sobee nin yeni oyunu çökün :D

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: sobee nin yeni oyunu çökün :D

Mesaj gönderen Auril »

Muriscoyagmao yazdı:Kapalı beta başlıyormuş.
Biraz hızlı ilerleseler iyi olacak ama kaplumbağa hızına da razıyım yeter ki ilerlesinler. :D

Resim
neye göre seçtiler acaba çok merak ediyorum form fılan doldurmuslar ne formu ısım e maıl flnfln :D ilginç
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Auril yazdı:
Biraz hızlı ilerleseler iyi olacak ama kaplumbağa hızına da razıyım yeter ki ilerlesinler. :D

Resim
neye göre seçtiler acaba çok merak ediyorum form fılan doldurmuslar ne formu ısım e maıl flnfln :D ilginç
İsim e mail den ziyade; Oyunda bulunma süreniz,Mesleğiniz,Yaşınız,Daha önce oynadığınız oyunlar ve Bilgisayar Sisteminizin analiz notları gibi seçici özellikler istendi.Burdaki en önemlisi de daha önceki oyun tecrübesi, bilgisayar sisteminin çeşitliği (düşük ekran kartı,yüksek ekran kartı; düşük işlemci,yüksek işlemci vs.) ve tabi ki online aralığı.Tercih edilen özellik tahminlerim:
-Daha önce mmorpg(Knight Online,İKV vb.) ve moba(League of Legends, DOTA vb.) oyunları oynamış kişiler.
-Online aralığı 18:00-24:00 aralığı olan kişiler.
-+18 kişiler.
Şahsen yukarıdaki tüm kriterleri sağladığım için seçildiğimi düşünüyorum.Bilgisayar sistemim çok yüksek değil ki aradıkları özellik de bu olsa gerek arkadaşların açıkladığı gibi.
Dipnot: Kapalı Betaya seçilen kişilerin herhangi bir üstünlüğü de yok tabi ki.Denek gibi bir şeyiz :D
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

resp0nse yazdı:Kapalı beta bugün itibari ile başladı Saat : 21:00 - 23:00 arasında ilk test gerçekleştirilecek.

HATIRLATMALAR

Kader Mühürleri Kapalı Beta Testleri (KBT) dışarıya kapalı bir şekilde gerçekleşiyor. Kader Mühürleri Gizlilik Sözleşmesi gereği oyunun bu sürümüyle ilgili hiçbir şekilde yazılı, görsel veya video içeriği paylaşamayacağınızı öncelikli olarak hatırlatmak isteriz.

Bu nedenle hiçbir içerden bilgi verilemicek
Keşke söylemeseydin şimdi merak edenler Özel mesaj kutuna hücüm edecek :twisted:
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Eee hadi hayırlısı bakalım nasıl olacak
serres
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen serres »

Oyun hojdır, oyun guzeldır ama benana, benana. :))
En son Naveran tarafından 18 Mar 2016 13:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Video linki düzeltildi.
dafnehazal35
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Bizifarklı Clan

Mesaj gönderen dafnehazal35 »

Bu oyunu yapan ekip bize geçmişten çok şey öğretti "asla ve asla beklentinizi yüksek tutmayin " ikv oyuncularindan da çok şey öğrendik "dünyanın en rezil oyunu olsun ama yeterki yerli malı Yurdumun malı olsun oynarım " hele birde yönetim işe biraz duygu sömürüsüde kattı mı ikv severler yeni oyunu beğenmezlerse kendilerini vicdan azabından kurtaramayacakmis gibi hissederler "vay be kısıtlı imkanlar ve gönüllü ekiple gecelerini gunduzlerine katıp bizim için bu oyunu hazırlamışlar bende nankörlük yapıyorum bu oyunu beğeniyorum "diye düşünurler

Yok öyle yağma benim artik beklentilerim çok yüksek onca geçen sene boyunca acemilik çıraklık ustalık evrelerinden geçmiş olmanız gerekiyor ikv de yeterince cuvalladiniz hiç değilse bu oyunda artık sizi koşulsuz destekleyen oyuncularinizin yüzünü güldürün.artık çevremizdeki insanlara kendi oyunumuzu çekinmeden begeneceklerinden emin bir şekilde gururla anlatalım.şunu asla unutmayın bir oyunun en iyi reklamını o oyunun oyuncular yapar.
Kullanıcı avatarı
Partyqazap
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Partyqazap »

Resim

2012 yilinda adamlar temel atmislar bu oyun icin...
Kullanıcı avatarı
Amidralynus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Peace And Love

Mesaj gönderen Amidralynus »

turkoxHAMSTER yazdı:
Auril yazdı:

Resim
İsim e mail den ziyade; Oyunda bulunma süreniz,Mesleğiniz,Yaşınız,Daha önce oynadığınız oyunlar ve Bilgisayar Sisteminizin analiz notları gibi seçici özellikler istendi.Burdaki en önemlisi de daha önceki oyun tecrübesi, bilgisayar sisteminin çeşitliği (düşük ekran kartı,yüksek ekran kartı; düşük işlemci,yüksek işlemci vs.) ve tabi ki online aralığı.Tercih edilen özellik tahminlerim:
-Daha önce mmorpg(Knight Online,İKV vb.) ve moba(League of Legends, DOTA vb.) oyunları oynamış kişiler.
-Online aralığı 18:00-24:00 aralığı olan kişiler.
-+18 kişiler.
Şahsen yukarıdaki tüm kriterleri sağladığım için seçildiğimi düşünüyorum.Bilgisayar sistemim çok yüksek değil ki aradıkları özellik de bu olsa gerek arkadaşların açıkladığı gibi.
Dipnot: Kapalı Betaya seçilen kişilerin herhangi bir üstünlüğü de yok tabi ki.Denek gibi bir şeyiz :D
Evet tahminin doğru olabilir.Çünkü ben de bu özelliklere uyuyorum.
Amidralynus canstein
Amıdralynus Kübeyhatun
Ayızıthatun

♥ Kızı ♣ Valesi

Resim
Kullanıcı avatarı
aLqoHoLiqq
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Kuvay İ Akademi

Mesaj gönderen aLqoHoLiqq »

Beyler akıllının biri kuralı ihlal etti bende direk ekran aldım ama karaladım azcık nasiplenin :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Muriscoyagmao
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Sancak
Lonca: İstiklal

Mesaj gönderen Muriscoyagmao »

Yazışma alanı olmamış... :!:
Yazışma alanı İkv'deki gibi olmazsa oyundan bir halt olmaz.
Basit ve sade olmalı İkv'nin yazışma kanalları hiç bir oyunda yok bunu dikkate alın oyunu yapanlar tutmasını istiyorsanız.

Muhabbet olmazsa oyunda İkv oyuncusunu çekemezsiniz.
insensitivE KAMER

İSTİKLAL LONCASI

Bir yıldız var kanından yadigar,bir de hilal...
Unuttun mu çocuk ?
Sadece bir cadde adı değildir ''
İSTİKLAL".