Eklenti Paketi Hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
inquisitor
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tu Veni Adme

Re: Eklenti Paketi Hk.

Mesaj gönderen inquisitor »

59 lv in gelmesi, ç.t. itemlerinin etkisini bitirmesi demek, yanlış mıyım ? Bir de birkaç yetenek puanının gelmesi daha mantıklı değil mi ? Malumunuz kimi yetenegi 15 yapamıyoruz. bir 5 puanın daha gelmesi iyi olurdu.
Kullanıcı avatarı
Winterfell
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Winterfell »

Öğrendiğimiz iyi oldu 59 seviye ve açık bir bölge.Umarız beklenenleri karşılar teşekkürler Nerull. B-)
"Özgürlük ağacı zaman zaman vatanseverlerin ve gaddarların kanıyla tazelenir." (Thomas Jefferson)
"Vatanseverlik,acımasızların erdemidir." (Oscar Wilde)
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Sufizm »

Teşekkürler bilgilendirme için. 59. seviye hayırlı olsun ama yetenek beklerdim açıkçası.
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

Serinplay yazdı: 11 Ara 2017 12:05
Resim
Öncelikle yeni seviyeler ve açık dünya hayırlı olsun.

Merak ettiğim bu yeni bölgedeki yeni silahlar acaba elimizdeki şaheserlerden daha mı üstün olacak ? Ya da yeni bölgeden şaheser elde edilebilecek mi ? Edilirse sanırım İKV tarihinde ilk defa grup bölgesi dışında şaheser elde edilecek.Tahminim reçetesinin düşmesi yönünde.

Şimdi Nihat abi farkında olduğunuzu düşündüğüm bir mevzu var.Hol bölgesindeki yaratıklardan gelen tecrübe puanı.Seviye sınırı kaldırıldığında bu bölgedeki "Klan Delileri"nden gelen tecrübe puanı düzenlenmez ise hemen 59'a doğru kasmaya orada devam ederler.Çünkü o yaratıklardan çok saçma tecrübe puanı geliyor.

Birde forumda bir arkadaş "yeni seviye gelirse şöyle bilmem ne yaparım" diyordu.Büyük konuşuyorsun demiştik.O konu silinmiş bulamadım kendisini.Sahneye bekliyoruz performansı için B-)

Kaldı 14 gün...
Evet güzel noktaya değindin. Büyük Hol bölgesinden gelen tecrübe puanlarının da düzenlenmesi gerekiyor kesinlikle. Aksi halde herkes 59'a orada kasacaktır.

Buna ek olarak; eğer yeni gelen bölgedeki eşyalar Çemberlitaş eşyalarından daha iyi olursa - ki muhtemelen öyle olacaktır - artık Çemberlitaş bölgesine giren kimse kalmayacaktır. Çünkü üstü tam dizili büyücü örneğin eşyalarını yeni bölgeden düşürecektir ve gerektiğinde yan karakterlerine aktaracak ya da yeni bir karakter oluşturup direkt ona verebilecektir. Kısacası Çemberlitaş bölgesine girmek için bir sebep kalmıyor.

Bu sorunu çözmenin güzel bir yolu var aslında. Yeni bölgede üretilebilen eşyalarda malzeme olarak Çemberlitaş bölgesindeki eşyamız istenebilir. Örneğin yeni bölge ile gelen ceketi üretmek istiyorum. Bunun üretimi için çeşitli materyaller isteyecek ve birde Çemberlitaş eşyasını isteyecek.
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!
Kullanıcı avatarı
Winterfell
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Winterfell »

NaudiR yazdı: 11 Ara 2017 12:15
Serinplay yazdı: 11 Ara 2017 12:05
Resim
Öncelikle yeni seviyeler ve açık dünya hayırlı olsun.

Merak ettiğim bu yeni bölgedeki yeni silahlar acaba elimizdeki şaheserlerden daha mı üstün olacak ? Ya da yeni bölgeden şaheser elde edilebilecek mi ? Edilirse sanırım İKV tarihinde ilk defa grup bölgesi dışında şaheser elde edilecek.Tahminim reçetesinin düşmesi yönünde.

Şimdi Nihat abi farkında olduğunuzu düşündüğüm bir mevzu var.Hol bölgesindeki yaratıklardan gelen tecrübe puanı.Seviye sınırı kaldırıldığında bu bölgedeki "Klan Delileri"nden gelen tecrübe puanı düzenlenmez ise hemen 59'a doğru kasmaya orada devam ederler.Çünkü o yaratıklardan çok saçma tecrübe puanı geliyor.

Birde forumda bir arkadaş "yeni seviye gelirse şöyle bilmem ne yaparım" diyordu.Büyük konuşuyorsun demiştik.O konu silinmiş bulamadım kendisini.Sahneye bekliyoruz performansı için B-)

Kaldı 14 gün...
Evet güzel noktaya değindin. Büyük Hol bölgesinden gelen tecrübe puanlarının da düzenlenmesi gerekiyor kesinlikle. Aksi halde herkes 59'a orada kasacaktır.

Buna ek olarak; eğer yeni gelen bölgedeki eşyalar Çemberlitaş eşyalarından daha iyi olursa - ki muhtemelen öyle olacaktır - artık Çemberlitaş bölgesine giren kimse kalmayacaktır. Çünkü üstü tam dizili büyücü örneğin eşyalarını yeni bölgeden düşürecektir ve gerektiğinde yan karakterlerine aktaracak ya da yeni bir karakter oluşturup direkt ona verebilecektir. Kısacası Çemberlitaş bölgesine girmek için bir sebep kalmıyor.

Bu sorunu çözmenin güzel bir yolu var aslında. Yeni bölgede üretilebilen eşyalarda malzeme olarak Çemberlitaş bölgesindeki eşyamız istenebilir. Örneğin yeni bölge ile gelen ceketi üretmek istiyorum. Bunun üretimi için çeşitli materyaller isteyecek ve birde Çemberlitaş eşyasını isteyecek.
Ya lütfen bırakın bazı şeyler gizemini korusun gelince öğrenelim yahu.Düzeltmelere bir şey demiyorum o ayrı.
"Özgürlük ağacı zaman zaman vatanseverlerin ve gaddarların kanıyla tazelenir." (Thomas Jefferson)
"Vatanseverlik,acımasızların erdemidir." (Oscar Wilde)
WeDneS
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Kudret Loncası
İletişim:

Mesaj gönderen WeDneS »

Yeni bölgeyi bekliyoruz... Sevindirici haber için teşekkürler.
Çemberlitaştaki düşürdüğümüz itemleri yeni bölgedeki reçetelerde isteyebilirler :) vaziyet karışık :')
WeDneS - Savaşçı
SagopaKajmeR - Büyücü
Ercan - Şifacı

Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

:heart_eyes:
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

NaudiR yazdı: 11 Ara 2017 12:15 Bu sorunu çözmenin güzel bir yolu var aslında. Yeni bölgede üretilebilen eşyalarda malzeme olarak Çemberlitaş bölgesindeki eşyamız istenebilir. Örneğin yeni bölge ile gelen ceketi üretmek istiyorum. Bunun üretimi için çeşitli materyaller isteyecek ve birde Çemberlitaş eşyasını isteyecek.
Bence de böyle olmalı.Tıpkı bir başka oyunda olduğu gibi eski eşyamızı yeni bir eşyaya "dönüşüm" adı altında dönüştürmek.
Kullanıcı avatarı
ISoKRaTeSI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Just Great Emperor

Mesaj gönderen ISoKRaTeSI »

Peki Yeni Tılsım Gelicekmi Yoksa Varolan Tılsımlar İlemi Devam Edilecek ?
Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Thestory »

NaudiR yazdı: 11 Ara 2017 12:15 Bu sorunu çözmenin güzel bir yolu var aslında. Yeni bölgede üretilebilen eşyalarda malzeme olarak Çemberlitaş bölgesindeki eşyamız istenebilir. Örneğin yeni bölge ile gelen ceketi üretmek istiyorum. Bunun üretimi için çeşitli materyaller isteyecek ve birde Çemberlitaş eşyasını isteyecek.

Güzel noktaya değinmişsin. Ama bu oyuna yeni başlayan oyuncular için çemberlitaş bölgesinden item düşüremeden yeni itemleri üretememe sorunu ile karşı karşıya kalmaları anlamına geliyor. Üretim ve toplama puanı artırıldığına göre birçok yeni materyal oyuna eklenecektlr. E yeni gelecek eklentide yeni yaratıklardan düşen yeni materyalleride göz önünde bulundurursak "çemberlitaş eşyaları dışında" diğer çemberlitaş ve hol madenlerini üretim için isteyebilir diye düşünüyorum.

WesTSooN

IWesTSooNI