İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Re: İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Mesaj gönderen RamazanBey »

Yetkililerden birinin bi tarih açıklaması yapması iyi olur beklemekten canımız çıktı :unamused:
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
BeLmanDo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen BeLmanDo »

Bence gelicek güncellemeden beklentinizi yüksek tutmayınız. 5 6 yıldır güncelleme almayan oyuna gelecek bu bölge bize fazla bir getirisi olmayacağını ve sadece oyunu eğlenceli hale getirecek bir paket olarak bekleyin grafik , beklemeyin. Pazar ticareti, beklemeyin. Yeni tılsımlar ,beklemeyin. Yeni bölgede yeni madenlerden eskiden oldugu gibi 39 lvlde eşya üretip kullanarak oynadigimiz gibi oynayacagimiz bir bolgedir.
Oyunda tılsımlari korudu düsmanlar biz bulduk. Oyunda yuksek efsun veren asalar önden çemberlitaş bölgesinde verildi , hem reçete hem de hazır sekilde , sonrasında tılsımları kullandık . Şimdiki pakette üzerimizdeki efsunlar gücümüz olacak ve.. eskiden olduu gibi 29 lvlde oyuncular item üreterek elde ettigi gibi simdide belli başlı reçetelerle emek vererek şaheser silahlara eşyalara sahip olacagız
Derinseki sır paketinde tanitim videosunda Latif i gosterirken sadece en iyilerin sahip olacagi esyalar diye bir yazi vardi. Bu guncellemede sadece en iyilerin sahip olabilecegi esyalari elde edecegiz .Tanitim videosunun üstünden 2 hafta gecti yönetimden bir ses seda yok ve bu da guncellemeyi Yakında Çok yakında degildi Daha çok bekleyecegimizin göstergesi.
Bunlardan dolayı heyecanla bekleyelim ve Fazla bir beklentimiz olmasin 6 yildir guncelleme gelmemis olabilir ama bu guncellemede normal bir guncelleme olacak. En güzeli çemberlitas geldiginde Forumda yayinlanan gaffarın sözleri "Burdan tek bir çıkış yolu var o da benim istedigim şekilde"
Bizler yeni pakette Karaköye girip düsmanları haklayacagız
Bunun icin tılsımınızı koruyum 😉
:flag_tr:Bir düşün başların üstünde kağanlık tuğunu,
Ruh duyar orda ölürken bile Türk olduğunu...
:flag_tr: IIXxBÖRKLÜxXII

Yoğunbakım

Maddex
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

BeLmanDo yazdı: 11 Oca 2018 10:10 Bence gelicek güncellemeden beklentinizi yüksek tutmayınız. 5 6 yıldır güncelleme almayan oyuna gelecek bu bölge bize fazla bir getirisi olmayacağını ve sadece oyunu eğlenceli hale getirecek bir paket olarak bekleyin grafik , beklemeyin. Pazar ticareti, beklemeyin. Yeni tılsımlar ,beklemeyin. Yeni bölgede yeni madenlerden eskiden oldugu gibi 39 lvlde eşya üretip kullanarak oynadigimiz gibi oynayacagimiz bir bolgedir.
Oyunda tılsımlari korudu düsmanlar biz bulduk. Oyunda yuksek efsun veren asalar önden çemberlitaş bölgesinde verildi , hem reçete hem de hazır sekilde , sonrasında tılsımları kullandık . Şimdiki pakette üzerimizdeki efsunlar gücümüz olacak ve.. eskiden olduu gibi 29 lvlde oyuncular item üreterek elde ettigi gibi simdide belli başlı reçetelerle emek vererek şaheser silahlara eşyalara sahip olacagız
Derinseki sır paketinde tanitim videosunda Latif i gosterirken sadece en iyilerin sahip olacagi esyalar diye bir yazi vardi. Bu guncellemede sadece en iyilerin sahip olabilecegi esyalari elde edecegiz .Tanitim videosunun üstünden 2 hafta gecti yönetimden bir ses seda yok ve bu da guncellemeyi Yakında Çok yakında degildi Daha çok bekleyecegimizin göstergesi.
Bunlardan dolayı heyecanla bekleyelim ve Fazla bir beklentimiz olmasin 6 yildir guncelleme gelmemis olabilir ama bu guncellemede normal bir guncelleme olacak. En güzeli çemberlitas geldiginde Forumda yayinlanan gaffarın sözleri "Burdan tek bir çıkış yolu var o da benim istedigim şekilde"
Bizler yeni pakette Karaköye girip düsmanları haklayacagız
Bunun icin tılsımınızı koruyum 😉
Hikaye tadında okuduk 😂
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Çok yakında yeni bölge hakkında bilgi verip akçelerde indirim yapacaklar.
Kullanıcı avatarı
serpentkiss
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen serpentkiss »

umarım şu 15 tatil vesilesi ile yeni bölgeyi getirirler yarın bugün ne olacağım belli değil bir an önce şu bölgeyi görmek istiyorum
Kullanıcı avatarı
LAWENA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen LAWENA »

Eski oyuncular olarak merakla bekliyoruz ..Umarım beklentilerimizi karşılayacak bir bölge olur :)
Kullanıcı avatarı
kayhan05
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen kayhan05 »

16 gün geçti teaser'ın üstünden ve hala ne bi tarih nede bi güncelleme haberi var , sindirmenizi bekliyoruz demiş nerul bey , biz bunu 5 yıldır bekliyoruz daha nasıl sindirelim , artık sindirme vakti geçti oyunun tadını çıkarma vakti geldi ve bunu bizden çalamazsınız , dile kolay 5 yıl hiç bişey bilmeyen adamlar bile üstünü dizip ahkam kesmeye başladı , her gün bir slotu yapmış olsaydınız bile bundan daha kısa sürerdi .

ARTIK SUSMAYI BIRAKIN VE BİR AÇIKLAMA YAPIN .!!!

Herkes sustuğunda biz konuşmaya başlıycağızki kabullendik sanmasınlar...
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

kayhan05 yazdı: 14 Oca 2018 18:26 16 gün geçti teaser'ın üstünden ve hala ne bi tarih nede bi güncelleme haberi var , sindirmenizi bekliyoruz demiş nerul bey , biz bunu 5 yıldır bekliyoruz daha nasıl sindirelim , artık sindirme vakti geçti oyunun tadını çıkarma vakti geldi ve bunu bizden çalamazsınız , dile kolay 5 yıl hiç bişey bilmeyen adamlar bile üstünü dizip ahkam kesmeye başladı , her gün bir slotu yapmış olsaydınız bile bundan daha kısa sürerdi .

ARTIK SUSMAYI BIRAKIN VE BİR AÇIKLAMA YAPIN .!!!

Herkes sustuğunda biz konuşmaya başlıycağızki kabullendik sanmasınlar...
Hazirandan beri gelişiyor ne 5 yılı kardeş
Bilgin olmadığı şeylere karışma
Kullanıcı avatarı
Cpdanger
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: kabadayılar

Mesaj gönderen Cpdanger »

Asa boyları biraz orantısız olacak galiba:) Bekliyoruz bakalım, gönder abi...
Yakın&uzak
yunus19077
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen yunus19077 »

bari indirim falan yapın bu süre zarfında o kadar sessizsiniz ki yahu