Oyuna Giremiyorum

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
vexai16
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Oyuna Giremiyorum

Mesaj gönderen vexai16 »

Arkadaşlar oyunu yükledim ve masaüstündeki simgeye basıp açıyorum sunucuyu seçip oyna diyorum ama açılmıyor sadece simge durumunda var.Ayarlar tam çözünürlük uyuyor.
Kullanıcı avatarı
TRQJEN
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Arethe Best

Re: Oyuna Giremiyorum

Mesaj gönderen TRQJEN »

Merhaba;

Bilgisayarınızın ekran çözünürlüğü ile oyunun ekran çözünürlüğünün aynı olduğundan emin olun.
Sorununuz çözülmedi ise, Oyunu açtıktan sonra simge çubuğunda iken "Ctrl Alt Delete" tuşlarına basarak Program yöneticisini açın. Uygulamalar bölümün'de çalışmakta olan İstanbul Kıyamet Vakti oyununa Sağ tıklayarak "Ekranı Kapla seçeneğini seçin. Lakin bu bir geçici çözüm olması sebebi ile sorununun çözümünü bulana dek böyle idare edebilirsin.

Ayrıca, arkadaş yaşadığın sorunun çözümünü bir başlık altında görsel kullanarak paylaşmış.
:arrow: viewtopic.php?f=138&t=128917

İyi forumlar.

İkv İletişim/Destek Formu İçin Tıklayın.
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: Oyuna Giremiyorum

Mesaj gönderen therose »

TRQJEN yazdı:Merhaba;

Bilgisayarınızın ekran çözünürlüğü ile oyunun ekran çözünürlüğünün aynı olduğundan emin olun.
Sorununuz çözülmedi ise, Oyunu açtıktan sonra simge çubuğunda iken "Ctrl Alt Delete" tuşlarına basarak Program yöneticisini açın. Uygulamalar bölümün'de çalışmakta olan İstanbul Kıyamet Vakti oyununa Sağ tıklayarak "Ekranı Kapla seçeneğini seçin. Lakin bu bir geçici çözüm olması sebebi ile sorununun çözümünü bulana dek böyle idare edebilirsin.

Ayrıca, arkadaş yaşadığın sorunun çözümünü bir başlık altında görsel kullanarak paylaşmış.
:arrow: viewtopic.php?f=138&t=128917

İyi forumlar.

Görmemiştim Güzel Kardeşim Benden Önce Mudahale Ettiğin İçin Teşekkür Ederim.
Konum Gayet Açıktı İnşALLAH Yardımcı Olmuşumdur.

İyi Oyunlar
Hakan Enes Karatopak.