İKV Mani Yarışması Kazananları Belli Oldu!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: İKV Mani Yarışması Kazananları Belli Oldu!

Mesaj gönderen yun1010 »

Retaliation yazdı: 10 Haz 2018 21:38 Boş vermişliğin vermiş olduğu havayla foruma girdim. Birkaç gündür de forumda yazılanlara bakıp çıkıyordum, oyuna dahi giremez olmuştum, sanırım ödül ile gülümseyerek oyuna giriş yapabilirim. Yalnız şahsi görüşüm geçen sene yazdığım manimin daha hoş olmasına rağmen derece yapamamış olmasıydı. Velhasıl, herkese teşekkür ederim. İyi günler, iyi geceler. Kadir geceniz mübarek olsun.
Tebrikler reta 🙏
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

yun1010 yazdı: 12 Haz 2018 02:06
Retaliation yazdı: 10 Haz 2018 21:38 Boş vermişliğin vermiş olduğu havayla foruma girdim. Birkaç gündür de forumda yazılanlara bakıp çıkıyordum, oyuna dahi giremez olmuştum, sanırım ödül ile gülümseyerek oyuna giriş yapabilirim. Yalnız şahsi görüşüm geçen sene yazdığım manimin daha hoş olmasına rağmen derece yapamamış olmasıydı. Velhasıl, herkese teşekkür ederim. İyi günler, iyi geceler. Kadir geceniz mübarek olsun.
Tebrikler reta 🙏
Teşekkürler Yunus. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Milliyet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Milliyet »

Tebrikler, hediyeleriniz hayırlı olsun.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ASKERİ
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Var olan hayallerimi yıktın.
kedi