BİRSÜRE SONRA İNSAN SIKILIYOR

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
atacanm99
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

BİRSÜRE SONRA İNSAN SIKILIYOR

Mesaj gönderen atacanm99 »

Selam arkadaşlar hepinize.
Oyunu en son 7 yıl önce oynamıştım ve oyun tekrar çok değişmiş. Oyunun değişmesiyle insan grubuda değişmiş. Benim zamanımda herkes birbirine yardım eder birbirini tamamlardı. Şimdiyse herkes maalesef kendine müslüman :oops: 7 yıl öncede savaşçıydım şimdide savaşçı açıyım dedim. Açmaz komaz olaydım. Savaşçı sınıfını oyuncudan bezdiren bir kitle var şu an oyunda.

Bir oyuncuyla aramda geçen muhabbet.

Ben : Çembere / migrata / kenana tank gelinir.
Oyuncu : Çembere gel fullmüsün
Ben : Full değilim yeni yeni diziyorum
Oyuncu : ahahaha git full ol öyle gel
Ben : Zaten full olabilmek için giriyorum grup bölgesine ya
Oyuncu : beni ilgilendirmez full ol gel

Diğer muhabbet

Ben : selam kardeşim kg
Oyuncu : as kardeşim buyur
Ben : Migrata tank alıyormusun ?
Oyuncu : Parayla
Ben : ne kadara
Oyuncu : 3m
Ben : Kardeş ne ettin yardımımız dokunur diye geliyorum zaten
Oyuncu : beni ilgilendirmez 3m veya 1 kondrit

anlatmak istediğim olay bu arkadaşlar. Çembere alırlar diye tank diziyoruz. Adamlar full ol gel diyorlar anlatabildimmi ? Oyun zor ve insan kitleleriyle konuşmak ta zor. Amacım burda beni alın demek değil. İçimi döktüm bi nevi. Eminimki bu yazıyı okuyan 1000 kişiden 1'i bile olumlu baksa bu yazıya oyun daha güzel bir hale gelir.

Son olarak demek istediğim,
oyunda birisine yardım etmeyi eziyet olarak, para kazanmak olarak görmeyin. Unutmayın sizde kazanıyorsunuz aynı zamanda. Hepiniz sağlıcakla kalın iyi oyunlar...

Atacan Manisalı - Teşkilat - Santaa [49]
Kullanıcı avatarı
sayokan34
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Re: BİRSÜRE SONRA İNSAN SIKILIYOR

Mesaj gönderen sayokan34 »

Yüzde yüz haklısın. Ben de savaşçıyım. Pek çok bölgeye savaşçının girmesi bir nevi yasaklanmış gibi maalesef. Oyun kendi kendini öldürüyor aslında.
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: BİRSÜRE SONRA İNSAN SIKILIYOR

Mesaj gönderen yusufmumcu61 »

Ya sen yine iyisin bende cemberliye girmek icin yazdıgımda cevap bile alamıyorum :D Ya hayır insan bi biz sizi ararız der dimi :) Bi İNSAN buldum asa üretmeyin ben sizi cemberliye alırım dedi bakalım ismi hala aklımda gördügüm gücsüz arkadaslara da söylicem adam kenana sadece gücsüzleri alıyo ordan düsün :D Ya eski 29 u özledigimi özlendigini herkes diyo ne biliym 200 bin liranın cok para oldugu zamanı istiyorum eminönünü benim gibi bebelerle dolu oldugu zamanı istiyorum ya ben bu oyunda gezerken harbi böyle yasıyodum oyunda anlatamıyorum ama güzeldi yani oyunun hep gücsüzlerindendim hala daha öyleyim yeni baslayanlar arkadaslarla konusunca oo azat set dizmisin diyolar ama bilmiyolarki oyunda hic olarak görünerek grup bölgelerine alınmadıgımı :/ neyse yapcak bise yok artık oyun cok degisti hayırlısı arkadaslık ortamı cok azaldı dogru insanları bulmak zor oluyo :)