Etkinlik Öneri ve Yorumları

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile

Re: Etkinlik Öneri ve Yorumları

Mesaj gönderen Kabile »

Zifan yazdı:
HaNdSoMe yazdı:Ölüm oyununda salona girdiğimiz an isimler ve karakter şekilleri gözükmeyecek bir altyapı hazırlansın.
Çünkü son 5 seferdir girdiğimde tamamen anlaşmış olanlar kazanıyor, yani sizler emeklere saygı değil hırsızlık yapıyorsunuz.

Grafik ve oyun motoru geliştirici yok sanırsam oyunda zaten, aynı çizgi üzerinde ilerliyorsunuz hiç yoktan etkinlikliklerde düzeltme yapın.

NOKTA!
Selam HaNdSoMe,
Sizlerinde bildiği üzere, ölüm oyunu bireysel bir etkinliktir. Her zaman belirttiğimiz gibi oyun akışını sizler belirlersiniz. Bizlerde gruplaşma olmadan oynanan oyunlardan yanayız ve ölüm oyununu dilediğiniz gibi oynayabilmeniz adına sadece kural ihlali durumunda müdahalelerde bulunuyoruz. Bu noktada hırsızlık tabiri yakışıksız olmuş:) Güncelleme gerektiren bu öneriniz yakın zamanda gerçekleştirilemeyecek olsa da geliştirici ekibe iletilmiştir. Önerilerinizi bekliyor olacağız, ilginiz için teşekkür ederiz.
o sorun kaldırıldı dıye bılıyorum yoksa tekrarmı başladı uzun bı ara gırmedığim için orda etkınlık görevlisi soruyor zaten pukta karekter gören varsa dıye söylüyorsun senın kendi karekterını gir cık atmış gibi tekrar salona alınıyorsun ve puk sorunu halledilmiş oluyor çözüm getırdıler eksıden o yoktu bunun için teşekkür edıyorum
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Mesaj gönderen Kabile »

pardon başka bı alıntı yaptım :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Kabile yazdı:pardon başka bı alıntı yaptım :)

Selam Kabile : )

Sorun yok.Evet o sorun kaldırıldı devam etmiyor. : )
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN

Mesaj gönderen Nedenben »

Zifan yazdı:
SANAGELDiM yazdı:Seygili Zifan,
Dediklerinize katılmamak ne mümkün, fakat belirtmek isteğim şuydu; İstanbul Kıyamet Vakti sadece bi oyun değil bizim için evet varlığı bizi mutlu ediyor fakat görevlilerin ikv'in bu etkileyici büyüsünden yararlanmayı bırakıp. Birazda bizlerin göstermiş olduğu ilği ve alakaya sayğılı ve o ilğiyi haketmesi gerekir. Örnek verecek olursak Sancak savaşı ve Düello etkinliklerinde 1 ay insanlar bu etkinlikleri bekliyor ki bekleyenlerden birisiyim arz klanı mebsubu olarak 4 grup kuruluyo ve sadece 2.si girebiliyo ama ben 1 ay bekledim bu etkinliği? Peki çare ney 1 ay daha beklemek ya yine giremezsem? işte burada o ilğiyi haketmek için sizlerin bunu göz önüne alıp dülloyu 2.şer grup çekerek 2 gruba karşı veyahut en az 3 grup alarak giderilmesi bu sadece bir örnekti.Anlatmak istediğim bu etkınliklere getirebilecek oyuncunun ilğisini artırabilecek ufak rutuşlar sanırım alt yapı vb.unsurlar bunlara engel değildir .Konuyu bi nebze olsun açıklayabildiysem ne mutlu bana diyor iyi çalışmalar diliyorum.
Selam SANAGELDİM,
Düello ve Sancak savaşı etkinliklerinin tur sayıları, katılım sayısına ve klan taraflarının durumlarına göre belirlenmektedir. Bazı sunucularda klan taraf dengesi olmadığından sancak savaşı etkinlikleri 2 turla sınırlandırılmakta , bazılarında ise bu sayı 3 ü hatta nadirde olsa 4 ü bulabilmektedir. Düello konusunda,etkinlik zamanı değiştirilerek yeni bir düzenlemeye gidilebilir.Destek ekibi ile ilgili şikayetleriniz varsa destek iletişim kanalı ile şikayetinizi bildirebilirsiniz. İlgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Pekı Mıhrı Hanım Bu EtkınLıgı ıLLa OzeL OdaLarda Yapmak Zorundamısınız Ornek verıcek OLursak Neden Emın Onu Metor Gıbı Benzerı YerLerde 2 KLanıda TopLayıp Savas Cıkarmıyorsunuz .? Bır Hafta Onceden Bugun FaLanca EtkınLık Var KıLanLar TopLanıyor Gıbısınde SLoganLar Atıpda Herkese Haber Etmıyorsunuz.? Sadece Oynadıgımız Ikv DeyıL Dıyer OyunLardanda Ornek Verıcek oLursak EtkınLık Herkesın KatıLım Gosterıcegı Bı Yarısma Oyunudur. Ve Gurur Duyarak Ovunecegım Turk Yapımı Bı Oyunda BoyLe Bı Kotu Hadısenın Yasanması Ve YetersızLıgın Soz Konusu oLması Gercekden Cok Uzucu..
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Etkinlikler mantık dışı zaten kazanan her şeyini tamamlamış oluyor bu yüzden ödüle ihtiyacı olmuyor zevk için giriyor. 2014'ten beri bir şampiyon gösterin ki Çemberlitaş'a girememiş olsun.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sparineus »

TOLGARDA yazdı:Etkinlikler mantık dışı zaten kazanan her şeyini tamamlamış oluyor bu yüzden ödüle ihtiyacı olmuyor zevk için giriyor. 2014'ten beri bir şampiyon gösterin ki Çemberlitaş'a girememiş olsun.
Meranda yaklaşık iki buçuk ay önce bir şampiyon vardı,savaşcılarda.4 adet III kademe tılsımım vardı o zamanlar ve sunucunun en iyi savaşçıları katılmıştı.Kazanan zırhı bile olmayan kenefir lifli çeket ile dolaşan tam ismini hatırlayamadığım 14 yaşında mersinden oynayan bir kardeşimiz kazanmıştı.
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen RecepBaS »

Sunucu Şampiyonası yapın gereksiz işler yapmayın. Daha farklı güzel işler yapın ha sancak savası ha lider savası aynı sey.
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

Bil Kazan değilde bir etkinlik görevlisi belirlenen tarih ve saate yarışmacıları etkinlik salonuna çekip soru sorsa, ilk doğru cevabı yazan kazansa ? Yapılabilmesi basit bir etkinlik. Çoğu oyunda gördüm iyi olabilirdi.
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Nedenben yazdı: Pekı Mıhrı Hanım Bu EtkınLıgı ıLLa OzeL OdaLarda Yapmak Zorundamısınız Ornek verıcek OLursak Neden Emın Onu Metor Gıbı Benzerı YerLerde 2 KLanıda TopLayıp Savas Cıkarmıyorsunuz .? Bır Hafta Onceden Bugun FaLanca EtkınLık Var KıLanLar TopLanıyor Gıbısınde SLoganLar Atıpda Herkese Haber Etmıyorsunuz.? Sadece Oynadıgımız Ikv DeyıL Dıyer OyunLardanda Ornek Verıcek oLursak EtkınLık Herkesın KatıLım Gosterıcegı Bı Yarısma Oyunudur. Ve Gurur Duyarak Ovunecegım Turk Yapımı Bı Oyunda BoyLe Bı Kotu Hadısenın Yasanması Ve YetersızLıgın Soz Konusu oLması Gercekden Cok Uzucu..
Sevgili Nedenben,
Sancak savaşı etkinliğimizin dışında, zaman zaman gerçekleştirdiğimiz klan savaşları ve ermeydanı düello etkinlikleride düzenlenmektedir. Bu tarz etkinliklerimizi özellikle herkesin aktif olduğu hafta sonlarında yapmaya çalışıyoruz ki katılım ve eğlence artsın : ) Desteğiniz ve ilginiz için teşekkür ediyoruz.
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Sora yazdı:Bil Kazan değilde bir etkinlik görevlisi belirlenen tarih ve saate yarışmacıları etkinlik salonuna çekip soru sorsa, ilk doğru cevabı yazan kazansa ? Yapılabilmesi basit bir etkinlik. Çoğu oyunda gördüm iyi olabilirdi.
Selam Sora,

Bu öneriyi geliştirip deneyebiliriz. Teşekkürler : )