İKV SOSYAL DENEY ( BEYAZKÖŞK )

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

İKV SOSYAL DENEY ( BEYAZKÖŞK )

Mesaj gönderen psyDUCK »

Beyaz Köşk sunucusunda Lodos Sancak çevresindeki 30 kişiden 500 para istedim.. Sadece 500 para ... İki kurtadam kestiğinizde kazanacağınız para... 39 Seviye bir zırhı işpirtoya sattığınızda kazanacağınız paranın 50 ' de biri. 30 kişiden sadece 2 kişi istediğim parayı verdi. 28 kişi oralı olmadı. Bazılarından ısrarla istedim , her birine tek tek alışveriş açtım. Bazıları iptal etti tekrar tekrar açtım. Ama sadece 2 kişi verdi. Bir kişide " Sen bana ver " dedi. EE bende kıramadım verdim :D Buyrun videoyu izleyin : ( Video %150 hızlandırılmıştır , 720p izleyiniz )

[youtube]http://youtu.be/T1Euv2fLbY8[/youtube]
Yeni forum hesabım : XXX
Kullanıcı avatarı
showmaster
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: İKV SOSYAL DENEY ( BEYAZKÖŞK )

Mesaj gönderen showmaster »

Fon müziğini begendim . Bu fon müziğiyle istemelisin parayı :D
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Burak8154 »

kusura bakma da o nickle para istenir mi ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Kullanıcı avatarı
Detay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Detay »

Ahahaha :D Valla çok güzel fikir ve güzel bir video olmuş :D
Antegar-detay
Kullanıcı avatarı
MuratABI
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen MuratABI »

Senin o 500 İstediğin Kişilerin Yaşının toplamı Çarpı 10 500 etmez Kardeşim benim Hele şu git dilenci yazanın nickini tam yazında rezil olsun.
MuratABİ

IıKörCeRRaHıI

Balyoz Nazım'ın Torunu.... Son Arz Bükücü

Varlığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsun ki gidişimiz bir işe yarasın....

Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

ilginçmiş insanları hırs bürümüş gerçekten.
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Peki alacagın kişiye bunun sosyal deney oldupunu beyan ettinmi etmedin 2 kurt adam kesince 500 alıyordun be adam sen kessene İnsanları sosyal deney altında kobay yerine koymaktan utanmaz birde ifşa ederin terbiyesiz dilenci zihniyeti sosyal deney altında dizlerimin önünde oturmaca varmıdın yada göğüs tutaca felan yada başka fantaktik sosyal deneyler.

İnsanların sosyal deney altında denenmesi ve ifşa edilmesi tasvir edilemez. Kınıyorum Bm kınama vermese bile ben veriyom arkadaş. Bak birde video cekmiş hemde hızlardırmış abooo. yOUTUBEYİ GEÇTİN HA. Sokaklara ne zman inecen 1 tl verimisiniz ekmek alacam diye.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen psyDUCK »

ARZLODOS yazdı:Peki alacagın kişiye bunun sosyal deney oldupunu beyan ettinmi etmedin 2 kurt adam kesince 500 alıyordun be adam sen kessene İnsanları sosyal deney altında kobay yerine koymaktan utanmaz birde ifşa ederin terbiyesiz dilenci zihniyeti sosyal deney altında dizlerimin önünde oturmaca varmıdın yada göğüs tutaca felan yada başka fantaktik sosyal deneyler.

İnsanların sosyal deney altında denenmesi ve ifşa edilmesi tasvir edilemez. Kınıyorum Bm kınama vermese bile ben veriyom arkadaş. Bak birde video cekmiş hemde hızlardırmış abooo. yOUTUBEYİ GEÇTİN HA. Sokaklara ne zman inecen 1 tl verimisiniz ekmek alacam diye.
Öncelikle yazdığın şeyin %40 ını anlamadım. Türkçen gerçekten müthiş :D Sonra dikkat edersen 500 para istedim. Yani kimseyi etkileyecek bir para değil. Gelipte bana " 500 para benim için çok önemli " diyecek biri var mı? İstediğim adamların çoğu üzerindeki kıyafetlerin eskimesi 800 ün altına düşmeden örs yapan adamlar. Yani 300-500bin bile etkilemez o adamları. Bende oyunda 300-500 milyon un etkilemediği adamlardanım. Amacım sadece sunucumun yardımseverliğini görmekti. Sosyal deney yapılırken söylemeyi de ilk kez senden duydum :D " Şeyy bakar mısınız sosyal deney yapıyorum . 500 para verir misin? Videoya da çekiyorum. Haberiniz olsun. " mu diyeyim. Sen o para istediğim karakterlerden hangisiydin acaba :D
edit: Virgül nedir? (,), bir noktalama işaretidir.

Virgül kelimesi Fransızca kökenlidir. TDK sözlüğüne göre, "Yazılı cümlelerde birbiri ardınca sıralanan eş görevli kelime ve kelime grupları arasına konulan, kısa bir durmayı göstermek için kullanılan noktalama işareti"dir . "," ile gösterilir.
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Yazma ihtiyaçı hissettim birden sosyal deney adı aldında yapılan bir uygulama karşıdaki kişileri küçülktmek gibi bir durum var 100 kişiden 2 kişi verdise o 2 kişi o 100 kişiden ne farkı var diyelim aynı gün 100 kişi 500 istedi birde boyle düşün sen bilmiyon 100 kişi 100 kişiden 500 istedi ve sen bunu bilmiyon ısrarla alışvriş açıyorsun bu günlerde durmadan alışveriş açanlara sövmeler varken ve ısrarla istiyorsun ya 500 neki ya bunun bir insanın veremiyeceği miktar değil bir örs parası yada bir 100 bin olarak düşündünmü verme oranı artacaktın.

Özetle sen bir yerden özenti içinde yardımsever varmı yokmu diye bir deney yapıyon burdan kimse yardımsever değil diye kendi ülkeni miletini alçaklara vuruyon.

Sosyal paylaşım videolarında altlara yazıyon varya bizim ülkede olsa adamı döverlerdin diye. Yada ooo ben simdi miamide olmak isterim herkes herkese veriyor bu yardımseverlikmi oluyor.

Anadın anamadım niyse kolay gele.

Virgül kelimesi Fransızca kökenlidir. TDK sözlüğüne göre, "Yazılı cümlelerde birbiri ardınca sıralanan eş görevli kelime ve kelime grupları arasına konulan, kısa bir durmayı göstermek için kullanılan noktalama işareti"dir . "," ile gösterilir.

Senin zihninde bir sorun var gibi fransızlara özenme kendin ol boşver virgülü anlaşılmak istedinten sonra ıskılık calsan anlaşılır bu arada videoda ben yokum 500 değilde 500 bin istesedin kesin verirdim.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
psyDUCK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen psyDUCK »

ARZLODOS yazdı:Yazma ihtiyaçı hissettim birden sosyal deney adı aldında yapılan bir uygulama karşıdaki kişileri küçülktmek gibi bir durum var 100 kişiden 2 kişi verdise o 2 kişi o 100 kişiden ne farkı var diyelim aynı gün 100 kişi 500 istedi birde boyle düşün sen bilmiyon 100 kişi 100 kişiden 500 istedi ve sen bunu bilmiyon ısrarla alışvriş açıyorsun bu günlerde durmadan alışveriş açanlara sövmeler varken ve ısrarla istiyorsun ya 500 neki ya bunun bir insanın veremiyeceği miktar değil bir örs parası yada bir 100 bin olarak düşündünmü verme oranı artacaktın.

Özetle sen bir yerden özenti içinde yardımsever varmı yokmu diye bir deney yapıyon burdan kimse yardımsever değil diye kendi ülkeni miletini alçaklara vuruyon.

Sosyal paylaşım videolarında altlara yazıyon varya bizim ülkede olsa adamı döverlerdin diye. Yada ooo ben simdi miamide olmak isterim herkes herkese veriyor bu yardımseverlikmi oluyor.

Anadın anamadım niyse kolay gele.

Senin zihninde bir sorun var gibi fransızlara özenme kendin ol boşver virgülü anlaşılmak istedinten sonra ıskılık calsan anlaşılır bu arada videoda ben yokum 500 değilde 500 bin istesedin kesin verirdim.
Kardeş sen aşmışsın. Sen buralarda harcanıyorsun. ; Tübitak ' a ASELSAN ' a falan bi başvur. Türkiye'mizin senin gibilere ihtiyacı var ...
Kilitli