Karaköy Geliyor!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Karaköy Geliyor!

Mesaj gönderen MaHKuMII » 02 Mar 2018 11:36

yunusreyy yazdı:
02 Mar 2018 11:34
bir açıklamak zor mu ya arkadaş

saat 11:00 sunucular kapatıldı vs vs

???
Sabret kardeşim. Belki şuan forumda gizli kullanıcı olarak gelen yenilikleri falan herşeyi anlatiyordur nerull veya gorgar. Aynı anda açacaklar hem forumdaki konuyu hem güncellemeyi

yunusreyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen yunusreyy » 02 Mar 2018 11:38

MaHKuMII yazdı:
02 Mar 2018 11:36
yunusreyy yazdı:

???
Sabret kardeşim. Belki şuan forumda gizli kullanıcı olarak gelen yenilikleri falan herşeyi anlatiyordur nerull veya gorgar. Aynı anda açacaklar hem forumdaki konuyu hem güncellemeyi
benim sabretmekle bir sıkıntım yok.
işleri yaparken biraz bilgilendirici olsunlar.
anlıyorum bir çok hata vs vs olabiliyor ama bir konu açıp şu saatler arasında güncellemeyi getirmeyi düşünüyoruz falan filan demeleri gerekmez mi ?

daha forum ve normal site hala sap gibi duruyorken insan forumu siteyi güncellerler sonra oyuna entegre eder bizimkiler tam tersi yapıyor.

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII » 02 Mar 2018 11:43

yunusreyy yazdı:
02 Mar 2018 11:38
MaHKuMII yazdı:
02 Mar 2018 11:36
yunusreyy yazdı:

???
benim sabretmekle bir sıkıntım yok.
işleri yaparken biraz bilgilendirici olsunlar.
anlıyorum bir çok hata vs vs olabiliyor ama bir konu açıp şu saatler arasında güncellemeyi getirmeyi düşünüyoruz falan filan demeleri gerekmez mi ?

daha forum ve normal site hala sap gibi duruyorken insan forumu siteyi güncellerler sonra oyuna entegre eder bizimkiler tam tersi yapıyor.
Su mesaj işinde özellikle gönderirken hata vermesi . Üyelikten çıkması çok saçma bir durum. Dediğin gibi saatler arası çalışma prensibi olması lazım . Su saat ile su saat arasında kapalı kalacaktır. Güncelleme tarzı şeyler.boype bilgilendirmeyle yapılır 🤐

BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Estergon Ailesi

Mesaj gönderen BatuIV » 02 Mar 2018 11:56

Hayır ne aceleniz var ki? Adamlar saat vermek zorunda değil. Herhangi bir aksilik olunca da forumda kükremeyi biliyorsunuz. Ne yani saat 10.00 da gelsen ne olur, 18.00 da gelse ne olur? Az sabredin arkadaş, girip 59 a mı kasacaksın hesabı anlamıyorum ki

erkan16
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen erkan16 » 02 Mar 2018 12:04

Geminin içi su almış

Kullanıcı avatarı
Batuhansrclk
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Lonca: B Loo D

Mesaj gönderen Batuhansrclk » 02 Mar 2018 12:06

BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 11:56
Hayır ne aceleniz var ki? Adamlar saat vermek zorunda değil. Herhangi bir aksilik olunca da forumda kükremeyi biliyorsunuz. Ne yani saat 10.00 da gelsen ne olur, 18.00 da gelse ne olur? Az sabredin arkadaş, girip 59 a mı kasacaksın hesabı anlamıyorum ki
Merhaba,

Bu bölgeyi ve yenilikleri insanlar ne zamandır bekliyor bilmiyorsun anlaşılan. İki yıldır adam gibi oyuna girmiyoruz biz ve bu bölgeyi heyecanla bekliyoruz. En azından verilen sözlerin zamanında tutulması önemli değil midir ? Ki bu sözü bir Türkiye devi olan TÜRK TELEKOM altyapısında olan bir oyunsa. '' Sobee ile daha iyidi orası ayrı CAPTAİN ATX vb buluşmalar etkinlikler...''
Resim

Resim

BatuIV
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Estergon Ailesi

Mesaj gönderen BatuIV » 02 Mar 2018 12:11

Batuhansrclk yazdı:
02 Mar 2018 12:06
BatuIV yazdı:
Merhaba,

Bu bölgeyi ve yenilikleri insanlar ne zamandır bekliyor bilmiyorsun anlaşılan. İki yıldır adam gibi oyuna girmiyoruz biz ve bu bölgeyi heyecanla bekliyoruz. En azından verilen sözlerin zamanında tutulması önemli değil midir ? Ki bu sözü bir Türkiye devi olan TÜRK TELEKOM altyapısında olan bir oyunsa. '' Sobee ile daha iyidi orası ayrı CAPTAİN ATX vb buluşmalar etkinlikler...''
Ben bu oyunu yaklaşık 2007 den beri oynuyorum, 39 ilk geldiğinden beri. En az sizin kadar heyecanlıyım ama beklemenin bir adabı olur. Forum Genel etkileşime bakarsan ne kadar saçma konular açıldığını görebilirsin. Biraz geliştirici ekibe hak verin, adamlar bu bölgeyi 8-10 ay gibi bir sürede yetiştirmeye çalıştı. Gorgar'ın yaptığı açıklamayı baz alarak bu süreyi verdim. Bastırmanın anlamı yok, gereksiz konuşmalarında... Sadece sabır... Açık Beta içinde tarih verdiler ve sözlerini tuttular değil mi? Bu sefer de aynısı olacaktır. Ortalığı kızıştırmaya gerek yok. Sizden çok takip ederim forumu, anlık gönderilen konuların 10 sn içinde silindiğini biliyorum, gerek geliştirici ekip, gerek yöneticilere hakaret o kadar çok ediliyor ki, adamlar tarih vermeden yayınlasa daha iyi... Biraz empati sadece

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII » 02 Mar 2018 12:18

Batuhansrclk yazdı:
BatuIV yazdı:
Merhaba,

Arkadaş söylemek istediklerimi yazmış harfiyen . 3 yıldır.girmiyorum ve çok heyecanlıyım. Ne olacaksa olsun artık şu güncelleme gelsin yA

Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs » 02 Mar 2018 12:18

BatuIV yazdı:
02 Mar 2018 12:11
Batuhansrclk yazdı:
BatuIV yazdı:
Merhaba,

Ben bu oyunu yaklaşık 2007 den beri oynuyorum, 39 ilk geldiğinden beri. En az sizin kadar heyecanlıyım ama beklemenin bir adabı olur. Forum Genel etkileşime bakarsan ne kadar saçma konular açıldığını görebilirsin. Biraz geliştirici ekibe hak verin, adamlar bu bölgeyi 8-10 ay gibi bir sürede yetiştirmeye çalıştı. Gorgar'ın yaptığı açıklamayı baz alarak bu süreyi verdim. Bastırmanın anlamı yok, gereksiz konuşmalarında... Sadece sabır... Açık Beta içinde tarih verdiler ve sözlerini tuttular değil mi? Bu sefer de aynısı olacaktır. Ortalığı kızıştırmaya gerek yok. Sizden çok takip ederim forumu, anlık gönderilen konuların 10 sn içinde silindiğini biliyorum, gerek geliştirici ekip, gerek yöneticilere hakaret o kadar çok ediliyor ki, adamlar tarih vermeden yayınlasa daha iyi... Biraz empati sadece
bu bölgeye sanırım ilk giremeyenlerden olacaksın yeterince sabrettik 6 yıl keşke şu 6 büyük harfle yazılsa oyuncuların sabırsızlanması normal
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.

Kullanıcı avatarı
JudgmentDay
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: İnstructive

Mesaj gönderen JudgmentDay » 02 Mar 2018 12:19

Batuhansrclk yazdı:
BatuIV yazdı:
Merhaba,

Verilen sözlerin tutulmamasından bahsetmişsin.Dostum kusura bakma ama henüz ayın 2 si devam ediyor ve saat 00.00 olana kadar da devam edecek.Zira eklentinin aktif olacağı saat zaten verilmemiş.Eğer gün içinde gelmezse eklenti bunu diyebilirsin fakat şu an aşırı mantıksız yani ortada tutulmayan bir söz yok henüz.Az eleştiri yaparken dikkat edelim lütfen.Senin yaptığın tamamen ön yargılı düşmanlık.Eleştiri demek bile hata buna aslında.Gerçekten eleştiri yapanlara hakaret etmek olur bu yaptığına eleştiri demek.
Resim

Kilitli

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir