Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Voice Of Voiceless
İletişim:

Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Mesaj gönderen FireFighter095 »

Merhabalar , son 1-2 aydır forumu etkin bir şekilde kullanıyorum.Oyuna geri dönüş yapmamda forumun büyük bir yeri var.Eskisi gibi olmasa da hala daha aktifliğini koruyor ve korumaya devam edecektir bizler olduğumuz sürece.

Forumda takılırken en çok sevdiğim bölüm KIYAMET GÜNLÜKLERİ idi.Sizlerin oyun günlüğünüzü takip etmek hoşuma gidiyordu.Daha sonra günlüklerini yorumladığım OoNİKOLAxTESLAoO ve Retaliation arkadaşlarımın loncasına dahil oldum -sağolsunlar çok yardımcı oldular oyun hakkında-

Konuya gelirsek oyuna başladığımdan beri aklımda vardı böyle bir konu açmak forumda , bugün Retaliation kardeşim de söyleyince açmak istedim günlüğü.Sadece sohbet kısımlarını sansürleyerek fotoğraflandıracağım.Çantamın içinin bir önemi yok , herşeyimiz ortada :) Burada günlük tarzında değil de yaptıklarımı sizlere gösterme gibisinden bir konu planlıyorum kafamda.Yani hitap şeklim günlük yazar gibi değil , normal sohbet havasında diye planlıyorum , umarım becerebilirim :)

Başlayalım o vakit :mrgreen:

Öncelikle kendimi tanıtayım , adım Hasan , yaşım 21 , memleketim Aydın . Pek açıklayıcı olmadı ama idare ediverin :)

Agah Bey'le ilk tanışmam bundan bir 7 yıl oldu.O günden beri ara ara oynarım.

Neyse fotoğraflara geçelim . Böyle bir konu açmayı düşündüğüm için daha önceden kendi adıma önemli birkaç fotoğraf çekmiştim onlarla başlayalım.

İlk kez Düşünen Adam kesimi kendi adıma

Resim

Kenandan alamadığım Fundi yüzüğün ve o gün peder beyin beni fena yorması sonucu sinirlenerek Mevlana Asa basmayı karar verdim ve nihayetinde bastım ve lonca başkanlarım yanımda oldukları için tesekkür ederim

Resim
Fotoğraf kaynak ;

Kod: Tümünü seç

http://forum.istanbuloyun.com/viewtopic.php?f=137&t=132459&start=130
Aynı gün forumdan da tanıdğımız , Raiders Of Anatolia loncasından BılgeTonyukuk abimize Mısır Çarşısında rastladım.Fotoğraf isteğimi kırmadığı için tesekkürlerimi iletirim buradan.

Resim

Ve son olarak bugüne gelirsek , bugün ilk defa Çemberlitaş bölgesine girdim.X kesiminde şifacı olarak yer aldım.Açıkçası acayip hoşuma gitti , çıkasım gelmedi içerden :)

Yanılmıyorsam 4 defa girdik ve bana ilk olarak Yol Savaşçısından ;

Resim

Daha sonraki turda GBM-X'ten ;

Resim

İtemlerini edinmiş oldum.Nicelerini görürüz inşAllah :)

Bugünlük yazı bu kadar , yakın zamanda görüşmek üzre , kalın sağlıcakla :) [/b]
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Re: Xakslepiosx Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Mesaj gönderen Retaliation »

Günlük hayırlı olsun,çok güzel başlangıç. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Retaliation yazdı:Günlük hayırlı olsun,çok güzel başlangıç. :)
Teşekkür ederim , "rol modellerim" belli , olacak o kadar ;)
Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: <LIL>

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Eğlenceli bir günlük olacağa benziyor ;) başarılar
Kullanıcı avatarı
selitelis1046
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Xakslepisox Günlüğü -EMİNÖNÜ-

Mesaj gönderen selitelis1046 »

Günlüğün hayırlı olsun . Takip ediyorum . Yazmaya devam edin .
unutMADIMAKlımda
unutMADIMAKlimda
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Vezirx27 yazdı:Eğlenceli bir günlük olacağa benziyor ;) başarılar
Teşekkür ederim , farklı bir dille anlatmaya çalışacağım inşAllah :)
selitelis1046 yazdı:Günlüğün hayırlı olsun . Takip ediyorum . Yazmaya devam edin .
Teşekkür ederim , takibe devam ;)
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Merhabalar , bu oyunda ilk kez bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum.Kenan yada Junon atacağım Yıldırım2'li büyücü bulmakta çok zorladım.

Sabah erken saatlerde bi tur kenan atabildim , çok sevdiği madalyadan verdi .

Ondan sonra loncadaşım Emre ve Serkan ile junon grubu ayarladık.İsteyip de alamadığım İbn-i Sina Pantolon'u bu sefer alabildim.Günün tek kârı bu itemdi.Küçük bir item ama büyük mutluluk yaşattı :mrgreen:

Resim

Daha sonra Serkan ile attık bir el , onda da 3 defa düşen Oksidant Yüzük elde ettim ;

Resim

Şöyle birşey de var , dün de Serkan'la Migrat girdiğimde bana daha önce de Centurion Zehiri Nefs-i Müdafa Sarmaşık Zırh'ı ona lazımmış.İlk olarak onun ekmeğine dün el uzatmış oldum.Bugün de yine ona lazım olan ve bana defalarca düşmüş olan Oksidant Yüzük'ü ben almış oldum :mrgreen:

Valla bugün pek aktif değildi Eminönü sunucusu.Kp kasan da görmedim hiç.Umarım yarın aktif bir gün olur .

Umarım yarın görüşürüz , esen kalın :)
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

X gitseydin Emrelerle :D
Resim
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Selamun aleyküm genç arkadaşım;

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun, gerçekten samimi ve çok güzel bir üslubun var. Dilerim ki kalemini köreltmeden bu satırları düzenli doldurur, takipçilerinin gönüllerini hoş edersin.

FireFighter095 yazdı:Aynı gün forumdan da tanıdğımız , Raiders Of Anatolia loncasından BılgeTonyukuk abimize Mısır Çarşısında rastladım.Fotoğraf isteğimi kırmadığı için tesekkürlerimi iletirim buradan.

Resim
İlk defa oyun içerisinde birisi bana "Resim çekinelim mi?" gibi bir soru sordu, şaşırdım. Ama burada görünce de mutlu oldum. Sağ olasın, var olasın. :) Satırlarının devamını heyecanla bekliyorum, bekliyoruz. Sevgilerimle. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
FireFighter095
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Retaliation yazdı:X gitseydin Emrelerle :D
Bak iyi hatırlattın :) Emre'yle X atalım dedik , bi 15dakika grup aradık.Kimse çıtlatmayınca Junon ablanın ellerinden öpmeye gittik :mrgreen:
BilgeTonyukuk yazdı:Selamun aleyküm genç arkadaşım;

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun, gerçekten samimi ve çok güzel bir üslubun var. Dilerim ki kalemini köreltmeden bu satırları düzenli doldurur, takipçilerinin gönüllerini hoş edersin.

FireFighter095 yazdı:Aynı gün forumdan da tanıdğımız , Raiders Of Anatolia loncasından BılgeTonyukuk abimize Mısır Çarşısında rastladım.Fotoğraf isteğimi kırmadığı için tesekkürlerimi iletirim buradan.

Resim
İlk defa oyun içerisinde birisi bana "Resim çekinelim mi?" gibi bir soru sordu, şaşırdım. Ama burada görünce de mutlu oldum. Sağ olasın, var olasın. :) Satırlarının devamını heyecanla bekliyorum, bekliyoruz. Sevgilerimle. :)
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim , takibe alan arkadaşları sıkılmadan sayfaları gezeceği , az da olsa tebessüm ettirebilmek için buraları dolduracağım ;)

Oyunda herkesin böyle "üstad" olarak gördüğü birileri vardır.Benim de gözümde üstadlardan birisiniz.Oyuna verdiğiniz değer için teşekkürlerimi iletirim.
Oyunda her zaman göremediğim için bu anı defterimde görmek , unutmamak istedim.Sağolun , varolun :)
Kilitli