Teşkilat'tan Yılbaşı Piyangosu

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Teşkilat'tan Yılbaşı Piyangosu

Mesaj gönderen IIASiLKANII » 22 Ara 2017 21:34

kubi07 yazdı:
22 Ara 2017 20:28
Keşke her sunucuya özel yapılsa çekiliş.
Mesela bizim sancakta 8 kişi falan var aramızda paylaşırız ödülleri :D
':) ':)
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY

Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx » 23 Ara 2017 09:21

FiratCakiroglu yazdı:
22 Ara 2017 11:37
DreamCatcheR yazdı:
22 Ara 2017 10:20
Serinplay yazdı:
22 Ara 2017 01:32
@Nerull size bir sorum olacak ;

Resim

Bu cevaba istinaden , şimdi oyunda 100'lerce kp karakteri kasan çılgın adamlar var.Bu adamlar tüm hesaplarıyla bilet alma hakkına mı sahip olacak ? Böyle bir şey var mı ?
Anlaşılmayacak bir şey yok iki yazıda da. Nerull demiş ki her kullanıcı bir kez katılabilir. Doğru nitekim etkinlik item'ı olan biletler her hesaba bir tane alınabilecek şekilde, yani account bazlı bir item. AFRASiYAB da demiş ki dilediğiniz kadar hesap ile katılabilirsiniz fakat birden fazla ödül kazanmanız durumunda kazandıklarınız arasından en büyük olan ödülü alırsınız. Gayet açıklayıcı, net ve şeffaf durum. Yani ben bir kişi olarak bir kez katılacağım etkinliğe, ama iki hesabım varsa ikisiyle de bilet alıp şansımı deneyeceğim. Birisine 500 Akçe diğerine de 1.000 Akçe çıkarsa 1.000 Akçe kazanacağım. Ki zaten mantıklı düşünürseniz birden fazla hesabımıza bilet almanın önüne geçilemeyeceğini kavrarsınız. Çünkü etkinlik account bazlı, IP değil. Bu kadar basit.
Doğru yorum.
Arkadasin anlatmak istedigi herkesin esit bir sekilde kazanma sansi olmamasi ben 70 hesapla katilip %20 kazanma sansi elde ederim.Sen 1 hesapla katilip %1 kazanma sansi elde edersin gibi.
Resim

Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz » 23 Ara 2017 09:26

Parlementxx yazdı:
23 Ara 2017 09:21
FiratCakiroglu yazdı:
DreamCatcheR yazdı:
Serinplay yazdı:

Resim

Bu cevaba istinaden , şimdi oyunda 100'lerce kp karakteri kasan çılgın adamlar var.Bu adamlar tüm hesaplarıyla bilet alma hakkına mı sahip olacak ? Böyle bir şey var mı ?
Anlaşılmayacak bir şey yok iki yazıda da. Nerull demiş ki her kullanıcı bir kez katılabilir. Doğru nitekim etkinlik item'ı olan biletler her hesaba bir tane alınabilecek şekilde, yani account bazlı bir item. AFRASiYAB da demiş ki dilediğiniz kadar hesap ile katılabilirsiniz fakat birden fazla ödül kazanmanız durumunda kazandıklarınız arasından en büyük olan ödülü alırsınız. Gayet açıklayıcı, net ve şeffaf durum. Yani ben bir kişi olarak bir kez katılacağım etkinliğe, ama iki hesabım varsa ikisiyle de bilet alıp şansımı deneyeceğim. Birisine 500 Akçe diğerine de 1.000 Akçe çıkarsa 1.000 Akçe kazanacağım. Ki zaten mantıklı düşünürseniz birden fazla hesabımıza bilet almanın önüne geçilemeyeceğini kavrarsınız. Çünkü etkinlik account bazlı, IP değil. Bu kadar basit.
Doğru yorum.
Arkadasin anlatmak istedigi herkesin esit bir sekilde kazanma sansi olmamasi ben 70 hesapla katilip %20 kazanma sansi elde ederim.Sen 1 hesapla katilip %1 kazanma sansi elde edersin gibi.
cep telefonu ile onay kodu işlemlerini falan yapsaydık eğer senin dediğin mantıklıydı dostum ama bunun önüne nasıl geçeceğiz? şahsen ben tek bir hesabımla katıldım. başka bir hesabımla katılmanın etik olmayacağını düşündüm. herkes kendi içindeki doğrusu neyse onu yapıyor hani O:-) bir ümit bekleyelim biz de :yum:
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush:

Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx » 23 Ara 2017 11:15

pankuscagiz yazdı:
23 Ara 2017 09:26
Parlementxx yazdı:
23 Ara 2017 09:21
FiratCakiroglu yazdı:
DreamCatcheR yazdı:
Serinplay yazdı:

Resim

Doğru yorum.
cep telefonu ile onay kodu işlemlerini falan yapsaydık eğer senin dediğin mantıklıydı dostum ama bunun önüne nasıl geçeceğiz? şahsen ben tek bir hesabımla katıldım. başka bir hesabımla katılmanın etik olmayacağını düşündüm. herkes kendi içindeki doğrusu neyse onu yapıyor hani O:-) bir ümit bekleyelim biz de :yum:
M.a gozluge tenezzul eden , iki kez olunce bolgeden hirsiz diye aglayan , egosundan kendini kaybetmis insanlarla dolu bir oyunda icindeki dogruyu gorebilen az olur kardesim.Adaletli etkinlikler bekleme boyle bir sistemde ;

Bkz : Fan art
Resim

Kullanıcı avatarı
ZALBEY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Z A L

Mesaj gönderen ZALBEY » 23 Ara 2017 19:29

hayırlısı

MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower » 23 Ara 2017 19:43

kubi07 yazdı:
Sunucu başı olması daha avantajlı ama madem büyük çekiliş daha çok kitle arasından seçilmek çok daha büyük bir keyif olur görüşümce.

Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 » 24 Ara 2017 01:15

MainPower yazdı:
23 Ara 2017 19:43
kubi07 yazdı:
Sunucu başı olması daha avantajlı ama madem büyük çekiliş daha çok kitle arasından seçilmek çok daha büyük bir keyif olur görüşümce.
tabii ki ben öylesine dedim öyle :D
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)

Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Thestory » 24 Ara 2017 13:00

Umarım biletin üzerindeki rakamlar bir tesadüften ibaret değildir :)
WesTSooN

IWesTSooNI

MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower » 24 Ara 2017 14:00

Görüntülenme sayısı 4700'lere gelmiş.Çoğu kişi 10-15çarla hatta 100 diyen bile var.300.000 hesabın katıldığını varsaysak ben ümidimi kestim.Teşekkürler KP'ciler.

Kullanıcı avatarı
StarToLuNaY
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: ÇINAR

Mesaj gönderen StarToLuNaY » 25 Ara 2017 15:05

Çok güzel bir etkinlik ama kp kasanlarin katılacağını düşünürsek şansımız %0.1

Kilitli

Kimler çevrimiçi