TARİH SAHNESİNE GÖMÜLEN LONCALAR

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: TARİH SAHNESİNE GÖMÜLEN LONCALAR

Mesaj gönderen tedashii »

Dinden umudunu yitirme, üretim hatası .s
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
belciklixbrsss
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen belciklixbrsss »

tedashii yazdı:Dinden umudunu yitirme, üretim hatası .s
Hiç mi akıllanmayacaksın ? ordan burdan tekme yiyosun hala güzelim konuda parazitlik yapıyosun yazık çok yazık gerçekten :D :idea:
canTToucHmeI & canTToucHmeII & canTToucHmeIII

Sil Baştan .

Resim
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

belciklixbrsss yazdı:
Hiç mi akıllanmayacaksın ? ordan burdan tekme yiyosun hala güzelim konuda parazitlik yapıyosun yazık çok yazık gerçekten :D :idea:
Sana buradan laf söylemek istemiyorum :) Malum üniversitenin kapanmasına daha var :D Sürprizlere hazır ol tüysüz çocuk :)
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
belciklixbrsss
İskele Babası
İskele Babası

tedashii yazdı:
belciklixbrsss yazdı:
Sana buradan laf söylemek istemiyorum :) Malum üniversitenin kapanmasına daha var :D Sürprizlere hazır ol tüysüz çocuk :)
Üniversiteden içeri alınmayı bırak kapısının önünden geçebilirsen karşılama töreni yapıcam söz :) Adam ne güzel demiş hayatta bi baltaya sap olamayıp oyunda bu açığı kapatmaya çalışıyosun keşke onu da yapabilseydin :) her zaman bekliyorum ;)

Sil Baştan .

Resim
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

belciklixbrsss yazdı:
tedashii yazdı:
belciklixbrsss yazdı:
Üniversiteden içeri alınmayı bırak kapısının önünden geçebilirsen karşılama töreni yapıcam söz :) Adam ne güzel demiş hayatta bi baltaya sap olamayıp oyunda bu açığı kapatmaya çalışıyosun keşke onu da yapabilseydin :) her zaman bekliyorum ;)
Ulan bana öyle diyen adamla arkadaşları dalga geçiyor, 17 yaşında çocuk lan o :) Böyle birinin dediği şeyleri neden alınıcam :) Belciklixbrss hicret loncasına girmeden önce bize dalmayın diyen kardeşim çeken herifsin lan sen :) Üniversitenin güvenliklerine mi güveniyosun lan :D Karşına çıktığımda Bu lafları karşımda söyle senin elini öpücem bak bu lafımı da unutma
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
belciklixbrsss
İskele Babası
İskele Babası

Oyle dusunen bitek o adam degil cogunluk oyle dusunuyor ister kendini duzelt ister duzeltme . Universite konusuna gelince guvenlikleri değil zeka seviyesini kastetmistim ama sahip olmadigin icin o cumleyi de anlamamissin :) karsiyaka ocak da ne zaman istersen bulusabiliriz ne ocagi oldugunu da sen anla artik :)) dalmama konusuna gelince We Always Win loncasindayken baskanimiz dogan loncalarla baris politikasi uyguluyoruz bu yuzden savasmiyoruz dedi antiparantez . Lafi nerelere cevirmissin anlam veremedim . Konuda parazitlik yapma bu konuya yazdigim son mesajdir .

Sil Baştan .

Resim
Birkan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: The Lodos Of Ottoman

Mesaj gönderen Birkan »

belciklixbrsss yazdı:Oyle dusunen bitek o adam degil cogunluk oyle dusunuyor ister kendini duzelt ister duzeltme . Universite konusuna gelince guvenlikleri değil zeka seviyesini kastetmistim ama sahip olmadigin icin o cumleyi de anlamamissin :) karsiyaka ocak da ne zaman istersen bulusabiliriz ne ocagi oldugunu da sen anla artik :)) dalmama konusuna gelince We Always Win loncasindayken baskanimiz dogan loncalarla baris politikasi uyguluyoruz bu yuzden savasmiyoruz dedi antiparantez . Lafi nerelere cevirmissin anlam veremedim . Konuda parazitlik yapma bu konuya yazdigim son mesajdir .

bana özelden telefon numaranı yada facebook adresini at karşıyakada nerde istiyosan buluşalım konuşalım bakalım ellerin ağzın kadar çalışıyomu :)
Kullanıcı avatarı
Ssaqula
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Diriliş Ertuğrul

Mesaj gönderen Ssaqula »

Bi aralar mehteran vardı..
Kim Allah’a kavuşmayı severse, Allah da ona kavuşmayı sever.
Hz. Muhammed (s.a.v)

İnsanları düzeltebilmeniz için önce kendinizi ıslah etmeniz gerekir.
Hz. Ömer (r.a)

2009...
Kullanıcı avatarı
KasimHaktanyana
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: PaŞaHaKTaNYaNa

Mesaj gönderen KasimHaktanyana »

blackdewil öyle diyiyorsun ama benden habersiz benim karakterimin adını kendi blackdewil yapıyorsun sonrada millete satıyorsun bu bir ikincisi ben RoA ya katılamadım veya geri alınamadım diye bişi yok ortada kendi isteğimle çıktım ve bir dahada asla geri dönmem yani senin gibi bir saygısızla aynı loncada olmam ben zaten hürmet etmeyi bilmeyen büyüklük küçüklük nedir bilmeyen egoist insanla aynı loncada kalmam ben bunu o gün musa abiye diyip musti ile loncadan çıktım ve oyunu bıraktım he bide şunuda hatırlatayım benim PaŞaHaKTaNYaNA diye bi karakterim vardı o HALA Raiders Of Anatolia loncasında bunuda bilmeni isterim :D yani başkan olduğun loncada kimin loncada kimin loncada değil hala bunu bile bilmiyorsun :D ben buraya gelip RoA yı kötülemeye veya RoAyı küçültmeye gelmedim benim orda hala çok sevdiğim 2 sene olmasına rağmen hala telefonlaştığım yeri geldiğinde görüştüğüm insanlar var benim için önemli insanların olduğu bir yer bence haddini bil kimse RoA yı küçültmüyor sen böyle davrandıkça RoA değil sen küçülürsün bunuda böyle bil RoA herzaman oyunun enleri arasında ben sadece serhat ve oktaydan sonra bi türlü tam anlamıyla lonca olamadık ondan bahsetttim bunuda herkez kabul ediyordu musa abi bile kabul etmişti senin kabul edememen sadece dedimya egoist birisin ondandır. nese gerek yok senin gibi biriyle uğraşmaya
Kasım Haktanyana

Haksızlık karşısında SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR...
Kullanıcı avatarı
BLACKDEWIL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen BLACKDEWIL »

Loncada kımın olup kımın olmadıgını bılıyorum, eskı karakterın bızım loncada ve ısmı Axaxal. pasahaktayana degıl :)
3 4 ay once bana baska karakterle pm attın loncaya al dıye zaten, Musa abınınde boyle bırseyı kabul ettıgı yok kendı hayal dunyanda oynuyorsun gene :) Ayrıca senın buyucunu ben kullanmadım bılıp bılmeden sallıyorsun, RoA da oldugunu sanıyorsun ancak ben varken bu loncaya adım dahi atamazsın :) malesef ki en ıyı lonca bıle olsa bazen kucuk hatalar yapabılıyoruz, bu hatalarımızdan bırısıde sensın :)