İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Re: İstanbul Kıyamet Vakti: Karaköy Tanıtım Videosu Yayında!

Mesaj gönderen kandemir » 25 Oca 2018 19:56

Günler, aylar, yıllar geldi geçti bir sen gelmedin ey güzel Nerull
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk

Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs » 25 Oca 2018 22:38

kandemir yazdı:
25 Oca 2018 19:56
Günler, aylar, yıllar geldi geçti bir sen gelmedin ey güzel Nerull

twitter'da rt atmakla meşgul şuan
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.

AgahEfendi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen AgahEfendi » 26 Oca 2018 01:29

berj yazdı:
17 Oca 2018 17:41
tutmama diye birşey yok şu an hedefleri tam sürüme çıkarmak ondan sonra yeniden değerlendirme yaparlar.

ikv yeni paket tamamlandı testler yapılırken kader muhurlerine paket yapmaya başladılar 12 ocaktaki guncelleme haberini gormussundur belki ve bu yuzden bu kadar sessiz buralar.

aynı anda 2 paketi yapmaya calısıyorlar o yuzden ikv paketi gecikicek zaman ayıramıyorlar.

dilerdim ki farklı studyoları olsun birisi ikv için birisi km için olsun oyunculara yonelık bırseyler paylaşsınlar fakat sobee buyuk bir yer degıl
Selam karşim.Bir ekibin 2 paketi aynı anda yapması gibi bir durum olamaz.Herşeyin bir planı programı vardır neden kendilerine fazladan yük yüklesinler.İki ayrı oyun için 2 ayrı ekip var.Bunu kendileri söyledi.Bağımsız projeler , ayrı oyunlar falan fistan.Tek olay 2 projede de çalışan bazı ortak isimler var.Sadece Sobee ekibi değil ttnet'ten başka çalışanlar ile geliştiriliyor kader mühürleri zımbırtısı.Ve tam sürüm , uber sürüm , ultimate sürüm fark etmez o oyun tutmayacak.Aşırı spartacus izleyip etkisinde kalınarak yapılmış uyduruk bir oyun bu devirde bu oyunların arasında oyuncuları cezbedemez.Keşke moba veya battle royale bir şeyler yapsalardı da azıcık reklam ile dünyaya açılma , e-spor hayallerini gerçekleştirselerdi.Becerebilirler miydi bide işin o kısmı var.Bu devirde mmorpg çıkarmak kumar oynamaktır.Hele birde sırf ülkemizde geçiyor diye "yine bizden bir oyun" gibi yutturmaya çalışmalarıcda komikti.Ara sahneler için verdikleri uğraş bence tamamen zaman kaybı , megabyte israfı.İKV paketinin gecikmesi felan fasa fisoda keşke "yakında" diyip durmasalar.Yakında diyorsun 1 ay geçiyor , 2 ay geçiyor , 3 ay geçiyor.Geçiyorda geçiyor.Birde yazdığını anlayamadım.İKV yeni paket tamamlandı km'ye paket yapmaya başladılar demişsin sonra aynı anda 2 paket ve 12 ocak hangi 12 ocak en son sanırım 1 sene önce yakında kmye göncelleme gelecük demişlerdi de gelmemişti neyse daha yazmıyorum eyi furumlar.

Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 » 26 Oca 2018 08:33

AgahEfendi yazdı:
26 Oca 2018 01:29
berj yazdı:
17 Oca 2018 17:41
tutmama diye birşey yok şu an hedefleri tam sürüme çıkarmak ondan sonra yeniden değerlendirme yaparlar.

ikv yeni paket tamamlandı testler yapılırken kader muhurlerine paket yapmaya başladılar 12 ocaktaki guncelleme haberini gormussundur belki ve bu yuzden bu kadar sessiz buralar.

aynı anda 2 paketi yapmaya calısıyorlar o yuzden ikv paketi gecikicek zaman ayıramıyorlar.

dilerdim ki farklı studyoları olsun birisi ikv için birisi km için olsun oyunculara yonelık bırseyler paylaşsınlar fakat sobee buyuk bir yer degıl
Selam karşim.Bir ekibin 2 paketi aynı anda yapması gibi bir durum olamaz.Herşeyin bir planı programı vardır neden kendilerine fazladan yük yüklesinler.İki ayrı oyun için 2 ayrı ekip var.Bunu kendileri söyledi.Bağımsız projeler , ayrı oyunlar falan fistan.Tek olay 2 projede de çalışan bazı ortak isimler var.Sadece Sobee ekibi değil ttnet'ten başka çalışanlar ile geliştiriliyor kader mühürleri zımbırtısı.Ve tam sürüm , uber sürüm , ultimate sürüm fark etmez o oyun tutmayacak.Aşırı spartacus izleyip etkisinde kalınarak yapılmış uyduruk bir oyun bu devirde bu oyunların arasında oyuncuları cezbedemez.Keşke moba veya battle royale bir şeyler yapsalardı da azıcık reklam ile dünyaya açılma , e-spor hayallerini gerçekleştirselerdi.Becerebilirler miydi bide işin o kısmı var.Bu devirde mmorpg çıkarmak kumar oynamaktır.Hele birde sırf ülkemizde geçiyor diye "yine bizden bir oyun" gibi yutturmaya çalışmalarıcda komikti.Ara sahneler için verdikleri uğraş bence tamamen zaman kaybı , megabyte israfı.İKV paketinin gecikmesi felan fasa fisoda keşke "yakında" diyip durmasalar.Yakında diyorsun 1 ay geçiyor , 2 ay geçiyor , 3 ay geçiyor.Geçiyorda geçiyor.Birde yazdığını anlayamadım.İKV yeni paket tamamlandı km'ye paket yapmaya başladılar demişsin sonra aynı anda 2 paket ve 12 ocak hangi 12 ocak en son sanırım 1 sene önce yakında kmye göncelleme gelecük demişlerdi de gelmemişti neyse daha yazmıyorum eyi furumlar.
tam olarak düşündüğüm şeyleri yazmışsın. keşke bu kadar uğraşı moba oyun için verselerdi. şu anda devir mmorpg devri değil. buna rağmen elinde birtane olmasına rağmen yenisini yapıyorsun. duyduğumda sobee ne yapıyor diye çok şaşırmıştım. moba olsaydı şu an ben dahil bir çok ikv sever oyunu oynuyor olabilirdik. ben sadece ikv nin karşısına çıkarıldığı düşüncesine sahip olduğum için oyuna çok soğuk başladım. sonuç olarak hiç beğenmedim. konu uzayıp gidecek yazacaklarım bitmiyor neyse bende daha yazmıyorum :grin:
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz

Kullanıcı avatarı
Kenshi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Kenshi » 27 Oca 2018 01:02

Herkese hayırlı olsun. Bende Haziran gibi dönmeyi planlıyorum. O zamana kadar gelir herhalde.

Kullanıcı avatarı
AnaToLia
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen AnaToLia » 27 Oca 2018 11:59

X : Karaköy eklentisi gelmeden önce daha kapsamlı bir tanıtım videosu gelecek mi ?

Nerull : Tanıtım videosunu yayınladık zaten. Başka bir tane daha gelmeyecek.

Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA » 27 Oca 2018 12:19

Bugün tam bir ay oldu.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:

Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE » 27 Oca 2018 12:58

Başka bir video gelmeyecek.Resim

Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER » 27 Oca 2018 16:53

Göster
CHAPPIE yazdı:
27 Oca 2018 12:58
O videoyu sahiplenmişler yani helal olsun :thinking_face:

Puntocu
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Puntocu » 28 Oca 2018 01:09

turkoxHAMSTER yazdı:
27 Oca 2018 16:53
Göster
CHAPPIE yazdı:
27 Oca 2018 12:58
O videoyu sahiplenmişler yani helal olsun :thinking_face:
hönkürdüm dayııı,yelle gelsin gardaşşşş...
En son Delpize tarafından 29 Oca 2018 10:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: kişisel iletişim bilgisi kaldırıldı.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir