Siyaset yasak değil miydi?

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
AgeraR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Only Respect

Siyaset yasak değil miydi?

Mesaj gönderen AgeraR »

[İçerik Silindi]

Oyun içinden şikayette bulundum, daha sonra desteğe yazdım şimdi de buradan paylaşıyorum. Bu vatan haininin ceza alması için her şeyi yapacağım.

Vasıfsız destek bu konuda da vasıfsız kalmaz umarım.
En son AFRASiYAB tarafından 31 Eki 2015 15:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Görsel öge kaldırılarak içerik düzenlendi.
aRmouR [ { ( ★ ★ ★ ) } ]
ageraR [ { ( ★ ★ ) } ]
Weber [ { ( ★ ★ ) } ]
JUDE
Mjölnir

İNADINA TÜRKİYE
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
Kullanıcı avatarı
Nowornever
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Siyaset yasak değil miydi?

Mesaj gönderen Nowornever »

Evet arkadaşımız çok iyi bir konuya parmak basmış.Değerli yöneticiler buna el atmazsa oyun için her türlü yola başvurulabilir ve kullanıcı sözleşmesinin ihlali söz konusu olduğudan kişileri veya kişiyi kayırma olarak da algılanır. Değerli yöneticiler bu kişiye blok(ban) veya susturma cezası vermezse bu durum örnek teşkil eder ve herkes istediği partinin sempatizanlığını yapar. Ben bugün girip bir partinin adını yazıp sloganını atarsam bana bir ceza verilirse bu cezaya karşı çıkarım ve haklılığımı savunurum . Böyle bir karmaşa yaratmamak için lütfen gerekli cezai işlemi uygulayınız.

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :evil: :evil: :evil:
İşte:
şu güneşten
düşen
ateşte
milyonlarla kırmızı yürek yanıyor!

Sen de çıkar
göğsünün kafesinden yüreğini;
şu güneşten
düşen
ateşe fırlat;
yüreğini yüreklerimizin yanına at!

Akın var
güneşe akın!
Güneşi zaaptedeceğiz
güneşin zaptı yakın!
Kullanıcı avatarı
hasaneren57
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen hasaneren57 »

Oyunu bırakalı 1 yıl oldu. Ağrıdagı filan vardı bunun yanında. Hala banlamadilarmi şunları yemin ediyorum yazik.
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Merhaba arkadaşlar;

Bu tür durumlarda sizlerin yapabileceği en iyi şey, ilgili kullanıcıyı oyun içerisinden şikayet etmeniz ve İletişim/Destek Formu > Oyuncu Hata Kullanımı başlığı altında ilgili birime bildirmeniz olacaktır. Akabinde muhakkak gerekli incelemeler yapılacak ve tarafınıza yanıt verilerek ilgili kullanıcıya müdahale edilecektir. Bahsedilen bildirimlerde zaten bulunduğunu söylüyorsunuz, o vakit cezai işlem sürecinin sağlıklı bir şekilde işleyerek tamamlanmasını beklemenizi sizlerden önemle rica ediyorum.

İlaveten; forum kanalının bir tartışma alanı olmadığını, bu platformda bu tür konulara kurallar dahilinde izin vermediğimizi hatırlatıyor ve konuyu kilitliyorum. Benzer konular açmamanız dileğiyle, saygılarımla.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli