Forum Ekibi Günlüğü

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Forum Ekibi Günlüğü

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Resim

Hepinize merhaba sevgili forum takipçileri:

Malumunuzdur ki; uzun bir aradan sonra sizlerin talep etmesi ve desteklemesi üzerine Kıyamet Günlükleri etkinliğimizi yeniden faaliyete geçirdik. İlkini Mart ayında, ikincisini ise geçtiğimiz ayda düzenlediğimiz bu etkinliğe aslında en başından beri bizler de katılmak ve yanınızda olduğumuzu göstermek istiyorduk. Fakat bir türlü fırsat bulup da bu organizasyonu gerçekleştirememiştik.

Bugün forumun tanınan yüzleri olarak yetkili kimliklerimizi bir kenara bıraktık ve herhangi bir sunucuda sıfırdan başlayarak bir araya geldik. Ve bu başlangıcı adım adım fotoğraflayarak, yazıya dökerek bir günlük tadında sizlerle paylaşmak istedik. Gizlilik ilkemiz her zaman olduğu gibi burada da geçerli. Bu sebeple kimliklerimizin ifşa olmaması adına isimlerimizi ve karakter tiplerimizi sansürlüyoruz.

Fırsat buldukça güncelleyeceğimiz ve beğeneceğinizi umduğumuz bu yeni maceramıza göz atmak isterseniz buyurun. :relaxed:

Resim

İsim ve karakter tiplerimize karar verdikten sonra; uzun zamandır uğramayı ihmal ettiğimiz Yeni Camii'nin avlusunda, Agah Efendi'nin yanı başında buluverdik kendimizi. O an birbirimize söylemesek de, hepimizin zihninde geçmiş anılarımızın canlandığı belli idi. Bu günlük işinin bize unuttuğumuz bazı güzel değerleri hatırlatacağından hiç şüphemiz yok. :relaxed:

Resim

Teşkilat'a başarı ile katıldıktan sonra üzerimize giyecek bir şeyler aldık. Ali'nin hesap cüzdanını teslim edip, Halime Teyze'ye de bir uğrayarak halini hatrını sorduk.

Resim

Balıkçı ile de güzel bir tanışma yaşadık. Deniz kokusunu ciğerlerimize çekerek ve göz ucuyla Karaköy tarafına bakarak bize verdiği görevleri gerçekleştirmeye koyulduk.

Resim

Fahri Bey çalınan ketenleri bulmamız karşılığında fiyakalı bir takım sözü verdi. Yeni kıyafetleri duyan ekibimiz heyecanlanarak cinlerin yolunu tuttu.

Resim

Fena da olmadı hani. 8-)

Resim

Bankacı'nın da Yeşil Örümcekler ile başı dertte imiş. Eh, biz de bir el atalım dedik. (Not: Görevde 10 tane Yeşil Örümcek istenmesine rağmen Banka yanında 9 tane Yeşil Örümcek olmasına her oyuncu gibi sinir olduğumuz ve son 1 tanenin yeniden canlanmasını beklerken "Ya hu şuraya neden 1 tane fazla koymamışlar?" diye kendi kendimize sorduğumuz doğrudur :lol:)

Resim

Ve nihayet ilk Şef Yaratığımız Garr ile karşı karşıyayız. Hedefimiz Gaffar. :yum:

Resim

Komutan bize İri Kertenkele görevi verirken, Işık Hanım Fare Adamları ortadan kaldırmamızı söyledi. Her ikisini de temizleyerek daha zor bir göreve adım attık.

Resim

Ve ikinci Şef Yaratığımız Kızgın Kum'un canlanmasını beklerken...

Resim

Anlaşılan kolay kolay bu ekibin sırtı yere gelmeyecek.

Resim

Bize yardım teklif eden bir oyuncuya verdiğimiz cevap. Tayfa i Katliam. Güzel bir lonca ismi olabilir. :yum:

Resim

Kızgın Kum'u başarıyla alt edip yeni ceketlerimizi sırtımıza geçirdikten sonra, Agah Efendi'de kalan Karışıklık Çıkarma görevimizi halletmek için yola koyulduk.

Resim

Antrepo görevlerine başlamadan önce Şarapçı'da kalan Kalecik Karası görevimizi de alıp aradan çıkaralım dedik. Şarapçı'ya gideceğimizi belirtince aramızda tuhaf bir diyalog geçti. :yum:

Resim

Ve işte Antrepo... Seviyemize göre ölümcül yaratıklar ile dolu bir yer. Kolları sıvayıp bir an önce işe koyulduk.

Resim

Antrepo görevlerini yaparken ganimet çantasından düşecek olan Cin Kazmasını hatırlatmak için bir yazı yazdım. Akabinde aklıma bir munzurluk geldi ve SuhanPerdaz'a bir soru yönelttim. İtirafı hepimizi güldürdü. :relaxed:

Daha fazla devam etmeye niyetimiz vardı; ancak bir arkadaşımızın internetinin gitmesi sebebiyle Azul görevimizi askıya alıp daha sonra devam etmeye karar verdik. Umarım günlüğümüzü beğenirsiniz. Fırsat buldukça yazmaya devam edeceğimiz. Sevgiyle kalın. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: Forum Ekibi Günlüğü

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Günlüğünüz hayırlı olsun, umarım solmuş olan bu foruma birazda olsa renk katar diye umuyorum.
Her oyuncuya dediğimiz gibi sürereklilik olmasını temenni ederiz :)

Not: Umarım sonu bizim Lonca olarak Eminönünde başladığımız gibi olmaz :D
En son Vezirx27 tarafından 18 Ağu 2016 00:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Sonunda kıyamet günlüğünü yazan bir yetkili gördüm. Her türlü eleştiriye umarım açık olursunuz. Devamını bekliyorum hoş bir günlük.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
VoiceOfVoiceless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen VoiceOfVoiceless »

Çok güzel , istediğim bir 'etkinlik' idi forum yöneticileri tarafından.
Şansınız ve iteminiz bol olsun :D
Bizim sunucuda iseniz , düşük seviyelerde rakip klanda karşılaşırsak keserim , peşinen belirteyim ;)
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

AFRASiYAB yazdı: Resim

Antrepo görevlerini yaparken ganimet çantasından düşecek olan Cin Kazmasını hatırlatmak için bir yazı yazdım. Akabinde aklıma bir munzurluk geldi ve SuhanPerdaz'a bir soru yönelttim. İtirafı hepimizi güldürdü. :)
Demek kazma sapı ha. :D :)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
KURT
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen KURT »

Gizlillik için yüzünüzü falan gizlemişsiniz de size yardım için gelen adam bu konuyu gördüğü zaman sizin yönetici olduğunuzu anlayacak ve ifşa olacaksınız.

Yanlış mı anladım ki olayı..?
Börü
Kıpçak
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Merhabalar;

Öncelikle günlüğün hayırlı olmasını diler ve devamını sabırsızlıkla bekleriz.Ayrıca uzun bir zaman sonra yetkililerin buraya gelip günlük yazması tebessüm ettirdi.Umarım devam eder ve karakterleri tam anlamıyla dizersiniz. :)

Not:
SuhanPerdaz'a selamlar. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Exile

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Günlüğünüz hayırlı olsun . Umarım daimi şekilde yazarsınız .
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

LethieN yazdı:Demek kazma sapı ha. :D :)
SuhanPerdaz Can'dır. ;)
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Etkinlik Ekibi Günlüğü'nden sonra Yönetimin yazdığı bir günlüğü görmek sevindirici : ) Eminönü Sunucusunda iseniz muhtemelen karşılaşırız :lol: Daha nice yazılarınızı görmek dileğiyle :)

{Günlük yazmayı isteyen fakat yazamayan oyunculardanım :] }