Karaköy Geliyor!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Estergon Ailesi

Re: Karaköy Geliyor!

Mesaj gönderen BatuIV » 02 Mar 2018 12:22

KraToSs yazdı:
02 Mar 2018 12:18
BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 12:11
Batuhansrclk yazdı:
02 Mar 2018 12:06
BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 11:56
Hayır ne aceleniz var ki? Adamlar saat vermek zorunda değil. Herhangi bir aksilik olunca da forumda kükremeyi biliyorsunuz. Ne yani saat 10.00 da gelsen ne olur, 18.00 da gelse ne olur? Az sabredin arkadaş, girip 59 a mı kasacaksın hesabı anlamıyorum ki
Merhaba,

Bu bölgeyi ve yenilikleri insanlar ne zamandır bekliyor bilmiyorsun anlaşılan. İki yıldır adam gibi oyuna girmiyoruz biz ve bu bölgeyi heyecanla bekliyoruz. En azından verilen sözlerin zamanında tutulması önemli değil midir ? Ki bu sözü bir Türkiye devi olan TÜRK TELEKOM altyapısında olan bir oyunsa. '' Sobee ile daha iyidi orası ayrı CAPTAİN ATX vb buluşmalar etkinlikler...''
Ben bu oyunu yaklaşık 2007 den beri oynuyorum, 39 ilk geldiğinden beri. En az sizin kadar heyecanlıyım ama beklemenin bir adabı olur. Forum Genel etkileşime bakarsan ne kadar saçma konular açıldığını görebilirsin. Biraz geliştirici ekibe hak verin, adamlar bu bölgeyi 8-10 ay gibi bir sürede yetiştirmeye çalıştı. Gorgar'ın yaptığı açıklamayı baz alarak bu süreyi verdim. Bastırmanın anlamı yok, gereksiz konuşmalarında... Sadece sabır... Açık Beta içinde tarih verdiler ve sözlerini tuttular değil mi? Bu sefer de aynısı olacaktır. Ortalığı kızıştırmaya gerek yok. Sizden çok takip ederim forumu, anlık gönderilen konuların 10 sn içinde silindiğini biliyorum, gerek geliştirici ekip, gerek yöneticilere hakaret o kadar çok ediliyor ki, adamlar tarih vermeden yayınlasa daha iyi... Biraz empati sadece
bu bölgeye sanırım ilk giremeyenlerden olacaksın yeterince sabrettik 6 yıl keşke şu 6 büyük harfle yazılsa oyuncuların sabırsızlanması normal
İlk girene ödül mü veriyorlar :) İlk giremesem bile herkesten hızlı bir şekilde gelişeceğime emin olabilirsin :) ayrıca sabırsızlanmak size forumda saçmalama hakkını vermez, objektif olmayı deneyip konuların başlığına ve yapılan olumsuz kırıcı eleştirileri okursan demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum :)

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII » 02 Mar 2018 12:23

Bir erkek 3 şeyi beklemeyi sevmez. Bir yemeği 2.guncellemeyi 3. Bende kalsın boşver 😂😂

Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: KYK

Mesaj gönderen cihankaraca » 02 Mar 2018 12:34

4 Yıl Sonra Dönmenin Vakti Geldi Demek Bayağ Paslanmıştı Silahlarım Demirci Dileğe Uğramak Lazım ;)
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.

Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR » 02 Mar 2018 12:42

Forum teması an itibariyle değişti!
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!

Kullanıcı avatarı
Batuhansrclk
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Lonca: B Loo D

Mesaj gönderen Batuhansrclk » 02 Mar 2018 12:42

BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 12:22
KraToSs yazdı:
BatuIV yazdı:
Batuhansrclk yazdı:
BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 11:56
Hayır ne aceleniz var ki? Adamlar saat vermek zorunda değil. Herhangi bir aksilik olunca da forumda kükremeyi biliyorsunuz. Ne yani saat 10.00 da gelsen ne olur, 18.00 da gelse ne olur? Az sabredin arkadaş, girip 59 a mı kasacaksın hesabı anlamıyorum ki
Merhaba,

Bu bölgeyi ve yenilikleri insanlar ne zamandır bekliyor bilmiyorsun anlaşılan. İki yıldır adam gibi oyuna girmiyoruz biz ve bu bölgeyi heyecanla bekliyoruz. En azından verilen sözlerin zamanında tutulması önemli değil midir ? Ki bu sözü bir Türkiye devi olan TÜRK TELEKOM altyapısında olan bir oyunsa. '' Sobee ile daha iyidi orası ayrı CAPTAİN ATX vb buluşmalar etkinlikler...''
Ben bu oyunu yaklaşık 2007 den beri oynuyorum, 39 ilk geldiğinden beri. En az sizin kadar heyecanlıyım ama beklemenin bir adabı olur. Forum Genel etkileşime bakarsan ne kadar saçma konular açıldığını görebilirsin. Biraz geliştirici ekibe hak verin, adamlar bu bölgeyi 8-10 ay gibi bir sürede yetiştirmeye çalıştı. Gorgar'ın yaptığı açıklamayı baz alarak bu süreyi verdim. Bastırmanın anlamı yok, gereksiz konuşmalarında... Sadece sabır... Açık Beta içinde tarih verdiler ve sözlerini tuttular değil mi? Bu sefer de aynısı olacaktır. Ortalığı kızıştırmaya gerek yok. Sizden çok takip ederim forumu, anlık gönderilen konuların 10 sn içinde silindiğini biliyorum, gerek geliştirici ekip, gerek yöneticilere hakaret o kadar çok ediliyor ki, adamlar tarih vermeden yayınlasa daha iyi... Biraz empati sadece
bu bölgeye sanırım ilk giremeyenlerden olacaksın yeterince sabrettik 6 yıl keşke şu 6 büyük harfle yazılsa oyuncuların sabırsızlanması normal
İlk girene ödül mü veriyorlar :) İlk giremesem bile herkesten hızlı bir şekilde gelişeceğime emin olabilirsin :) ayrıca sabırsızlanmak size forumda saçmalama hakkını vermez, objektif olmayı deneyip konuların başlığına ve yapılan olumsuz kırıcı eleştirileri okursan demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum :)
Ben olumsuz olarak oyun içeriği grafik ve ya hikaye hakkında bir konudan bahsetmiyorum, hatta yeni bölgeyi beğenen ve savunanlardan biriyim. Ama 02.03.2018 de gelecek diyerek günün son saati güncellemenin verilmesi ne kadar ahlaki ve etikdir.
Objektif olarak bakmak istiyorsanız bide buradan bakın bir iki saat sonra işe gideceğim en azından girip bir saat oynayabilirdik değil mi ?
Resim

Resim

BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Estergon Ailesi

Mesaj gönderen BatuIV » 02 Mar 2018 12:47

Batuhansrclk yazdı:
02 Mar 2018 12:42
BatuIV yazdı:
KraToSs yazdı:
BatuIV yazdı:
Batuhansrclk yazdı:

Merhaba,

Ben olumsuz olarak oyun içeriği grafik ve ya hikaye hakkında bir konudan bahsetmiyorum, hatta yeni bölgeyi beğenen ve savunanlardan biriyim. Ama 02.03.2018 de gelecek diyerek günün son saati güncellemenin verilmesi ne kadar ahlaki ve etikdir.
Objektif olarak bakmak istiyorsanız bide buradan bakın bir iki saat sonra işe gideceğim en azından girip bir saat oynayabilirdik değil mi ?
Usta herkes ya öğrenci ya çalışıyor zaten, lisede veya üniversitede okuyanlarda sabah gelmesin dersimiz var diye bahane öne sürseydi ne kadar sağlıklı olurdu? İşe gidiyorsan dönünce oynayacaksın bu kadar basit. Bu kadar ters bakmayın olaylara, gayet doğal bir şey saat verilmemesi. Tekrar belirtiyorum, eğer bir saat verilseydi ve o saatten 15 dk geç yayınlansaydı bir aksilik yüzünden bu forumu yıkarlardı. Hala saçma sapan konular açılıyor. 5 veya 6 da işe giden insanlar var diye güncellemeyi yarın alsınlar o zaman ne diyelim

Kullanıcı avatarı
PikaPika
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen PikaPika » 02 Mar 2018 13:11

Kaçta açılacak güncelleme acaba?

Ayrıca siteden mi indireceğiz tekrar yoksa normal İKV launcherı mı güncelleme yapacak?
SANCAK

Pikaçu - Savaşçı

Kullanıcı avatarı
Batuhansrclk
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: B Loo D

Mesaj gönderen Batuhansrclk » 02 Mar 2018 13:20

BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 12:47
Batuhansrclk yazdı:
02 Mar 2018 12:42
BatuIV yazdı:
KraToSs yazdı:
BatuIV yazdı:

Usta herkes ya öğrenci ya çalışıyor zaten, lisede veya üniversitede okuyanlarda sabah gelmesin dersimiz var diye bahane öne sürseydi ne kadar sağlıklı olurdu? İşe gidiyorsan dönünce oynayacaksın bu kadar basit. Bu kadar ters bakmayın olaylara, gayet doğal bir şey saat verilmemesi. Tekrar belirtiyorum, eğer bir saat verilseydi ve o saatten 15 dk geç yayınlansaydı bir aksilik yüzünden bu forumu yıkarlardı. Hala saçma sapan konular açılıyor. 5 veya 6 da işe giden insanlar var diye güncellemeyi yarın alsınlar o zaman ne diyelim

Forumu yıkarlardı konusunda haklılar, ben demiyorum ki ben işe gitmeden güncelleme gelsin ve ya ben geldikten sonra gelsin dünya benim etrafımda dönmüyor. Demek istediğim şey devasa bir şirketin olan bu oyun verilen sözlerin zamanında tutulmasını'da geçtim etik olarak yerine getirilmesi. Bunca yıldır oyunu oynuyoruz bu oyuna bu kadar sadık olan ve her genişleme paketinde heyecan ile oyunun başında bekleyen oyunculara ahlaki olarak biraz daha saygı duyulması gerekmez mi ?
Aylarca düzenlenen yapılan güncellemeler testler doğrultusunda küçük bir güncelleme ile getirilmesi gerekilen yeni bölge saatlerce kapalı kalması hoş bir durum değil. Ki günümüz teknolojisi ile olan bir durum. Neyse artık yapacak bir şey ve ya tartışacak bir şey yok yine yeniden her zaman ki gibi 2007 den bu yana olan dürüm değimeksizin bekleyeceğiz... Yine de biraz buruk bir heyecan olasa'da heyecanlıyız. Umarım bir sorun olmadan oynayabiliriz...
Nerull hocam okuyorsa sizin gibi bir yönetici bu olumsuzluklar doğrultusunda bile bu oyuna saygı ve emekle yaklaştığı için teşekkür ediyor ve sosyal medya hesabınızdanda belirttiğim gibi tekrardan buluşmalar düzenlemeniz için ısrar ediyorum... İyi çalışmalar...
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII » 02 Mar 2018 13:21

PikaPika yazdı:
02 Mar 2018 13:11
Kaçta açılacak güncelleme acaba?

Ayrıca siteden mi indireceğiz tekrar yoksa normal İKV launcherı mı güncelleme yapacak?
Muhtemelen cuma namazından sonra gelecektir. 2 3 gibi

Kullanıcı avatarı
MooNShinE12
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Cause Of Death

Mesaj gönderen MooNShinE12 » 02 Mar 2018 13:30

Herkese başarılar yeni bölgede !

Kuklacı = MooNShinE, SuNShinE, StaRShinE, Misa