Sancak sunucusu yardım severliği

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Ower
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Sancak sunucusu yardım severliği

Mesaj gönderen Ower »

Arkadaşlar sunucuya yeni başlayan birisi olarak kısa bir sürede oyundan soğudum. Oyunda en basit eminönü görevlerine bile bir kaç kişi hariç kimse yardım etmiyor. oyunda tanıdığın varsa ağa paşasın yoksa elinden tutan yok. Çok şanslı değilseniz grup bölgelerine çok fazla girmedikten sonra full item dizemiyorsunuz zaten. Grup bölgesinde bir buçuk saat dolaşıp sadece madalyayla dönülen zamanlar oluyor. Onun yerine bir 5 dakikanızı ayırıp görevi olanlara yardım etseniz bir şey kaybetmez aksine yeni bir insan veya dost kazanabilirsiniz. Oyunda herşeyin efsunlu eşya ve tılsım olmadığını bilmenizi umar, hayırlı günler dilerim.
Kullanıcı avatarı
AgeraR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Only Respect

Re: Sancak sunucusu yardım severliği

Mesaj gönderen AgeraR »

Ower yazdı:Arkadaşlar sunucuya yeni başlayan birisi olarak kısa bir sürede oyundan soğudum. Oyunda en basit eminönü görevlerine bile bir kaç kişi hariç kimse yardım etmiyor. oyunda tanıdığın varsa ağa paşasın yoksa elinden tutan yok. Çok şanslı değilseniz grup bölgelerine çok fazla girmedikten sonra full item dizemiyorsunuz zaten. Grup bölgesinde bir buçuk saat dolaşıp sadece madalyayla dönülen zamanlar oluyor. Onun yerine bir 5 dakikanızı ayırıp görevi olanlara yardım etseniz bir şey kaybetmez aksine yeni bir insan veya dost kazanabilirsiniz. Oyunda herşeyin efsunlu eşya ve tılsım olmadığını bilmenizi umar, hayırlı günler dilerim.

Oyundan bul beni yardım edeyim dediğin gibi her şey efsunlu eşya ve tılsım değil
aRmouR [ { ( ★ ★ ★ ) } ]
ageraR [ { ( ★ ★ ) } ]
Weber [ { ( ★ ★ ) } ]
JUDE
Mjölnir

İNADINA TÜRKİYE
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
Ower
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Ower »

AgeraR yazdı:
Ower yazdı:Arkadaşlar sunucuya yeni başlayan birisi olarak kısa bir sürede oyundan soğudum. Oyunda en basit eminönü görevlerine bile bir kaç kişi hariç kimse yardım etmiyor. oyunda tanıdığın varsa ağa paşasın yoksa elinden tutan yok. Çok şanslı değilseniz grup bölgelerine çok fazla girmedikten sonra full item dizemiyorsunuz zaten. Grup bölgesinde bir buçuk saat dolaşıp sadece madalyayla dönülen zamanlar oluyor. Onun yerine bir 5 dakikanızı ayırıp görevi olanlara yardım etseniz bir şey kaybetmez aksine yeni bir insan veya dost kazanabilirsiniz. Oyunda herşeyin efsunlu eşya ve tılsım olmadığını bilmenizi umar, hayırlı günler dilerim.

Oyundan bul beni yardım edeyim dediğin gibi her şey efsunlu eşya ve tılsım değil
Teşekkür ederim ilgilenip cevap yazdığınız için. Sağolsunlar sunucu da bir çok yardım sever kişiyle tanıştım. Sanırım sizinle de bir kez konuştuk. Sunucu da oynayan gayet düzgün bir çok kişi varmış hepsinden allah razı olsun. Şuan 6 tane 49 lvl çarım var bir full y2 ve bir full şifacı da dahil. Bana yapılan yardımları unutmam mümkün değil. Kim yardım isterse de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Herkese iyi forumlar (omerbatuhan owerrr )
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen kubi07 »

eminönü sunucusunda tekrar başla oyuna bence
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)