Çınaraltı Radyosu - Mart Ayı Yayın Kaydı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Çınaraltı Radyosu - Mart Ayı Yayın Kaydı

Mesaj gönderen asgsdga »

Mayıs ayı anketi olacak mı? Yoksa bu ay da yalan mı oldu radyo?
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

asgsdga yazdı: 03 May 2018 15:16 Mayıs ayı anketi olacak mı? Yoksa bu ay da yalan mı oldu radyo?
Selam asgsdga;

Hayır, radyonun "yalan" olması söz konusu değil. :relaxed: Güzel bir konuğun Mayıs ayı yayınımıza katılması için görüşmelerimiz devam ediyor. Olumlu sonuçlanmaması halinde farklı bir alternatif ile radyomuz bu ay takvimde yerini alabilir, ya da konuğumuzun Haziran ayında katılması halinde yayın Haziran ayına ertelenebilir. Bu husus için duyurularımızı ve takvimimizi takipte kalman yeterli, ilgin için teşekkürler. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

AFRASiYAB yazdı: 04 May 2018 23:06 Selam asgsdga;

Hayır, radyonun "yalan" olması söz konusu değil. :relaxed: Güzel bir konuğun Mayıs ayı yayınımıza katılması için görüşmelerimiz devam ediyor. Olumlu sonuçlanmaması halinde farklı bir alternatif ile radyomuz bu ay takvimde yerini alabilir, ya da konuğumuzun Haziran ayında katılması halinde yayın Haziran ayına ertelenebilir. Bu husus için duyurularımızı ve takvimimizi takipte kalman yeterli, ilgin için teşekkürler. :relaxed:
Hmm, acaba o kişi Emre Yücelen mi .. :)
kedi
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

BayTerapi yazdı: 04 May 2018 23:09 Hmm, acaba o kişi Emre Yücelen mi .. :)
İsim açıklayıp heveslendirmeyeyim Murat, belirttiğim gibi görüşmelerimiz devam ediyor. :relaxed:

Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Marty
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Marty »

Konukluğa aday olabiliyormuyuz?
:grimacing:
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Çok uzun olmasından ötürü bir kısmını dinleyebildim.AFRASiYAB'ın radyocu olduğunu düşünmüyor değilim , iyi anlamda tüyler ürperten ses tonuna sahip.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
dret
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen dret »

Mayıs ayı yayını ne zaman arkadaşlar ?
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Nacizane bir fikirde bulunmak istedim. Oyun yapımcılarını ve ya oyun ile ilişkileri olan kişilerin yayına katılması tabi ki radyoya renk katıyor. Fakat ben şöyle bir şey düşündüm. Sonuçta onlar geliştirici bizler ise oyuncuyuz. Acaba hiç oyuncuları yayına katmak gibi bir fikriniz oldu mu ? Bu da birazda olsun ''bence'' yayına renk katacaktır. İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

dret yazdı: 07 May 2018 08:11 Mayıs ayı yayını ne zaman arkadaşlar ?
Yayına katılmasını arzu ettiğimiz konuk ile görüşmelerimiz devam etmekte, olumlu bir yaklaşımı var kendisinin. İlgili kişinin çalışma planına göre bir gün belirleyip, takvimimizde yerini alacaktır Mayıs ayı yayınımız. Her zaman olduğu gibi öğrenci, çalışan, kısacası tüm camiamızın rahat dinlemesi adına bir Cumartesi akşamı olmasını hedefliyoruz.
FiratCakiroglu yazdı: 05 May 2018 18:27 Çok uzun olmasından ötürü bir kısmını dinleyebildim.AFRASiYAB'ın radyocu olduğunu düşünmüyor değilim , iyi anlamda tüyler ürperten ses tonuna sahip.
İyi dileklerin için teşekkürler Hasan, yayınlarda da dile getirdiğimiz gibi; hiçbirimizin daha önce radyo alanında bir sunum/tasarım tecrübesi bulunmamakta. Etkinlik ekibimiz ve camiaya gönül vermiş destekçilerimiz ile bu işi siz oyuncularımızın hoş ve eğlenceli dakikalar geçirmesi için, bir hobi olarak bu mecrada başlattık sadece. :relaxed:
Marty yazdı: 05 May 2018 02:09 Konukluğa aday olabiliyormuyuz?
xANARCHYx yazdı: 09 May 2018 13:57 Merhaba ;

Nacizane bir fikirde bulunmak istedim. Oyun yapımcılarını ve ya oyun ile ilişkileri olan kişilerin yayına katılması tabi ki radyoya renk katıyor. Fakat ben şöyle bir şey düşündüm. Sonuçta onlar geliştirici bizler ise oyuncuyuz. Acaba hiç oyuncuları yayına katmak gibi bir fikriniz oldu mu ? Bu da birazda olsun ''bence'' yayına renk katacaktır. İyi forumlar.
Önerileriniz ve istekleriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar. İçerik hakkında pek çok yenilik ve değişiklik planlarımız var taslak olarak. İlerleyen zamanlarda hayata geçireceğimiz bu fikirler arasında oyuncularımızı da konuk etme düşünceleri mevcut, zaman diyelim. :relaxed: Sevgiyle kalın.

Resim Resim Resim Resim