KANSAKULTASAİAN'ın Günlüğü - Beyazköşk

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
suuulh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

KANSAKULTASAİAN'ın Günlüğü - Beyazköşk

Mesaj gönderen suuulh »

Resim

Karakter Adı :[/strong] KANSAKULTASAİAN
Sunucu: Beyazköşk

Birkaç ay kadar önce bankacı'ya ulak ile başlamıştım bu bitmez maceraya. kıyametten ne ailem, ne sevdiklerim kurtulmuştu. sırtımı dayayabileceğim bir tek Teşkilat vardı. Teşkilat'a katıldım. Görevlerini tamamlamak ve teşkilatta kalabilmek için sürekli kendimi geliştirdim.. Azılı düşmanları öldürdüm, ayak basılmamış yerlere ayak bastım. Azul , Philetheos, Boş,Cevriye Sultan, Dev Ana, Gözde... ve hatırlamadığım bir sürü düşman.. arkamda bıraktığım düşmanlarla birlikte pek çok yeni düşmanlarla tanıştım. teşkilat'ın görevleri eşliğinde koşuşturmaya devam ediyorum. uzun zamandır 70'li yıllarda yapılan, kullanılan sığınaklarla ilgili kulaktan kulağa gezen bilgiler vardı. sığınaklar'a girecek ve orada nelerin döndüğünü denetleyecek bir öncü grup'un kurulması hakkında konuşmalar yapılıyordu. bende öncü gruba girmeliydim, öncü gruba girmenin en önemli şartı güçlü olmaktı. Ejder Asa üretmeliydim.

[imgleft]http://i.hizliresim.com/WrbJym.jpg[/imgleft] Mısır Çarşısı'na gittim ve Demirci Rüstem'e uğradım bana uygun bir fiyata Ejder Asa Reçetesi verdi. Reçete için 1 milyon ödedim. Reçete için gerekli eşyaları toplamalıydım. Reçete'de yazan eşyaları 10 gün kadar süre içerisinde topladım. Üretim için güvenli ve sakin bir yer olan Topkapı'ya geçtim.

Örümcek gözü, Dev Komodo Dişi, Meran Mücevheri, Liderlik Sembolü, Alexandrite ve Kadim Hidra Pençesi gibi görev itemleri, görevleri tamamladığım çarlarımdan temin ettim.İhtiyacım olan Menekşe Elması, Akik ve Mavi Kaya'yı Elimde 30 milyon kadar parayla satın aldım.

[youtube]http://youtu.be/vSkMNE4_EGs[/youtube]

ve ürettiğim Ejder Asa'ya 1995 Akçe karşılığında Silah Yükseltme yaptım ;
Ejder Asa ^
Büyü Hasarı (Hepsi) : 448
Kudret Rejenerasyonu :[/b] 75
Büyü Kritik Şansı :[/b] 3.8
Resim

Sığınaklara girmeden önce bir üretim daha yapmaya karar verdim, bana yardımcı olması için yine Mısır Çarşısı esnaflarından Terzi Fahri Bey ile konuştum, elinde bana göre ipekli ceket reçeteleri vardı. Bilge Kağan Modeli Azat Efendi İcadı İpekli Ceket üretmeye karar verdim.
Resim
Resim

Bir kaç günde bu ceketin üretimi sürdü. Ganoderma ve Menekşe Elması dışında diğerlerini kolayca temin ettim. Sığınaklar için artık hazırdım. Grup bulmalıydım fakat saatin geç olması sebebiyle ortalıkta pek insan yoktu. malesef yarını beklemek zorundaydım.
Resim

Dinlenmek için yakınlarda bulunan Lodos Klan Kalesi'ne gittim. Tüccar'dan kalmak için oda istedim ve tüccar bana yeni gözlüklerin geldiğinin haberini verdi. Sandıktan tüccarla pazarlık yaparak M2.5 Elektrik Şarjlı Lodos Gözlüğü'nü aldım ve tüccarın yönlendirdiği odaya geçtim. günlerdir koşuşturmuş ve oldukça bitap düşmüştüm.dinlenmek için uzandım.
Resim
Kullanıcı avatarı
suuulh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: KANSAKULTASAİAN'ın Günlüğü - Beyazköşk

Mesaj gönderen suuulh »

Resim

Tarih: 02 Ekim 2014

Oyuna girdiğimde her zamanki gibi arz lodos savaşı meteorda kızışmıştı. bende birkaç vuruş yaptım. :D
Resim

Savaştan kurtulunca kendimi eminönü'ne attım ve sığınaklara girebilmek için mısır çarşısında grup aramaya başladım.
Resim

Birden fazla grubun olması grup bulmamı kolaylaştırdı. Çok beklemeden güçlü bir grup ile asansöre bindik ve sığınaklar'a indik.
Resim

gün boyu 10'a yakın sığınak attım yanlızca 12 madalya 1 motorin alabildim.
ResimResimResim

motorin kesiminden görüntü:
Resim

düşünen adam kesiminden görüntü:
Resim

kenana ilerlerken koridor duvarında rastladığım
''cin görüldüğünde yapılması gerekenler'' talimatnamesi;
Resim

kenan kesiminden görüntü:
Resim

Eli boş döndüğüm
Sığınaklar'dan sonra yorulmuş mısır çarşısında otururken ŞtThEMaN bana alışveriş penceresi açıp xenotim, örümcek salgısı ve bi miktar yansıtıp kabul et'e bastı fakat ben daha ne olduğunu anlayamadan pencereyi kapattı ve bunu birkaç kez tekrar etti. fare kullanma hızım göz hızıma yetişemediği için ŞtThEMaN'ın oyununu öylece izlemek zorunda kaldım :D
Resim

aynada yorgun halimi gördüm. elimi yüzümü yıkadım ve arkadaşlarımdan dinlenmek için ayrıldım.
Resim
Kullanıcı avatarı
suuulh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen suuulh »

Resim

Tarih: 04 Ekim 2014

Erkenden kalktım ve arkadaşlarımın Kurban Bayramı'nı kutladım, arkadaşım DOBROVECER Kıyamet Amplifikatör üretti, bende yanında bulundum, Bana üretimden artan Köşk Madalyonu'nu hediye verdi.
Resim

Ardından Migrat'a gittik.
Yılan Çukuru temizledikten sonra :[/color]
Resim

Centrion'a hazırlanırken :[/color]
Resim

İlk Centrion kesimimden Tarshass Menşeili Cevriye Sultan Modeli Latex Pantalon düştü :D
Resim

Junon kesiminden görüntü:
Resim

Cehennem Tazısı'larını temizledikten sonra :[/color]
Resim

Junon 'u kestikten sonra :[/color]
Resim

Dinlenmek için Sivri Ada 'da bulunan çadırlardan birine geçtim ve uzandım.
Resim
Kullanıcı avatarı
suuulh
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen suuulh »

Resim

Karakter Adı: KANSAKULTASAİAN
Tarih: 06 Ekim 2014

Güne geçmişten kalan görevlerimi tamamlayarak başladım. Tepegözler[49] görevini yaptım.
Resim

Ardından Yeşil Tehlike, Yeşil Hidra'yı kestik.
Resim
Resim

Yeşil Hidra'dan sonra Kadim Hidra'ya saldırdık, 6 canına kadar indirebildik fakat öldüremedik.Kadim Hidra hepimizi ezecekken kaçtık ve canımızı kurtardık.

Resim
Resim
Resim

Yeşil Hidra ve Kadim Hidra'nın saldırılarından yaralanmıştım. Dinlenmek ve yaralarımı sarmak için en yakın güvenli bölge olan Domuzkent 'e geldim ve geceyi Domuzkent'te geçirdim..
Resim
Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: -.-

Mesaj gönderen zamanvakti »

Güzel günlük neden herkes pes ediyor :)
Beyazköşk (50) Tuğrabey (Şifacı)
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Exile

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Güzel günlükmüş . Devam etmeni öneririm .
Kullanıcı avatarı
zamanvakti
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: -.-

Mesaj gönderen zamanvakti »

YankeeGoHome yazdı:Güzel günlükmüş . Devam etmeni öneririm .
2014den kalmaymış :D
Beyazköşk (50) Tuğrabey (Şifacı)