Geri Dönüş

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Geri Dönüş

Mesaj gönderen Sparineus »

Kim bu ya tanımıyorum diyecektim,MPGD Onursal üye yazısını gördüm.Hey gidi haydigidelumm hey.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Sparineus yazdı:Kim bu ya tanımıyorum diyecektim,MPGD Onursal üye yazısını gördüm.Hey gidi haydigidelumm hey.
haydegidelum hesabim kaptildi. Morduman kardesimis hos geldi :) Aramizda ufak tefek sıkintilar olsa da Eski gunlerde ki birlik ve beraberlik umarim devam eder. Birbimize bi daha yamuk yapmama dilegiyle . Oyunda fazla bulunmamakla beraber beni Chalikovski veya Dumanistt adli karakterlerimde bulabilirsiniz. :) #MPGD.ReisineHosgeldinDiyor
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen MORDuMan »

DuMaNisTT yazdı:
Sparineus yazdı:Kim bu ya tanımıyorum diyecektim,MPGD Onursal üye yazısını gördüm.Hey gidi haydigidelumm hey.
haydegidelum hesabim kaptildi. Morduman kardesimis hos geldi :) Aramizda ufak tefek sıkintilar olsa da Eski gunlerde ki birlik ve beraberlik umarim devam eder. Birbimize bi daha yamuk yapmama dilegiyle . Oyunda fazla bulunmamakla beraber beni Chalikovski veya Dumanistt adli karakterlerimde bulabilirsiniz. :) #MPGD.ReisineHosgeldinDiyor
Bende eski günlerdeki gibi birlik beraberlik içerisinde olur herşey diye umuyodum da oyuna girdiğimde kimseyi göremedim etrafta plus falanda yok sıkıntı çok büyük valla heveslerim kırıldı oyuna dönmeye yönelik
ResimResim
Kullanıcı avatarı
VatanKIRIM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VatanKIRIM »

Seninle aslında bayadır tanışıyoruz da ben oyunu bıraktım. En son Skype'da ekliydin onu da sildim sarhoşken :D

-Mchakany
Resim
T A T A R
İstanbul - São Paulo
2012 FanArt Çizgi Roman Üçüncüsü
Kullanıcı avatarı
Perfectmagician
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Perfectmagician »

MORDuMan yazdı:
DuMaNisTT yazdı:
Bende eski günlerdeki gibi birlik beraberlik içerisinde olur herşey diye umuyodum da oyuna girdiğimde kimseyi göremedim etrafta plus falanda yok sıkıntı çok büyük valla heveslerim kırıldı oyuna dönmeye yönelik
ooo reyiz bende başlamayı düşünüyorum, tekrardan hunları diriltirmiyiz slkdlşa :D
Değirmencinin hikayesi.. Gitti ama dönüşü büyük olacak...
Kullanıcı avatarı
EfSaNee
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: T u Ğ R a

Mesaj gönderen EfSaNee »

İKV aşk'dır muhabbeti bambaşkadır
Kızgınlık çok gürültülüdür,oysaki kırgınlık ne kadarda sessiz..
Kullanıcı avatarı
Perfectmagician
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen Perfectmagician »

La meran forumu gebermiş resmen, morduman dahi 2 gündür cevap vermiyor
Değirmencinin hikayesi.. Gitti ama dönüşü büyük olacak...