YENİLİK GELMESİN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Lonca Efsaneler

YENİLİK GELMESİN

Mesaj gönderen ANOTHER »

Vaktim oldukça forumdaki yazıları takip ediyorum sürekli herkes benim gibi bir umut yeni bölge gelecek derdinde. Gerek oyun içerisinde gerek forumda sürekli yeni bölge muhabbetleri. Ama ben özellikle dünden sonra ciddi anlamda yeni bölge gelmesini istemiyorum. Oyuna gelen en son yenilik hol bölgesi üstünden bikaç yıl geçmesine rağmen hala oyunda tedavi edilemeyen hatalar var. Bence yeni bölge gelmesinden önce şu sunucu hataları kasmalar oyunun geri sarması donması dibindeki yaratıkları kutba almaması vsvsvsvsvsvs ve daha bir çok hatanın düzeltilmesi lazım. O yüzden ben şahsım adına gerçekten şu saatten sonra oyun hataları düzelmedikçe YENİ BÖLGE İS TE Mİ YO RUM.
ANOTHER
AYSİ
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Lonca: Kabile

Re: YENİLİK GELMESİN

Mesaj gönderen Kabile »

görüşüne saygı duymak lazım herkes farklı düşünebilir ama yazdıklarınada haklısınız
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

Kabile yazdı:görüşüne saygı duymak lazım herkes farklı düşünebilir ama yazdıklarınada haklısınız
Tabikide herkes bnm gibi düsünmek zorunda değil ama sürekli hatalar artık bıktık
ANOTHER
AYSİ
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen kurtcuozii »

Kesinlikle sana katılıyorum. Altyapı olmadan yol yaparsan yağmurda çöker.
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
sshinobi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen sshinobi »

Eminönü ve Anka sunucularında yaşanan problem teknik ekibe iletildi. Sorunun en kısa sürede çözüme ulaştırılabilmesi için çalışmalar devam ediyor. Yaşanan bu süreçten dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
XRiZiKOX
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen XRiZiKOX »

Sölediklerinde haklısın ama şunuda bilmelisin bu oyuna şu sunucu yani bu oyun motor u ile asla yenilik gelmez. Bunu Görüştüğümüz Sobee yetkilileride sölüyor bi nebze ufak bi yenilik gelmesi için bile oyunda gereksiz durumda olan ermeydanlarının bazıları yani savaş 1 2 3 ün 1 ve 2 silinmesi ve yeraltı gibi büyük bölgelerin gereksiz tarafları veya alanı daraltılıp küçültmedikçe ve buna benzer silinmeler olmadıkça bu oyun motor unda yeni bi yer açamassın bi bölge yapamassın onun için yeni bölge gelicek gibi boş hayallere kimse kapılmasın.Zamanında ikv den kazanılan paraların ıcanfutbooll Ws yerleri harcanması yatırımın ve ileriyi görememenin cefasını ikv oyuncuları çekmeye devam ediyor.Bu oyunu Türk oyunu die veya eskide kalan güzel günler için oynuyan bi çok oyuncu var onlarda giderse zaten bu oyunda bi avuç insan kalır.İkv Oyuncularına her şeyin hayırlısını diliyorum Kısacası çok büyük beklentilere girmeyelim anın tadını çıkarmak en iyisi.
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sora »

XRiZiKOX yazdı:Sölediklerinde haklısın ama şunuda bilmelisin bu oyuna şu sunucu yani bu oyun motor u ile asla yenilik gelmez. Bunu Görüştüğümüz Sobee yetkilileride sölüyor bi nebze ufak bi yenilik gelmesi için bile oyunda gereksiz durumda olan ermeydanlarının bazıları yani savaş 1 2 3 ün 1 ve 2 silinmesi ve yeraltı gibi büyük bölgelerin gereksiz tarafları veya alanı daraltılıp küçültmedikçe ve buna benzer silinmeler olmadıkça bu oyun motor unda yeni bi yer açamassın bi bölge yapamassın onun için yeni bölge gelicek gibi boş hayallere kimse kapılmasın.Zamanında ikv den kazanılan paraların ıcanfutbooll Ws yerleri harcanması yatırımın ve ileriyi görememenin cefasını ikv oyuncuları çekmeye devam ediyor.Bu oyunu Türk oyunu die veya eskide kalan güzel günler için oynuyan bi çok oyuncu var onlarda giderse zaten bu oyunda bi avuç insan kalır.İkv Oyuncularına her şeyin hayırlısını diliyorum Kısacası çok büyük beklentilere girmeyelim anın tadını çıkarmak en iyisi.
Oğlum kafanızmı iyi ya ? Önce oyun motoru nedir onu öğrenin saçma sapan yorumlar yapmayın.
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
muhammet1361
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen muhammet1361 »

Nerul ağabeyden haber geldi şuanlık bir güncelleme olmicak ...Holden bu yana çalışma olmamış zaten
Resim

SpannungxTHELOST
aLbus
SpannungxMeridyen
KABİL
Kullanıcı avatarı
angelona
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Jön Türkler

Mesaj gönderen angelona »

Yeni bolge gelmesse bu buglardan sikayet edicek oyunca da bulamicaklar.
Aldanma insanların samimiyetine
Menfaatleri uğruna gelirler vecde,
Cennet'i vaad etmeseydi eğer
Allah'a bile etmezlerdi secde

M.akif

GalataKULESİ

mFERNANDES

SaaTKULESİ
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

ANOTHER yazdı:Vaktim oldukça forumdaki yazıları takip ediyorum sürekli herkes benim gibi bir umut yeni bölge gelecek derdinde. Gerek oyun içerisinde gerek forumda sürekli yeni bölge muhabbetleri. Ama ben özellikle dünden sonra ciddi anlamda yeni bölge gelmesini istemiyorum. Oyuna gelen en son yenilik hol bölgesi üstünden bikaç yıl geçmesine rağmen hala oyunda tedavi edilemeyen hatalar var. Bence yeni bölge gelmesinden önce şu sunucu hataları kasmalar oyunun geri sarması donması dibindeki yaratıkları kutba almaması vsvsvsvsvsvs ve daha bir çok hatanın düzeltilmesi lazım. O yüzden ben şahsım adına gerçekten şu saatten sonra oyun hataları düzelmedikçe YENİ BÖLGE İS TE Mİ YO RUM.
Mantıklı düşünülecek olduğunda gelebilecek en ufak bir Grup bölgesi veya Genişleme paketi İKV'ye yol,su,elektrik olarak döneceğine kesinlikle eminim.Oyunun şuanki durumunda dahi aktif oyuncu ve yatırım yapan oyuncular mevcut iken yeni bir genişlemede hem daha fazlasını elde edip hem de daha büyük bir başarıya imza atarlar.Yetkililerin ciddi bir toplantı yapıp bu sorunu dile getirmeleri gerekiyor.Neticede TTNET ve diğer yapımcılar için bu tekrar dönüş olarak onlara dönecek bizler birşey kazanmayacağız.Şimdi bunu ben düşünüyorken üstler düşünmüyormu diyecek olursak sanmıyorum onlarında aynı fikirde olduğuna inanıyorum fakat neden hala bir adım bir icraat yok anlamış değilim.
Hep birlikde bekleyip göreceğiz bundan sonrası için daha güçlü ve ileriye dönük bir İKV olması dileğiyle..
XXCEZAXX