TTnet ile Konuştum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

TTnet ile Konuştum

Mesaj gönderen KraToSs »

Öncelikle selam arkadaşlar dün Response adlı arkadaşın açtığı konuda yazmıştım TTnet ile konuştuğumu bir sorun nedeniyle beni aktaramadıkları için yarı sizi bilgilendireceğimi söylemişdim -bugün tekrar arayıp- bugün aradım 6 yıllık TTnet abonesiyiz ev-internet herneyse aradım.

Karşıma S.Hanım isminde bir bayan çıktı oyunun adını söyledim ve bilgi almak istiyorum dedim beni başka birine yönlendirdi B.Hanıma durumu anlattım İstanbul kıyamet vakti adlı oyun ile ilgili herhangi bir paket(ekpaket,genişlemepaketi) güncelleme olacakmı dedim kendisi araştırdı ve hemen bununla ilgili henüz herhangi bir çalışma şuan yok dedi -zaten oyunu oynamıyordum açtığım konularda görmüşsünüzdür 49dan sonra bıraktım- peki teşekkürler dedim kapattım hemen eh biraz buruştu yüzüm gerçi maksadım yeniliği sizler için sormak benim nihai amacım acaba 39'u getirebilecek alet hırdavat adam varmı diye sormaktı ama güncelleme ile ilgili negatif bilgi alınca buda olmadı yani anlayacağınız bir çalışma yok şuan

zaten herseferinde söyledim Şuan en yetkili kişi Nerull ve biraz sonra Nerull enson ne zaman oyuna girdiği ile ilgili fotoda atacağım Ve yönetimin neden C++ eleman aradığını düşünün Gorgar Boğaziçi Üniversitesinde takılıyor Orti nam-ı diğer Yeshilmen ise herhangi bir kodlama yapabilecek güçte değil diyim bilmiyor demeyim forum modlar sinirlenir :) Ronaldo ise I can football'ın Devi anlayacağınız Nerull tek başına :)

neyse benden bukadar arkadaşlar aşağıyada biraz sonra nerull'un enson ne zaman oyuna girdiği fotoyu atacağım
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
EskiOyuncu5834
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: TTnet ile Konuştum

Mesaj gönderen EskiOyuncu5834 »

Guncellemenin gelme olasiligi benim ziplayip aya degme olasiligimdan daha dusuk
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Bu fotoğraf sizler için arkadaşlar ;

Resim

hemen hemen 4 sene öncesine ait
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Adrianalima
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Adrianalima »

Bu oyuna hala güncelleme geleceğine inanan insanlar var.
Kullanıcı avatarı
hasaneren57
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen hasaneren57 »

KraToSs yazdı:Bu fotoğraf sizler için arkadaşlar ;

Resim

hemen hemen 4 sene öncesine ait

Usta sancak değil mi bura ya? Galiba bende vardım orada. Oradaki çoğu kişiyi tanıyorum. Hatta gladyatör adlı arkadaş "kanka fabrikaya çalışmaya gidiyorum" dedi oyuna girmedi daha.
Kullanıcı avatarı
Rivalxmelodi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Rivalxmelodi »

Arkadaşlar TTNET İKV'nin ne olduğunu bile bilmiyor. Bu konuda bilgi vermezler yani yalan haberlere itibar etmeyin..
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

hasaneren ordaki sunucu eminönü isimlerden belli

rivalmelodi sen bi ara güncelleme gelecek gelecek diyenlerden değilmiydin yahu :lol:
Kullanıcı avatarı
Baygezegen
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Hatay Antakya Samandağ

Mesaj gönderen Baygezegen »

KraToSs yazdı:Öncelikle selam arkadaşlar dün Response adlı arkadaşın açtığı konuda yazmıştım TTnet ile konuştuğumu bir sorun nedeniyle beni aktaramadıkları için yarı sizi bilgilendireceğimi söylemişdim -bugün tekrar arayıp- bugün aradım 6 yıllık TTnet abonesiyiz ev-internet herneyse aradım.

Karşıma S.Hanım isminde bir bayan çıktı oyunun adını söyledim ve bilgi almak istiyorum dedim beni başka birine yönlendirdi B.Hanıma durumu anlattım İstanbul kıyamet vakti adlı oyun ile ilgili herhangi bir paket(ekpaket,genişlemepaketi) güncelleme olacakmı dedim kendisi araştırdı ve hemen bununla ilgili henüz herhangi bir çalışma şuan yok dedi -zaten oyunu oynamıyordum açtığım konularda görmüşsünüzdür 49dan sonra bıraktım- peki teşekkürler dedim kapattım hemen eh biraz buruştu yüzüm gerçi maksadım yeniliği sizler için sormak benim nihai amacım acaba 39'u getirebilecek alet hırdavat adam varmı diye sormaktı ama güncelleme ile ilgili negatif bilgi alınca buda olmadı yani anlayacağınız bir çalışma yok şuan

zaten herseferinde söyledim Şuan en yetkili kişi Nerull ve biraz sonra Nerull enson ne zaman oyuna girdiği ile ilgili fotoda atacağım Ve yönetimin neden C++ eleman aradığını düşünün Gorgar Boğaziçi Üniversitesinde takılıyor Orti nam-ı diğer Yeshilmen ise herhangi bir kodlama yapabilecek güçte değil diyim bilmiyor demeyim forum modlar sinirlenir :) Ronaldo ise I can football'ın Devi anlayacağınız Nerull tek başına :)

neyse benden bukadar arkadaşlar aşağıyada biraz sonra nerull'un enson ne zaman oyuna girdiği fotoyu atacağım

Daha deminki söyleşin kabaca ve sertçe olup konumun kaldırılmasına sebep olmuştur gururum kırılmış küçültme sıfatları kullanarak ben ve DEV Nerull u aşağlamaya yönelik olduğunu açıkça görülmektedir DEV Nerull un C++ DA YETERSİZ deneyimsiz bir DEV olduğunu savunarak tüm İKV alemini aşağlamaya yönelik tüm yaptırımları kınıyorum
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Konunun kitlenmemesini rica ediyorum salladıkça sallıyor coştukca coşuyorsun yahu sobeede deneyimli eleman arayan kimler sen ve senin gibiler bundan bihabersiniz şunu bir netleştirelim dev nerullu aşağılakmı? anlaşılamıyorsun daha dikkatli okumalısın
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Baygezegen yazdı:
KraToSs yazdı:Öncelikle selam arkadaşlar dün Response adlı arkadaşın açtığı konuda yazmıştım TTnet ile konuştuğumu bir sorun nedeniyle beni aktaramadıkları için yarı sizi bilgilendireceğimi söylemişdim -bugün tekrar arayıp- bugün aradım 6 yıllık TTnet abonesiyiz ev-internet herneyse aradım.

Daha deminki söyleşin kabaca ve sertçe olup konumun kaldırılmasına sebep olmuştur gururum kırılmış küçültme sıfatları kullanarak ben ve DEV Nerull u aşağlamaya yönelik olduğunu açıkça görülmektedir DEV Nerull un C++ DA YETERSİZ deneyimsiz bir DEV olduğunu savunarak tüm İKV alemini aşağlamaya yönelik tüm yaptırımları kınıyorum
Nerull neyi ne kadar biliyor bilemeyiz.
Ancak şunu tekrar söyleyim Sobee bünyesinde bir oyun geliştiriliyor ve hala adı gizli
Sobee
Mayıs 2012 – Şu Anda (3 yıl 9 ay)
New MMORPG Project (2012-Present)
Kilitli