Karaköy ÇIKTI!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Reich

Re: Karaköy ÇIKTI!

Mesaj gönderen arifemredemir29 » 02 Mar 2018 20:56

Ya hayırlı olsun da abi bi sunucu genişletme gelsin artık giremiyoruz.
Resim

yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy » 03 Mar 2018 01:34

Beyazköşk yine geri sardi harcadığımız emek bosa gitti.
Bari performans izlenimi yapcaktijiz neden betayi oyuna getirdiniz ?

Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Thestory » 03 Mar 2018 02:56

Hatalar devam ediyor Nihat bey lütfen dikkatli izleyin
WesTSooN

IWesTSooNI

Kullanıcı avatarı
StromxBlast
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: lııAYBENııl

Mesaj gönderen StromxBlast » 03 Mar 2018 16:51

Hele Şükür :D

Beyaz Köşk ! [ZONESTA]
[Resim

Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia » 03 Mar 2018 18:33

Karaköye girince karaköy müzikleri çalmıyor hala antrepodaki müzik çalıyor

Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR » 04 Mar 2018 02:40

Bugün itibariyle İKV hayatımı geri dönüşsüz şekilde sonlandırmış bulunuyorum.

Bunun için bir çok sebep var fakat en belirgin olanı, oyunun artık "gerçek" anlamda hiçbir amacının olmaması.

Karaköy başta güzeldi, iyi geldi. Ama oynadıkça başta o şekilde düşünmemin ya da hissetmemin, yıllardır yeni bir bölgeye hasret kalmış olmak olduğunu fark ettim. Hani çok aç olursunuz, hiç sevmediğiniz bir yemekte gelse önünüze yersiniz ya, doyduktan sonra da o yemeğe karşı eski düşünceniz yeniden devam eder. İşte bu durumda öyle. Yıllardır çektiğimiz özlemi bir heyecanla yaşadık ve geldi geçti. Aynı şeyler, aynı olaylar ama değişken tek şey farklı bir yüz. Bıçağın iki yüzü gibi. Her neyse fazla uzatmayacağım, bununla ilgili ufak bir şey daha söyleyeceğim son kez:

Bugün bir arkadaşa sordum; "Neden kasıyorsun?" dedim.

'Karakterimi geliştirmek için.' dedi.

"Ee sonra ne olacak, ne değişti. 59 level olunca ne olacak?" dedim.

'Savaşacağım, savaştan zevk alıyorum.' dedi.

Bende şunu dedim: "Madem her şey savaşmak için, neden yeni bölge getirdiler ki? Çemberlitaş ile devam ederdik. Ne güzel savaşıyorduk zaten. Arada Gaffar filan da kesiyor, ne güzel vakit geçiriyorduk."

Cevabım tam burada yazıldığı gibi düzgün değildi tabii ama aynıydı yani. Şimdi size soruyorum arkadaşlar:

"59 level olunca ne olacak? Karaköy'ü tamamlayınca ne olacak? Tüm bu çabalarınızın, maddi manevi uğraşınızın karşılığı ne olacak? Madem sonuç yine aynı şeye çıkıyor, bunca kıyamet niye koptu? Bu oyunun bir amacı kaldı mı artık? Aynı şeylerin farklı tekrarlarından başka ne var?"

Bunları benim yazıma karşı cevaplamanız için sormadım. Kendi kendinize sorup, kendinizi tartmanız, bir saniyeliğine beyninizin mantık bölgesini devreye sokup düşünmeniz için sordum.

Son olarak şunu söyleyebilirim ki Karaköy İKV oyunun yeniden doğuşu değil, gerçek anlamda çöküşü olacak. Bunu gözlerinizle göreceksiniz. Çemberlitaş ve büyük hol ile yapılmaması gereken hataların on misli Karaköy'de yapıldı. Bu zamana kadar gelmiş en geniş ama aynı zamanda en acımasız içeriğe sahip bölge. Özellikle bireysel oynayan ve eskiyi özleyenler için.

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır.

Hoşçakalın...
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!

Kullanıcı avatarı
Invictus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Invictus » 04 Mar 2018 08:56

Tam görev listesi ne zaman çıkar acaba ':)

Kullanıcı avatarı
LAEDRIMAHLAS
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen LAEDRIMAHLAS » 04 Mar 2018 13:37

Karaköy çıktı da ne oldu ? Bizler de 2 gündür oyuna giremiyoruz.... 😕😕😕
L A E D R I M A H L A S

Süreçlere Değil, Sonuçlara İhtiyacamız Var. Bütün Süreçleri Yak, Sonuç Senin Olacak.

-TEŞKİLAT-

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII » 04 Mar 2018 15:59

Invictus yazdı:
04 Mar 2018 08:56
Tam görev listesi ne zaman çıkar acaba ':)
Görev listesini herkes 59 olup üstünü fullemeye yakın olduğunda açıklarlar. Ama oyuncu arkadaşlar yakında açıklar forumda😃

Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen yavuzlarbey » 05 Mar 2018 12:10

NaudiR yazdı:
04 Mar 2018 02:40
Bugün itibariyle İKV hayatımı geri dönüşsüz şekilde sonlandırmış bulunuyorum.

Bunun için bir çok sebep var fakat en belirgin olanı, oyunun artık "gerçek" anlamda hiçbir amacının olmaması.

Karaköy başta güzeldi, iyi geldi. Ama oynadıkça başta o şekilde düşünmemin ya da hissetmemin, yıllardır yeni bir bölgeye hasret kalmış olmak olduğunu fark ettim. Hani çok aç olursunuz, hiç sevmediğiniz bir yemekte gelse önünüze yersiniz ya, doyduktan sonra da o yemeğe karşı eski düşünceniz yeniden devam eder. İşte bu durumda öyle. Yıllardır çektiğimiz özlemi bir heyecanla yaşadık ve geldi geçti. Aynı şeyler, aynı olaylar ama değişken tek şey farklı bir yüz. Bıçağın iki yüzü gibi. Her neyse fazla uzatmayacağım, bununla ilgili ufak bir şey daha söyleyeceğim son kez:

Bugün bir arkadaşa sordum; "Neden kasıyorsun?" dedim.

'Karakterimi geliştirmek için.' dedi.

"Ee sonra ne olacak, ne değişti. 59 level olunca ne olacak?" dedim.

'Savaşacağım, savaştan zevk alıyorum.' dedi.

Bende şunu dedim: "Madem her şey savaşmak için, neden yeni bölge getirdiler ki? Çemberlitaş ile devam ederdik. Ne güzel savaşıyorduk zaten. Arada Gaffar filan da kesiyor, ne güzel vakit geçiriyorduk."

Cevabım tam burada yazıldığı gibi düzgün değildi tabii ama aynıydı yani. Şimdi size soruyorum arkadaşlar:

"59 level olunca ne olacak? Karaköy'ü tamamlayınca ne olacak? Tüm bu çabalarınızın, maddi manevi uğraşınızın karşılığı ne olacak? Madem sonuç yine aynı şeye çıkıyor, bunca kıyamet niye koptu? Bu oyunun bir amacı kaldı mı artık? Aynı şeylerin farklı tekrarlarından başka ne var?"

Bunları benim yazıma karşı cevaplamanız için sormadım. Kendi kendinize sorup, kendinizi tartmanız, bir saniyeliğine beyninizin mantık bölgesini devreye sokup düşünmeniz için sordum.

Son olarak şunu söyleyebilirim ki Karaköy İKV oyunun yeniden doğuşu değil, gerçek anlamda çöküşü olacak. Bunu gözlerinizle göreceksiniz. Çemberlitaş ve büyük hol ile yapılmaması gereken hataların on misli Karaköy'de yapıldı. Bu zamana kadar gelmiş en geniş ama aynı zamanda en acımasız içeriğe sahip bölge. Özellikle bireysel oynayan ve eskiyi özleyenler için.

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır.

Hoşçakalın...
O senin analttıkların ikv için değil harhangi oyun için hissedilen yaşanan şeyler, kusura bakma ama saçmalamışsın.
Çoğu kişi hikayesi için oynuyor bu oyunu benim gibi, oyunların çoğunuda öyle yaparım. En basit snake yani bildiğimiz adıyla yılan oyununda bile amacımız olmamasına rağmen millet yıllarca oynadı, zorunlulukmudur bilmem ama fullenıcem savasıcam zevk alıcam, sıkılacağım dediğin döngüler gayet normal yani.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir