek istiyorum. Boşuna zamanımı harcamak istemiyorum. Şimdi dersiniz kendinize, boşa zamanını harcayacaksın hala daha burada işin ne? Onunda cevabını vereyim siz bu soruyu kendinize yöneltmeden. Başka arkadaşlarında burada zamanını harcamasını istemiyorum. Çok bonkör bir insanım:) İletime en kısa zamanda olumlu bir cevap bekliyorum. Teşekkürler :!:
MrdexteR / scummy
"mehkan"

Kullanıcı avatarı
Naveran
Game Master
Game Master

Re: Konu İçeriği HK.

Mesaj gönderen Naveran » 02 Eki 2016 02:53

Merhaba saygisiz,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki forum içerisinde kimseye "özel" bir davranış içerisinde bulunmamız söz konusu değildir. Zira yapılan her işlem kayıt altında tutulup üst birimlerce incelenmektedir. Forum içerisinde konu veya ileti incelememizi kendinize özel bir davranış olarak görmemeniz gerekmektedir.

Sorunuza gelecek olursak; açacağınız konu veya göndereceğiniz ileti, Forum Kuralları içerisinde yer alan bir konu veya ileti ise herhangi bir moderasyon tarafımızdan uygulanmayacaktır ki zaten bu zamana kadar Forum Kurallarına aykırı olmayan hiçbir konuya müdahale edilmemiştir. Açacağınız konu ve göndereceğiniz iletiye karar verirken Forum Kurallarını gözetmenizi tarafınıza tavsiye edebiliriz.

Forum Kurallarını buradan inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir